Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lewandowscy NA MISJI W JORDANII! (ZDJĘCIA)

691
Podziel się

"Odwiedziliśmy największy obóz dla uchodźców. Teraz przebywa w nim ponad 100 tysięcy ludzi."

Lewandowscy NA MISJI W JORDANII! (ZDJĘCIA)
bDYPbvwB

Kilka miesięcy temu Robert Lewandowski dołączył do grona gwiazd wspierających UNICEF. Zdecydował, że jego zaangażowanie nie ograniczy się jedynie do pozowania na ściankach. Razem z żoną poleciał do Jordanii, by odwiedzić obóz, w którym mieszkają ludzie uciekający ze zniszczonej przez konflikt Syrii.

Mój mąż Robert został Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF. Z tego powodu odwiedziliśmy największy obóz dla uchodźców w północnej części Jordanii, w Zaatari - pisze Anna. Zorganizowano go i otwarto w 2012 roku. Był przeznaczony dla 20 tysięcy ludzi. Teraz przebywa w nim ponad 100 tysięcy i wciąż przybywają kolejni. Cieszę się, że urodziłam się w Polsce. Trzeba szanować to co mamy. I pomagać tym, których los tak strasznie doświadcza. Jordania jest bardzo gościnna, ale to niebogaty kraj. A liczba i potrzeby uchodźców rosną. Każda ilość i forma pomocy jest potrzebna.

Zobaczcie zdjęcia z ich wizyty:

bDYPbvwD
bDYPbvwJ
bDYPbvwK
bDYPbvxe
KOMENTARZE
(691)
gość
7 lat temu
mam wrażenie, że z jej strony to i tak na pokaz...
gość
7 lat temu
Lans Lewandowskiej trwa, nie lubię jej
gość
7 lat temu
ale się lansują...
bDYPbvxf
gość
7 lat temu
Tylko odwiedzili czy pomagają finansowo?
gość
7 lat temu
wyglądaja na zadowolonych jakby byli na wakacjach
Najnowsze komentarze (691)
gość
3 lata temu
A co kuźwa mają płakać?Chyba lepiej,że się uśmiechają niż mieli by dzieciaków jeszcze bardziej dołować?
gość
4 lata temu
Zwymiotuje
Gość
7 lat temu
No i co zrobili oproz zdjec?
Gość
7 lat temu
No i co zrobili oprocz zdjec???
ona z miasta
7 lat temu
Masakra, na misję przybyli a czy KASĘ JAKĄŚ TYM BIEDNYM ludziom zostawili?? Przyjechali, fotek lansiarskich porobili na pokaz- jacy to oni niby dobrzy i wspaniali a potem odjada do swoich luksusów a tamci biedni ludzie dalej zostaną tam gdzie są. Naprawdę daleko mi do zawiści- jestem zadowolona ze swojego życia i staram się cudzych poczynań nie komentować, ale to przeszło ludzkie pojęcie.
gość
7 lat temu
Opaska unicef za ramieniu na pierwszym planie mowi wszystko. ?.udawana sesja zdjeciowa dla kolorowych czasopism.powodzenia....jak sie pomaga szczerze to się nie robi sztucznych zdjęć zeby przeciekly do sieci.
gość
7 lat temu
Taka moda...chcesz być trendy pokaż się z sierotami, kalekami, biednymi dziećmi, poudawaj...kilka min, objęć i gra gitarra. Szkoda, że nie pojechali tam bez udziału kamer .
gość
7 lat temu
matko.Pojechali się promować na cudzej biedzie i nieszczęściu. Co się dzieje z tymi ludźmi?. Katastrofa.
bDYPbvwX
gość
7 lat temu
Pomogli tą wizytą uchodźcą strasznie.
Aga
7 lat temu
Pain Lewandowska powinna sie ubrac stosownie do okolicznosci. Bluzka bez rekawow u kobiety to wielki nietakt w krajach arabskich.
gość
7 lat temu
Na nerwy mi działa ten p***c Lewandowski i ta jego lala. Jest podobno pobożnym katolikiem a nie wie że jedną z cech katolika powinna być skromność.
gość
7 lat temu
A ile wy jako Państwo Lewandowscy, przekazaliście pieniędzy na pomoc uchodźcom, bo chyba przy waszym majątku nic by się nie stało jakbyście zasponsorowali coś dla tych ludzi aby żyło im się trochę lepiej. Czy była to tylko kolejna okazją do zrobienia sobie poru zdjęć ?!?!?
gość
7 lat temu
A ta sobie focie z ręki strzela...
gość
7 lat temu
moze Lewandowscy przeszli na islam?
...
Następna strona
bDYPbvxz