Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie nazywajcie mojej córki chłopakiem!"

130
Podziel się:

Pedofil R. Kelly nie wspiera swojej transseksualnej córki. "To wymysł mediów!"

"Nie nazywajcie mojej córki chłopakiem!"
bEIQEWdh

Znany z upodobania do seksu z dziećmi piosenkarz i pedofil R. Kelly nigdy nie był znany z taktu. Sporym sprawdzianem były dla niego ostatnie wieści na temat jego dziecka. 13-letnia Jaya, która w dokumentach widnieje jako dziewczynka, wyznała w sieci, że jest transseksualistą i od tej pory chce być nazywana Jay. Zobacz: 13-letnia córka R. Kelly'ego CHCE BYĆ MĘŻCZYZNĄ!

Muzyk starał się nie komentować tej sprawy. Do teraz. Zapytali się o nią dziennikarze jednej z rozgłośni radiowych. Nie wydaje się, by Jay mógł liczyć na jego wsparcie.

Naprawdę nie chcesz otwierać tego tematu mówiąc, że moja córka zamienia się w mojego syna - powiedział na antenie. To tylko wymysł mediów.

bEIQEWdj

R. Kelly dał do zrozumienia, że informacja o transseksualizmie jego dziecka to "tylko plotka". Zapomniał chyba jednak o tym, że Jay sam potwierdził, że chce być mężczyzną.

Byłbym najszczęśliwszym mężczyzną na świecie, gdybym przeszedł operację - napisał w sieci.

bEIQEWdp
bEIQEWdK
KOMENTARZE
(130)
Gość23
7 lat temu
Widać, że byłaby szczęśliwa jako Jay :)
gość
7 lat temu
Wstydzi się dziecka, bo nie jest takie jakby chciał?
gość
7 lat temu
wyglada jak chlopak
bEIQEWdL
Mimi
7 lat temu
Kazdy ma prawo byc szczesliwym..
Gość
7 lat temu
Najgorsze co może być, to brak wsparcia w rodzicach
Najnowsze komentarze (130)
seo plugin
7 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
lilkaew
7 lat temu
P******* dziecko. ;)
gość
7 lat temu
13 lat i tatuaz ? lepiej wyglada jako facet
gość
7 lat temu
A temu pedofilowi nie przyszło do głowy, dlaczego jego córka chce być mężczyzną? Po prostu nie chce być kolejną ofiarą takich jak on...
gość
7 lat temu
Poczeka do osiemnastki i moze robic operacje, jak kasy mu starczy. Swoja droga, calkiem ladny chlopaczek juz z niego :) ale smieszna mine robi do zdjec, zawsze brwi uniesione
Paul86
7 lat temu
Pedofil też czasem może mieć rację. Ciekawe czy gdyby nie cały ten medialny szum wokół seksualnych odmieńców to też by na to wpadła. To jest DZIECKO. Z jednej strony zdaniem redakcji niedojrzałe do seksu, ale dojrzałe do samookaleczenia?
Gość
7 lat temu
co sie na tym swiecie wyrabia... ojciec pedofil corka chce byc chłopakiem... a wiekszosc komentarzy to tekst typu "kazdy ma prawo zyc jak chce"-porazka... swiat schodzi na psy
gość
7 lat temu
powodzenia
bEIQEWdD
nicole.r
7 lat temu
Faktycznie! Bardziej z niego Jay niż Jaya :)
gość
7 lat temu
ma syna i nie potrafi i niego zadbac jakiś lamus
gość
7 lat temu
wychowanie czyims kosztem
lasia
7 lat temu
Jaki chłopak bardzo przystojny :)
gość
7 lat temu
wygląda jak bow wow lol
gość
7 lat temu
JA się uważam za Ufoludka, serio. UFO. Proszę do mnie mówić Panie Marsjaninie albo Chłop z Saturna. JEŚLI nie zaakceptujcie mnie jako KOSMITY nazwę was homofobami, zacofanymi mózgami itd. Ja chce być kosmitą. Ja jestem kosmitą. P.S. pozdrowienia od Alfa z Melmac.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIQEWew
bEIQEWex
bEIQEWey
bEIQEWez
bEIQEWeA
bEIQEWef