Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwiazdor-pedofil z BBC był też... NEKROFILEM!

245
Podziel się

Jimmy Savile przez lata "pomagał" w kostnicy.

Gwiazdor-pedofil z BBC był też... NEKROFILEM!
bEhawjpN

W 2011 roku zmarł gwiazdor brytyjskiej telewizji, Sir Jimmy Savile. Savile był pierwszym DJ-em i wieloletnim prowadzącym popularne programy w BBC. Jeszcze za jego życia na jaw wychodziły szokujące szczegóły dotyczące życia prywatnego powszechnie lubianego prezentera. Okazało się, że Savile był pedofilem, który bezwzględnie wykorzystywał nieletnie dziewczynki. Dla jednej z nich "znajomość" z Savilem skończyła się gwałtem i aborcją. Przypomnijmy: 450 OFIAR gwiazdora-pedofila! "Nienasycony, BRUTALNY"

Od śmierci prezentera minęły już dwa lata, a śledztwo ujawnia kolejne szokujące szczegóły z jego życia. Okazuje się, że Savile miał również skłonności... nekrofilskie. Przez kilka lat był zatrudniony jako wolontariusz w jednym ze szpitali, w którym "molestował zwłoki" przetrzymywane w kostnicy. W latach 80-tych dostęp do kostnic był niemal nieograniczony, co Savile wykorzystywał, pomagając w transporcie zmarłych z poszczególnych oddziałów.

Cała Wielka Brytania jest zszokowana, jednak mimo tylu bulwersujących szczegółów nikt nie poniósł odpowiedzialności za bezkarne działanie Savile'a. "Pedofil z BBC" przez wiele lat gwałcił dzieci również na szpitalnych salach, ale do tej pory nikt z dyrekcji placówek nie otrzymał ani jednego oskarżenia o niedopilnowanie swoich obowiązków. Wszyscy zgodnie twierdzą, że "niczego nie zauważyli"...

bEhawjpP
bEhawjqq
KOMENTARZE
(245)
gość
7 lat temu
wyglada na psychola
Gość
7 lat temu
3xO - Okropny obleśny obrzydliwy
gość
7 lat temu
potwór
bEhawjqr
gość
7 lat temu
z taka twarzą nie ma się co dziwić
gość
7 lat temu
Robił tak bo ktoś mu na to pozwolił!
Najnowsze komentarze (245)
Pedofil
5 lata temu
pedofil! pedofil! pedofil! pedofil! pedofil! pedofil! pedofil!
Łukasz Stanis...
6 lat temu
Eh, ileż swoich pasji spełnił ten człowiek! Prawdziwy dandys i człowiek renesansu...Szkoda że odszedł...Niech aniołki grają Ci na harfach radosne melodie przyjacielu
gość
6 lat temu
p***b
Gość
6 lat temu
Szalenstwo ma w oczach.
gość
7 lat temu
prawda jest taka, ze co czwart facet to pedofil. jest ich pelno - zaczepiaja dziewczynki w parkach, na laweczce przed blokiem czy kolo szkoly. Wszytskie chlopy powinny obowiazkowo pic piwo z chemicznymi kastrantami i bylby spokoj z trutniami!
gość
7 lat temu
wstrętny,obleśny i ohydny typ!! z gatunku utych,przed którymi trzeba uciekać,gdzie pieprz rośnie! taką mordą można straszyć dorosłych,a co dopiero mówić o biednych dzieciach... z drugiej strony nie dziwie się,że molestował i gwałcił zwłoki...to byli jedyni ludzie,którzy mu się pewnie nie opierali i przed nim nie uciekali...jakkolwiek to brzmi to jest to szczyt wszystkiego! a najgorsze jest to,że q**s umarł i nie odpowiedział za swoje czyny!!!
gość
7 lat temu
na pierwszym zdjęciu wszyscy dorośli uśmiechnięci od ucha do ucha, tylko ten chłopiec ma minę jakby chciał wiać gdzie pieprz rośnie. smutne
gość
7 lat temu
Teraz też przymyka się oko na degeneratów, bo to "artyści".
bEhawjqj
gość
7 lat temu
Odrażający typ.
Anna-ja
7 lat temu
A ja tak naprawdę zastanawiam się dlaczego przy negatywnych komentarzach o tym, żeby się delikatnie wyrazić- OSOBNIKU- widzę łapki w dół, czyżby na naszej polskiej ziemi znajdowali się aprobujący takie zachowania? Bo chyba nie należy tego odczytywać jako "ojej nie można tak mówić o nikim skoro już nie żyje i nie może się obronić". Na BOGA, LUDZIE!!! SĄ DOWODY NA TO ŻE TEN ŚWIR ROBIŁ TAKIE RZECZY ŻE ŻADNE Z NAS NIE CHCIAŁO BY ZNALEŹĆ SIĘ PRZEZ 3 SEKUNDY Z NIM SAM NA SAM!!! A WY JESZCZE DEZLAJKUJECIE!!!!!
Gość
7 lat temu
No i z czego rżysz?
kuba
7 lat temu
LUBIĘ TO
gość
7 lat temu
Nie poniósł kary, bo nie był księdzem. Na nich tylko jest nagonka, reszta robi co chce.
gość
7 lat temu
Mam nadzieje ze smazy sie w piekle!!!!!!
...
Następna strona
bEhawjqL