Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Opiekunka" Villas URZĄDZIŁA W JEJ DOMU MELINĘ!

143
Podziel się:

Po podwórku walają się butelki po alkoholu. Elżbieta pije z nową koleżanką...

"Opiekunka" Villas URZĄDZIŁA W JEJ DOMU MELINĘ!

Od prawie 3 lat w kłodzkim sądzie toczy się sprawa karna, w której Elżbieta B., znana jako "opiekunka" zmarłej w grudniu 2011 roku Violetty Villas oskarżona jest o zaniedbanie obowiązków i nieudzielenie pomocy umierającej kobiecie. Sprawa jest o tyle bulwersująca, że gosposia obiecała przecież się nią opiekować. Mocą testamentu stała się jedyną spadkobierczynią gwiazdy i to, zdaniem syna Villas, było powodem jej decyzji o nieudzieleniu pomocy. Co gorsza, na ciele artystki znaleziono ślady, sugerujące, że przed śmiercią była bita i "ktoś" się nad nią znęcał.

Ponieważ sąd jak dotąd nie był w stanie wydać wyroku, opiekunka Villas ciągle okupuje dom zmarłej gwiazdy, który, zdaniem sąsiadów, jest w jeszcze gorszym stanie niż za życia artystki.

Po podwórku walają się butelki po alkoholu, pojawia się także pijana Elżbieta B. oraz jej równie nietrzeźwa koleżanka, która tam pomieszkuje i "imprezuje".

Przykro mi to słyszeć, bo to dom mojego dzieciństwa, miejsce, w którym się wychowałem - mówi w rozmowie z Super Expressem syn Villas, Krzysztof Gospodarek. Ostatni raz byłem w nim, kiedy umarła Violetta, i już wtedy był w fatalnym stanie.

Gospodarek podejrzewa także, że gospodyni, ukrywająca się pod sugestywnym pseudonimem elkatraz1914 wyprzedaje na Allegro pamiątki po zmarłej artystce.

Zgłosiłem policji, że na portalu Allegro ktoś sprzedaje zdjęcia, wiersze i listy mojej mamy. Sprzedaż natychmiast zablokowano i rozpoczęto śledztwo, jednak z tego, co wiem, policjanci mają trudności z odnalezieniem i przesłuchaniem Elżbiety B. - relacjonuje syn zmarłej. Ponieważ postępowania zostały utajnione, nic nie mogę powiedzieć, poza tym, że moim zdaniem tempo nie jest satysfakcjonujące. Boli mnie to zwłaszcza, gdy pomyślę, że w USA w tym czasie lekarz Michaela Jacksona został już nie tylko osądzony, ale nawet zdążył wyjść z więzienia. Być może już 5 września sprawa karna zakończy się dla Elżbiety B. wyrokiem.

Przypomnijmy jak wyglądał dom Violetty Villas, gdy Elżbieta B. "opiekowała się" nim za życia gwiazdy:

_

_

KOMENTARZE
(143)
gość
8 lat temu
Nie rozumiem, dlaczego ta hiena nie jest jeszcze w więzieniu.
gość
8 lat temu
Wstrętny B******l!
gość
8 lat temu
Co za baba!
gość
8 lat temu
dzis o 12 na placu zamkowym protest przeciwko rządowi!!!!
czytaj Pokój ...
8 lat temu
tam już wcześniej była melina....szkoda, ze nie da rady muzeum zrobić z tego...bo taki był chyba plan...
Najnowsze komentarze (143)
gość
8 lat temu
widać ból na twarzy Villas i bezsilność..żal ze dopiero po śmierci ktoś się tym zainteresował..
gość
8 lat temu
"nie mogą jej znaleźć" jak siedzi u niej w domu?? o co chodzi ??
gość
8 lat temu
Syn powinien jak najszybciej wygonic tego brudasa z tego domu
gość
8 lat temu
Boże i jeszcze tej cholerze dali majatek Pani Willas,paranoje.Zwierzęta na wsi zyją w czyściejszej stajni niz Willas.
gość
8 lat temu
wstrętna baba
Urszula
8 lat temu
To chyba tylko w Polsce możliwe - chora psychicznie piosenkarka zapisala dom pijaczce,ktorą ją gnębiła a syn lata czeka na wyrok.Tymczasem pijaczka urządza w domu melinę.Cos nieprawdopodobnego!
gość
8 lat temu
zywy przyklad jakie mamy i sady i prawo
edyta
8 lat temu
PANIE KRZYSZTOFIE WSPÓŁCZUJE PANU TAKIEGO WIDOKU NA RODZINNY DOM.GDZIE JEST POLSKIE PRAWO CZY NA TAKĄ PANIA JAK PANI OPIEKUNKA NIE MA ŻADNEGO SPOSOBU??????????????BEZCZELNA HIENA POWINNA ZGNIĆ W WIĘZIENIU.TRZYMAM KCIUKI ZA SYNA I RODZINE PANI WIOLETTY.POZDRAWIAM
Gość
8 lat temu
a gdzie był synek jak mamusią trzeba było się zaopiekować i sprawdzić jak opiekunka wywiązuje się z obowiązków?
gość
8 lat temu
Bo to polskie prawo przecie!
gość
8 lat temu
Polskie sądy to bagno.
gość
8 lat temu
jak pokazywano w jakich warunkach,,brudzie,,,,żyła to było mi jej żal,,bo niektóre pieski żyją w luksusach,,ale ponieważ nie była zupełnie normalna to skumała się z tą pijaczyną,,pewno nie miała sił,,by to skończyć
gość
8 lat temu
co ta alkoholiczka jeszcze tam robi ,jakie u nas prawo rzadzi ?, WY.....c ,to miesce dla Syna Wioletty a nie dla zlodziejki,ktora doprowadzila do Jej smierci
gość
8 lat temu
Gdzie prawo ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie