Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dubieniecki o Chazanie: "ZACHOWAŁ SIĘ JAK SADYSTA!"

1551
Podziel się:

Mąż Kaczyńskiej reprezentuje kobietę, która musiała urodzić dziecko bez mózgu.

Dubieniecki o Chazanie: "ZACHOWAŁ SIĘ JAK SADYSTA!"

Sprawa kobiety, która przez Bogdana Chazana musiała urodzić dziecko z niewyobrażalnymi wadami od tygodni budzi ogromne emocji. Pacjentka lekarza dowiedziała się w ciąży, że jej dziecko nie przeżyje kilku tygodni. Mogła więc poprosić o legalne zakończenie ciąży. Udała się do dyrektora szpitala św. Rodziny. Według polskiego prawa lekarz, który odmawia wykonania aborcji jest zobowiązany do udzielenia pacjentce informacji, kto zgodzi się na taki zabieg. Chazan odmówił.

NFZ po przeprowadzeniu kontroli znalazł szereg nieprawidłowości w szpitalu kierowanym przez lekarza i nałożył na placówkę karę w wysokości 70 tysięcy złotych.

Niedawno kobieta urodziła chore dziecko. Lekarze, którzy się nim obecnie opiekują są wstrząśnięci sytuacją. Gdyby prawo zostało poszanowane można by zaoszczędzić cierpienia i dziecku i matce.

To jest dziecko, które nie ma połowy głowy – mówił w TVN 24 profesor Romuald Dębski. Ma mózg na wierzchu, ma wiszącą gałkę oczną, ma rozszczep całej twarzy, nie ma mózgu w środku i będzie umierało przez najbliższy miesiąc albo dwa, bo ma zdrowe serce i zdrowe płuca, aż umrze w końcu z powodu jakiegoś zakażenia. A kobieta, która urodziła to dziecko musiała mieć zrobione cięcie cesarskie. To jest sukces profesora Chazana.

Kobieta rozważa pozwanie lekarza, który sprzeciwił się literze prawa. Zatrudniła Marcina Dubienieckiego. Pozew ma zostać złożony po zakończeniu śledztwa przez prokuraturę.

Klauzula sumienia została nadużyta, w swoim fanatycznym bezopamiętaniu profesor zachował się jak sadysta. Prof. Wiedział, w jakim stanie jest płód, a mimo to odmówił kobiecie aborcji – cytuje go Super Express. Doprowadził do sytuacji, w której dziecko urodziło się z ciężkimi wadami ośrodkowego układu nerwowego, zniekształceniem twarzoczaszki, z przepukliną oponową, rozszczepem twarzy, masywnym wodogłowiem z zanikiem tkanki mózgowej, brakiem nosa, brakiem powiek i wytrzeszczem jednego oka. Rzeczona klauzula sumienia, na którą powołał się pan profesor nie może rozciągać się na całą działalność szpitala. Podległe osoby miały zakaz wykonaniu tego zabiegu.

KOMENTARZE
(1551)
gość
8 lat temu
Tak właśnie wygląda "sumienie" niektórych ludzi.
Gość
8 lat temu
Popieram, jak można zmuszać kobietę do rodzenia dziecka bez szansy na jego przeżycie. To sadyzm!
gość
8 lat temu
pewnie w prywatnym gabinecie zrobiłby to od ręki...
gość
8 lat temu
Niech teraz on te dziecko utrzymuje!
gość
8 lat temu
Niech Chazan swoje praktyki stosuje w domu a nie w państwowym szpitalu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1551)
Gość
6 lat temu
Powinna szukać innego szpitala g***o z nim wygra
gość
7 lat temu
Chazan to kompletny i****a nie lekarz. Jego miejsce jest w kryminale za to co zrobił. Maria
gość
7 lat temu
porażka z tego lekarza, żal mi chorego myślenia Chazana
gość
8 lat temu
masakra, jak matka ma się czuć w jakiej chwili wiedząc że bije temu dziecku serduszko i czekać musi na jego powolną. . . śmierć! W głowie mi się nie mieści bo sama jestem matką dwumiesięcznej córci! Jeśli nie mógł tego zrobić to dlaczego nie zlecił tego komuś innemu?!
spacesynth
8 lat temu
czytając artykuł powyżej szlag mnie trafia że ten pseudo profesorek ta skrzywdził tą kobietę poco nam tacy lekarze
gość
8 lat temu
tak wykształcony człowiek i decyzja którą podjął skutkuje nie tylko tragedia matki ,ale i osób które muszą się tym dzieckiem opiekować gdzie jest granica ?
na bruk
8 lat temu
pacana do p*****a i 3000 tych co podpisalo na bruk
seo plugin
8 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
seo
8 lat temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
8 lat temu
matka tego dziecka to straszna i*****a! trzeba nie mieć serca, że by zabić własne dziecko! To ona powinna iść do iwęzienia i zostać zwolniona z pracy bo ZAMORDOWAŁA własne dziecko! jakby zabiła narodzone dziecko to by poszła siedziec, a że ten biedy maluszek się jeszcze nie urodził to żadnych konsekwencji! i jeszcze s****a wielce poszkodowaną zgrywa! Popieram prof. Chazana, bo czy by zabił osobiście to dziecko, czy dał jej namiary do gabinetu w którym jej ten zabieg wykonają, to i tak by miał współudział w morderstwie! Taki s**i, jak ją to powinni na stosie palić!
gość
8 lat temu
W momencie, gdy ta kobieta zdecydowała się na zabieg in vitro, miała świadomość, że dziecko może urodzić się z poważnymi zaburzeniami i wadami! Jeśli wiedziała o możliwościach zaburzeń dziecka, powinna nie decydować sie na aborcję. Skoro rzekomo tak bardzo pragnęła mieć dziecko i podsdała się sztucznemu zapłodnieniu to powinna urodzić to dziecko! Było chore, ale dziecko to i tak dziecko! Każda normalna matka powinna urodzić to dziecko! A ona zachowała się jak największa s**a i jeszcze z siebie pokrzywdzoną robi! Trzeba było nie robić in vitro, jeśli chciała mieć 100% pewnhość ze dziecko bedzie zdrowe to mogla zaadoptować!
gość
8 lat temu
placówka obciążona karą 70 tys zł ? Prof powinien płacić z prywatnych pieniędzy i tylko on powinien zostać obciążony...
Dorota Galik
8 lat temu
Kto dał prawo zwykłym śmiertelnikom o decydowaniu o Życiu lub śmierci .Jestem pełna podziwu dla doktora ,który sprzeciwił się zgładzeniu bezbronnego dziecka . W sytuacji kiedy istnieją dwa życia dlaczego mają być brane pod uwagę dobro tylko jednego. Każda kobieta która zdecyduje się zajść w ciąże musi wziąć pod uwagę,że to jakie dziecko przyjdzie na świat nie zależy tylko i wyłącznie od niej . A być może jedynym dobrym postępowaniem dla bezdusznych istot ludzkich, które nie umieją kochać żyjącego tzn poczętego już dziecka będzie po prostu powstrzymanie się od zachcianki jaką jest sex bez tego się nie umiera. I NA PEWNO NIE MOŻNA TEGO POWIEDZIEĆ ŻE ŻYCIE TEJ KOBIETY BYŁO WIĘCEJ WARTE W TYM MOMENCIE OD ŻYCIA DZIECKA KTÓRE NOSIŁA POD SWOIM SERCEM TYLKO DLATEGO ŻE W TYM MOMENCIE BYŁA OD NIEGO SILNIEJSZA I MOGŁA W WYRAŹNY SPOSÓB WYPOWIADAĆ ŚWOJĄ WOLĘ. Mam nadzieję, że decydenci i możni tego świata okażą trochę rozsądku i dobrej woli i nie ukażą decyzji doktora Chazana .
gość
8 lat temu
To po prostu SKANDAL, żałosny profesor, wstyd że tacy ludzie reprezentują zawód lekarza. Czy lekarze wiedzą co to jest sumienie? W szpitalu nie mogą dokonać aborcji, ale prywatnie za pieniądze to i owszem. Jakby jego córka miała urodzić takie dziecko też odmówiłby jej pomocy?Ta durna ustawa powinna być zniesiona i to szybko, bo kobiety cierpią a lekarze na ich nieszczęściu nabijają sobie kabzę "z chrześcijańskim miłosierdziem". Na temat aborcji powinny się kobiety wypowiadać, bo to one zajmują się tymi dziećmi, a nie stare, ramole i dewoci. Oni złotówki na takie dzieci nie dadzą. Najpierw niech się zajmą warunkami w jakich żyją urodzone dzieci, a nie produkcją następnych i w dodatku chorych zwłaszcza że pomoc od państwa jest żadna, a bardzo często tatusiowie idą w siną dal i ani alimentów nie płacą. Może tę kwestię trzeba wreszcie załatwić?! Brawo Panie Dubieniecki. Mam nadzieję że Pana pomoc jest od serca, a trauma którą przeżyła ta kobieta i tak odbije się na jej psychice. Ciekawe czy na profesorze też?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie