Trwa ładowanie...
Przejdź na

Arciuch i Kasprzykowski wylecieli z teatru!

143
Podziel się

"Gdy mieli ciche dni to byli nie do zniesienia" - twierdzi osoba z teatru.

Arciuch i Kasprzykowski wylecieli z teatru!
bCzhoWqJ

_

_

bCzhoWqL

Tamara Arciuch oraz Bartłomiej Kasprzykowski, dla którego aktorka rzuciła męża i przeszła bolesna i długotrwałą procedurę rozwodową, występowali razem w sztuce Kochanie na kredyt wystawianej przez Teatr My, producenta wcześniejszych Singli i remiksów. Niestety para nabrała zwyczaju obnoszenia się ze swoimi humorami w pracy. To sprawiło, że praca z nimi stała się bardzo trudna dla reszty ekipy. Tamara i Bartek próbowali wciągnąć wszystkich w swoje prywatne konflikty.

Gdy mieli ciche dni to byli nie do zniesienia - wspomina jeden z pracowników. Ciągle się kłócili, przychodzili na ostatnią chwilę na spektakle i wprowadzali nerwową atmosferę.

Skończyło się na tym, że producenci spektaklu postanowili zwolnić humorzastą parę. W tej sprawie wydali oficjalne oświadczenie, które publikuje dzisiejszy Fakt:

Produkcja spektaklu "Kochanie na kredyt" - TEATR MY - oświadcza, iż zakończyła współpracę z panią Tamarą Arciuch i panem Bartłomiejem Kasprzykowskim za zgodnym porozumieniem stron, dla dobra spektaklu - wyjaśniają znękani producenci - Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach był dla nich ostatnim w obsadzie "Kochania na kredyt" - Od jesieni 2014 do spektaklu dołączą nowi aktorzy. W roli Grażyny zobaczymy Małgorzatę Pieczyńską, a w Pawła wcieli się Przemysław Sadowski.

bCzhoWqR

_

_

bCzhoWrm
KOMENTARZE
(143)
gość
6 lat temu
Wykazali brak profesjonalizmu...
gość
6 lat temu
A miało być tak pięknie, ona zostawiła męża, on żonę i cóż szara rzeczywistość.
gość
6 lat temu
Razem w domu razem w pracy czyli 24 na 24 to za duzo szczęscia nikt tego nie wytrzyma.
bCzhoWrn
M.
6 lat temu
Jaki on bucowaty !
ocean smutku
6 lat temu
No to się nie masz wcale czym chwalić!!!
Najnowsze komentarze (143)
shee23433
5 lata temu
Znalazłam ciekawą stronę na temat kredytów dla developera jeśli jesteście zaintertesowani tą tematyką więcej jest tutaj kredytydeweloperskie.pl bardzo ciekawe informacje jeśli szukacie dobrego kredytu.
benigna.bloog...
6 lat temu
No i po wielkiej miłości.
Gość
6 lat temu
..dodam jeszcze, ze to Tamara z Bartkiem rozwiązali umowę a nie teatr tak jak jest w tytule, oswiadczenie swoje pisali w mediach ponad miesiac temu w bardzo kulturalny sposob w przeciwienstwie do metody producentow. I to ma byc kultura i sztuka ?!
Gość
6 lat temu
Co za stek bzdur! Producent powinien sie wstydzic- wybielać siebie kosztem najlepszych aktorów w tej sztuce. Wielka i niezastąpiona strata dla tej sztuki.
gość
6 lat temu
on jest bardzo nie miłym człowiekiem bardzo gwiazdorzy,pracuję w jednej z sieci restauracji obsługiwałam ich mam bardzo przykre wspomnienia po prostu człowiek bez kultury
gość
6 lat temu
czy pudelek zawsze pisze prawdę, sami wiemy, nie będę tu oceniać. Mylą daty, itd
gość
6 lat temu
ale jaja
gość
6 lat temu
I na kim żerujesz darmozjadzie .
bCzhoWrf
Gość
6 lat temu
I tak sie powinno usadzac pseudogwiazdy...szybko i bolesnie wywalajac z pracy.
gość
6 lat temu
Ona już lekko podstarzała uroda znikła on nieciekawy [ kariera już na równi pochyłej w dół ! przyjdzie czas ze nikt ich nie zatrudni !!
gość
6 lat temu
jakoś mi ich nie żal-wręcz odwrotnie...
gość
6 lat temu
Od bicia z dyni Tamary
gość
6 lat temu
Najgorsze co może być to PRACA I DOM w jednej parze.....
gość
6 lat temu
Nie mogę na niego patrzeć
...
Następna strona
bCzhoWrH