Trwa ładowanie...
Przejdź na

Opinie biegłych pogrążyły Waśniewską! To już koniec!

486
Podziel się

"Orzekli właśnie jednoznacznie, że udusiła córeczkę". Spędzi 25 lat za kratkami.

Opinie biegłych pogrążyły Waśniewską! To już koniec!
bCxtApZx

_

_

bCxtApZz

Na wniosek Sądu II Instacji, rozpatrującego apelację Katarzyny W. biegli po raz kolejny zbadali okoliczności śmierci półrocznej Madzi z Sosnowca. Katarzyna W oraz reprezentujący ją mec. Arkadiusz Ludwiczek wierzyli, że uda im się przekonać sąd, że Madzia zmarła w wyniku larygnospazmu, czyli skurczu krtani, będącego następstwem uderzenia o podłogę. Katarzyna W. tak mocno uwierzyła w tę wersję, że zaczęła już snuć plany na przyszłość, po wyjściu z więzienia, co, jak liczyła, nastąpi niebawem.

Jednak, jak informuje Fakt, najnowsze ustalenia biegłych ostatecznie pozbawiły ją złudzeń.

Opinie biegłych, badających ponownie przyczyny śmierci maleńkiej Madzi z Sosnowca jest miażdżąca dla jej matki - donosi tabloid. Orzekli właśnie jednoznacznie, że to Katarzyna Waśniewska udusiła córeczkę. Badanie - sporządzone przez rozszerzony zespół biegłych w tym medycyny sądowej oraz laryngologii dziecięcej - miało być podstawą do zmiany wyroku przez sąd apelacyjny. Pierwsza rozprawa miała odbyć się na początku października, ale już jest niemal pewne, że Katarzyna spędzi 25 lat za kratami, bo sąd podtrzyma wyrok.

Na tym jednak może się nie skończyć. Przypomnijmy, że prokurator Grześkowiak także jest niezadowolony z dotychczasowego wyroku. Uważa, że zasądzona kara jest zbyt niska i zapowiedział, że będzie dążył do uzyskania wyroku dożywocia.

bCxtApZF

Pełnomocnik skazanej jeszcze nie odniósł się do najnowszych informacji.

Czekam na oficjalne pismo w tej sprawie - komentuje w Fakcie mec. Ludwiczek. Jeszcze nie dostałem z sądu informacji. Czekam na termin rozprawy. Wtedy będę mógł powiedzieć, czy podejmę kroki prawne.

_

bCxtApZG

_

bCxtAqaa
KOMENTARZE
(486)
Gość
6 lat temu
nareszcie koniec szopki
gość
6 lat temu
I dobrze
gość
6 lat temu
niezły cyrk odstawiali przez tyle lat, wszystko na koszt podatników.
bCxtAqab
gość
6 lat temu
po dwóch latach.....brawo
gość
6 lat temu
nie moge sie patrzeć na ta mordę do komory z nią ! szkoda powietrza dlaa takich ludzi !
Najnowsze komentarze (486)
bena
5 lata temu
oby tam dlugo nie posiedziala ,niech ja tak zalatwia jak ona wlasne dziecko -s**a perfidna
gość
6 lat temu
gdyby odemnie to zalezalo to ta s**z oddalabym ludziom zeby wymierzli odpowiednia kare
fhiwqbgghc
6 lat temu
79qcgh fcmgdgjbfplk, [url= [link=
gość
6 lat temu
dożywocie dla tej d***** a nie 25 lat...
Gość
6 lat temu
...donosi tabloid. A kiedy tabloid uprzejmie przeprosi wraz z innymi gazetkami i TV wszystkich czytelników/widzów w kraju i za granicą za manipulację opinią publiczną przy pomocy wprowadzenia w błąd rzeszę ludzi, że istniała i zmarła jakaś Madzia, że istnieli jacyś Waśniewscy i ich krewni? Kiedy przyznacie się do tak okrutnego kłamstwa, które spowodowało, że ludzie uwierzyli w śmierć nieistniejącego dziecka??? Czego się boicie? Czas minął, łzy im wyschły, już tak nie gnają na ten pseudogrób. Na co czekacie? ŻE JESZCZE DA SIĘ COŚ WYDOIĆ Z TEJ HISTORYJKI??? Myślę, że zysk byłby lepszy, gdybyście napisali nie o klaczy Emirzę, co ujeżdżała "Waśniewska", a właśnie to: "Szok!!! Madzia nigdy nie istniała! Media oszukały tysiące ludzi!" I kasiora pójdzie znów, zato już za prawdę. Rzucam rękawicę - jeśli tego nie zrobicie, przegraliście ze mną, zwykłym obywatelem. Bleeee, co za ohyda, dno zupełne.
gość
6 lat temu
zabic ta szmate, niech ja tam za kratkami dymaja w d**e
gość
6 lat temu
życie za życie s**o
gość
6 lat temu
p***a
bCxtApZT
gość
6 lat temu
dozywocie dla tej perfidnejbfrancy
miki
6 lat temu
25lat to za mało dla tej okrutnej baby dozywocie znowu obciazy podatnikow zeby małpe utrzymac amoze zyc dosc długo proponowała bym kare śmierci w mękach teraz na upale rano dac jej słonego śledzia i na obiadokolacje bez kropli wody a w nastepnym dniu jak wybije poludie upalne zaczac ja meczyc i torturawac jak ona s**a tą dziecinkie męczyła aż by się sama wykonczy.ła bo przetrzymywanie we wiezieniu to nic takiej nie da bedzie sobie zyła jak w raju a my bedziemy na nia pracowac ale mozna ja jeszcze do kamieniolomow wyslac bez jedzenia i picia a jak zrobi norme to pol slonego sledzia bez wody to wtedy by odczula co to znaczy kara takie powinny byc wyroki jak dla panow tak i dla pan i by zapanował porządek
gość
6 lat temu
dajcie spokoj z bieglymi w wiekszosci to partacze a zostanie bieglym to dwie rzeczy : podanie do prezesa sądu i zaswiadczenie o niekaralnosci. reszta jest milczeniem!!!!!!!!
gość
6 lat temu
niewiarygodne jak oni to robia?
gość
6 lat temu
nawet na dożywocie za kratami to za mało !!!!!1 ;/
józek
6 lat temu
Widzę,że wypowiadają się tu sami ortodoksyjni katolicy...
...
Następna strona
bCxtAqav