Chincz i Rozenek wylatują z "Pytania na śniadanie"?!

401
Podziel się

TVP redukuje liczbę prowadzących poranne show. Richardson zostaje...

Chincz i Rozenek wylatują z "Pytania na śniadanie"?!

Mimo że wakacje w pełni, stacje telewizyjne pracują już intensywnie nad kształtem jesiennych ramówek. Wiele wskazuje na to, że jej hitem będzie nowy program Jedynki, który już wzbudza ogromne zainteresowanie. Zobacz: 5 rolników będzie "szukało żony" wśród... 2 TYSIĘCY KOBIET!

Spore zmiany szykują się z kolei w paśmie śniadaniowym. Jak donoszą WirtualneMedia, Dwójka planuje zmniejszenie ilości prowadzących Pytania na śniadanie. Pracę mają stracić Urszula Chincz oraz Jacek Rozenek, który na telewizyjną posadę załapał się na fali popularności swojej byłej żony. W programie zostaną Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, Anna Popek i Michał Olszański, Iwona Radziszewska i Łukasz Nowicki oraz Monika Zamachowska i Tomasz Wolny. Dodatkowo, Chincz zaproponowano pozostanie w redakcji PnŚ w roli dziennikarki i reporterki, nie występującej jednak na wizji tak często.

Szczegóły zmian w "Pytaniu na śniadanie" będziemy przedstawiać na briefingu w drugiej połowie sierpnia - komentuje Jacek Rakowiecki, rzecznik prasowy TVP. Na razie trwają prace koncepcyjne.

Przypomnijmy, że do The Voice of Poland jesienią wrócą najprawdopodobniej Justyna Steczkowska i... Edyta Górniak. Zobacz: Górniak wraca do "The Voice". Potrzebuje pieniędzy?

KOMENTARZE
(401)
gość
6 lat temu
Rozemek jest świetny !!! dlaczego nie Richardson? :((
gość
6 lat temu
Szkoda Rozenka.
gość
6 lat temu
taa... redukują, bo chcą zaoszczędzić. a czlowiek po studiach tyra i ma z tego marne grosze... a tacy sobie siedzą na du.pach, nic nie robia i mają furę kasy.
Gość
6 lat temu
Szkoda Rozenka nie mam nic do gościa ale Richardson to była porażka. ..
gość
6 lat temu
Szkoda, lubię Ulę.
Najnowsze komentarze (401)
gość
6 lat temu
jak będzie Radziszewska to nie oglądamy i dziadek Olszański wiecznie nabzdyczony
gość
6 lat temu
NIE ZNOSZĘ DOWNA RADZISZEWSKIEJ A ULKA JEST ŚWIETNA
gość
6 lat temu
Nie,Popek musi zostać i Olszanki to najlepsza para. Ale rozkracewska to najgorsze co Wy wybierzecie. Ja i oni znajomi nie bedą po prostu oglądać.A tym samym dużo moich przyjacil zastanawia się na płaceniu abonamentu. Bo dla nich to pierwszy i drugi program najlepszy. Wiec proszę zastanówcie się.
gość
6 lat temu
A dlaczego zostaje rozkracewska to znaczy zamachowska, nikt jej nie lub
gość
6 lat temu
i dobrze. Byli beznadziejni i sztuczni do tego!
gość
6 lat temu
ja w ogole nie ogloadam pytania przez Richardson..straszne b****o..
gość
6 lat temu
Jacek zrób sobie operację plastyczną nosa, może oczu, a może czoła i znowu Cię zatrudnią. :). Będzie sensajcja .
gość
6 lat temu
O matko, dlaczego nie Rihardson. Ula to urocza kobietka, oglądałam program z zapartym tchem, dogadywali się z Tomkiem K idealnie, nie rozumiem tej decyzji. Monika do Tomka nie pasuje nie daje mu dojść do słowa i szczerzy się jak szczeżjua, irytująca i pusta. Wkurza mnie i już nie oglądam, niestety.Myślałam, że Ula na chwilę zniknęła. Przełączam na TVN
gość
6 lat temu
POWINNI wywalic starą Popkową !
gość
6 lat temu
Rozenek niech zajmie się czymś bardziej pożytecznym. Szkoda go do telewizji.
gość
6 lat temu
Nie, tylko nie ULa!!!!Kamel przy niej zyskał!!!!Promyczek w pytaniu na śniadanie!!!Lepiej zrezygnować z Popek i Zamachowskiej!!!! ULA wracaj!!!
gość
6 lat temu
Ula fajna babka, ale Moniki nie cierpię oglądać!
gość
6 lat temu
p.Rozenek ma klasę, ale telewizja nie szuka dobrych wzorców, porządnych ludzi., chodzi o sensacje, kto komu dokopie lub kto dobrze skłamie. Jak tu kształtować i wychowywać dzieci w tym świecie pustym - lansowanym obecnie. Widzowie chcą oglądać ludzi porządnych, wartościowych , ale telewizja chce wyłącznie zarabiać.,Wybór jest jeden wyłączyć telewizor..Może takie rozwiązanie nauczy media wartości.
gość
6 lat temu
Buty niegdysiejszej pani Richardson widziałam na eobuwie.pl :)
...
Następna strona