Trwa ładowanie...
Przejdź na

Modest Amaro ostro o Sowie: "ZŻYNAŁ i KOPIOWAŁ!" Teraz go przeprasza...

191
Podziel się:

"Najważniejsi politycy w państwie spotykali się w restauracji, moim zdaniem nie najwyższych lotów, w saloniku VIP-owskim, który zbyt elegancko nie wygląda..." Sowa się wściekł?

Modest Amaro ostro o Sowie: "ZŻYNAŁ i KOPIOWAŁ!" Teraz go przeprasza...

Środowisko szefów kuchni i "modnych" warszawskich restauratorów jest dość zamknięte i, jak się okazuje, skłócone. Do czołówki kucharzy, którzy z uwielbieniem brylują w mediach należą między innymi Magda Gessler, Wojciech "Modest Amaro" (naprawdę nazywający się Wojciech Basiura) oraz Robert Sowa. Ten ostatni po wybuchu afery podsłuchowej od kilku tygodni jest raczej negatywnym bohaterem "salonów". Przypomnijmy: "SOWA & PRZYJACIELE": Właściciel restauracji z podsłuchem BAWI SIĘ Z GWIAZDAMI!

Afera podzieliła niewielkie środowisko restauratorów. Jako pierwszy głos zabrał właśnie Amaro, który w wywiadzie opublikowanym we Wprost oskarżył Sowę o... "zżynanie i kopiowanie". Stwierdził, że wielokrotnie gościł on w jego restauracji i stosował potem jego pomysły w swoim lokalu:

Przed otwarciem "Sowa i Przyjaciele" Robert Sowa bywał u nas w Atelier dość regularnie i nie krył, że zżyna, kopiuje, notuje. Nie mam z tym problemu. Nie wiem, jak to się skończyło na talerzach w Sowa i Przyjaciele - powiedział. To, że najważniejsi politycy w państwie spotykali się w restauracji, moim zdaniem nie najwyższych lotów, w saloniku VIP-owskim, który zbyt elegancko nie wygląda, też świadczy o naszych rządzących.

Najwyraźniej Sowa, przyjaciel gwiazd i polityków poczuł się urażony słowami Amaro, bo w najnowszym numerze Wprost zamieszczono przeprosiny prowadzącego Hell's Kitchen.

_Przepraszam Roberta Sowę za sformułowania użyte w wywiadzie (...). Moje wypowiedzi nie miały na celu deprecjonowanie Roberta Sowy ani restauracji Sowa i Przyjaciele._

Co miały więc na celu?

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Amaro publicznie krytykuje "kolegów" z branży. Zobacz: Amaro: "Gessler nie wzbogaca ani smakiem, ani pomysłami!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(191)
gość
8 lat temu
Sowa sam się zdeprecjonował!
gość
8 lat temu
Basiura uważaj żeby tobie się noga nie powinęła, cieszyc się z czyjegoś nieszczęścia to typowo polska cecha ale los potrafi być przewrotny!!!!!
Gość
8 lat temu
Sowa ma taka twarz nieskazona mysleniem
Gość
8 lat temu
Bo kto w tym kraju tak winduje kucharzy ? To chore
gość
8 lat temu
a sowa hu hu hu...
Najnowsze komentarze (191)
gość
8 lat temu
wypowiedż AMORO o FACHOWCU OD GOTOWANIA Sowie nadaje się do sądu
gość
8 lat temu
sprawa powinna wylądować w sadzi
gość
8 lat temu
zrzynał, do diabła!
gość
8 lat temu
"zżynał"??? Jeeeeeeeeeeeezu, aż oko zabolało!!! Pudel do szkoły!
gość
8 lat temu
Co za wredny człowiek... Niech jego praca sama sie broni, jeśli jest lepszy to do niego bada przychodzić. Tyle. Powinen sie tylko cieszyć, ze ktoś chce sie piać na szczyt, skoro mu zależy na polskiej gastronomii i współczuć gdy takie nieszczęście spotyka go na tej drodze...
gość
8 lat temu
gwiazdka gwiazdką ale kolego basiura - za dużo szczekasz, a karma wraca.
gość
8 lat temu
Ja też się dziwię, że do tak obskurnej knajpy schodziły się vipy celebryckie. Toż to na oko widać, że prymitywem leci. Te bołazerie pokomusze i inne cienkie wystroje.
gość
8 lat temu
Chyba Basiura. :)
Gość
8 lat temu
Amaro też by chciał aby do niego przychodzili
gość
8 lat temu
taaa a Amaro n ie potrafi nawet używać swojego nazwiska i pierwszego imienia Taki mądrala;)))
gość
8 lat temu
KUCHARZ AFERZYSTOW
gość
8 lat temu
to nie ten sam sowa zalosni specjalisci i znawcy haha
Gość
8 lat temu
Gorszego ciasta jak u Sowy to w życiu nie jadłam. Zero smaku, tylko wysoki rachunek.
gość
8 lat temu
Znalazł się kolejny celebryta z "Bożej łaski' Przestańcie promować kucharzy, Wyd***** kulinarne, które oni podają (za ciężkie pieniądze) znała już moja Prababcia. Kucharze do garów!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie