Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozenek boi się trzeciego ślubu?

214
Podziel się:

"Ma dylemat, bo już dwa razy wychodziła za mąż".

Rozenek boi się trzeciego ślubu?
bESWLGwl

A miało być tak pięknie. Związek Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek znalazł się w miejscu, w którym należało zdecydować o przyszłości. Radek podszedł do sprawy wyjątkowo poważnie i postanowił nawet wnioskować do Sądu Metropolitalnego o orzeczenie nieważności jego pierwszego małżeństwa z Sylwią. Mało tego, była żona, z która pozostaje w dobrych relacjach, obiecała, że mu w tym pomoże. Zobacz: Majdan też chce "rozwodu kościelnego"? Dla Rozenek...

Tymczasem Małgosia zaczęła się ponoć wahać. Chociaż ma za sobą tyle samo ślubów co ukochany, w przeciwieństwie do niego nie jest pewna, czy chce brać kolejny.

Gośka ma dylemat, bo już dwa razy wychodziła za mąż, nie wie, czy chce to powtarzać - ujawnia w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie znajomy celebrytki. Z Radkiem jest szczęśliwa bez ślubu. Oboje chcieliby mieć dziecko, ale czy ślub? Muszą o tym porozmawiać po jego powrocie.

bESWLGwn

Radek przebywa obecnie w Brazylii gdzie wraz z Natalią Siwiec kręci serię filmów reklamowych jednego z browarów. W tym czasie Rozenek zabiera synów na egzotyczne wakacje. Podobno uznała, że rozłąka z Majdanem to świetna okazja, by spokojnie przemyśleć kilka spraw.

bESWLGwO
KOMENTARZE
(214)
gość
7 lat temu
zamiast melanżować czytam o obawach Rozenek
gość
7 lat temu
Bo to perfekcyjny Majdan będzie :)_
gość
7 lat temu
pudel nie pisz o nowych celebrytkach bo one nigdzie indziej nie zaistnieją tylko u was. myślisz że ktoś by wiedział że istnieje jakaś Siwiec?
bESWLGwP
endless
7 lat temu
taaaa na pewno wam się zwierzyła ze ma watpliwosci:P
gość
7 lat temu
Da radę i trzeci raz!
Najnowsze komentarze (214)
gość
7 lat temu
Dlaczego masz dylemat Gasko sprzatac umiesz pie.......sie umiesz nie boj sie jeszcze ze dwa razy i pojdzie jak po masle . Praktyka czyni mistrza !!! ???
gość
7 lat temu
Może raczej rozwodu? jak majdan pozna datę jej urodzenia(te prawdziwa), pusci botoks, kwasy, silikony to chyba poszuka młodszej. A swoja droga, skoro nie mogla mieć wcześniej dzieci tylko korzystała z in vitro, to jak teraz uda się z majdanem?
gość
7 lat temu
nie lubię jej..wygląda jak matka Majdana.....Radziu ma chyba kompleks Edypa...dlatego ją chce
gość
7 lat temu
babcia wychodzi za mąż za dziada
gość
7 lat temu
Majdan wyglada jak gośc z byłego DDR,kto to wogole jest? co on w życiu osiagnął to jakiś autorytet jest
gość
7 lat temu
...bo śluby to wymysł klechów widocznie ci z nimi nie po drodze...
gość
7 lat temu
i da 4 a może 5.POWODZENIA MIERNOTY
ksiądz
7 lat temu
Z takim temperamentem tylko do klasztoru !!!!!!!!!. Tam siostrzyczki zrobią z niej grzeczne dziecko. Szkoda kobity - ładna, ale niestety IQ poniżej normy dla blondyny w tej grupie wiekowej.
bESWLGwH
gość
7 lat temu
w sumie po tylu ślubach to i kolejny się rozmyje , kolejny nie będzie ważny ... niech go bierze !
Gość
7 lat temu
A ja i melanżuje, i czytam.
Gość
7 lat temu
Radek tez jest juz po dwoch slubavh i rozwodach. Dziecko??? Ona wyglada staro i te kuse kiecunie nie odejmuja lat. W wieku 45 dziecko?? Babcia bedzie chodzic na wywiadowki.
gość
7 lat temu
oby im się udało
gość
7 lat temu
on też był 2 x
gość
7 lat temu
do trzech razy sztuka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWLGxA
bESWLGxB
bESWLGxC
bESWLGxD
bESWLGxE
bESWLGxj