Ryan Gosling... "PŁACZE PO SEKSIE!"

Do tabloidu zgłosiła się jego była kochanka. "Był najlepszym, jakiego miałam".

Obraz

Ryan Gosling i Eva Mendes zostaną wkrótce rodzicami. Aktorskiej parze, która zawsze dbała o prywatność, wiadomość tę udało się utrzymać w tajemnicy przez rekordowo długi czas, bo aż siedem miesięcy. Zobacz: Trzymali ciążę w tajemnicy przez 7 MIESIĘCY!

I to chyba z tej okazji w najnowszym Star Magazine ukazał się obszerny materiał na temat... Goslinga płaczącego po seksie. Do redakcji tygodnika zgłosiła się kobieta, która twierdzi, że kilka lat temu spotkała aktora w jednym z klubów i wylądowała w jego mieszkaniu.

Był najlepszym kochankiem, jakiego miałam - wspomina jednorazowa kochanka opisana przez tabloid jako "kształtna blondynka". Kiedy było po wszystkim usłyszałam, że płacze. Spojrzałam na niego - twarz miał całą we łzach. Zapytałam, czy wszystko w porządku, a Ryan odpowiedział, że czasem robi się bardzo emocjonalny.

Możecie to sobie wyobrazić?

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą