Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kurska o mężu: "Chciał się rozwieść rok temu, TO SZANTAŻ!"

276
Podziel się:

Kurski wniósł pozew o rozwód już... rok temu, w Brukseli. "Chciał się rozwieść w Belgii, tak, by nikt się o tym nie dowiedział, po cichu, przed wyborami".

Kurska o mężu: "Chciał się rozwieść rok temu, TO SZANTAŻ!"
bESNJmIB

Wczoraj na sali sądowej w Gdańsku spotkali się Monika i Jacek Kurscy. Niestety, rozprawa nie przebiegła w wyjątkowo pokojowej atmosferze. Przypomnijmy:Kurscy w sądzie! Nie zamienili ze sobą ANI SŁOWA... (ZDJĘCIA)

Żona wnioskowała o orzeczenie winy polityka. Wszyscy spodziewali się, że wyrok zapadnie na wtorkowej rozprawie, jednak na jaw wyszły nowe okoliczności. Jak oznajmił niespodziewanie Kurski, pozew rozwodowy złożył jako pierwszy on, a nie żona i to nie w Polsce, lecz w Brukseli.

Nie jest prawdą, że żona mnie pozwała - powiedział Faktowi były europoseł - Ja pozwałem żonę rok temu o rozwód w Belgii. Nie wypowiadałem się na ten temat i to wszystko, co mam w tej sprawie do powiedzenia.

bESNJmID

Ten obrót sprawy zaniepokoił Monikę Kurską, która chyba nie spodziewała się, że sprawa wyjdzie na jaw. Przyznała, że mąż wystąpił z wnioskiem rozwodowym, gdy ona nie zgodziła się na rozstanie za obopólną zgodą.

To szantaż ze strony mojego męża! - komentuje, nie kryjąc zdenerwowania - Chciał się rozwieść w Belgii, tak, by nikt się o tym nie dowiedział, po cichu, przed wyborami.

Jej zdaniem Kurski złożył pozew w Belgii ze strachu przez wyborcami, a skoro dyskrecja i tak nie pomogła mu w przekroczeniu progu wyborczego, to teraz szantażuje tym żonę. Jak wyjaśniła w rozmowie z tabloidem Monika Kurska, mąż postawił jej ultimatum: albo rozwiodą się bez orzekania o winie w Polsce, albo czeka ich rozprawa w Brukseli.

Jak sugeruje gazeta, największa walka rozegra się o opiekę nad najmłodszym synem pary, 7-letnim Olgierdem. Starsze dzieci: Antoni i Zuzanna są już dorosłe.

bESNJmIJ
bESNJmIK
bESNJmJe
KOMENTARZE
(276)
gość
7 lat temu
Większymi idiotami od Kurskiego są ludzie, którzy jeszcze na niego głosują.
gość
7 lat temu
KURSKI TO P****T
gość
7 lat temu
a dlaczego corka jest z nim ,,w sadzie! a co na to mama
bESNJmJf
Bart
7 lat temu
Jak sugeruje gazeta, największa walka rozegra się o opiekę nad najmłodszym synem pary Jezu ludzie to jest człowiek, a nie przedmiot. Mogą wychowywać dzieci wspólnie, a nie walczyć jak o samochód czy dom. Banda idiotów.
gość
7 lat temu
Ten panicz, tudzież panowie Czarnecki, agent "Tomcio", Ziobro itd - wymieniać można wielu, to typowe polityczne k********y wędrujące za kasą i tylko dla niej zmieniające poglądy i partie jak rękawiczki. Rzekłem. HOWGH !
Najnowsze komentarze (276)
Edita
rok temu
Taki a'la Wiśniewski lub Marcinkiewicz....tylko to źle rokuje...
gość
6 lat temu
kurski wielki pisowiec a p****t do potęgi gdzie jego odpowiedzialność za rodzinę wazeliniarz nie ma godności za grosz i to ma być prezes tvp1-hańba-wyrzucam telewizor przez okno nie będę oglądać paranoików
T.
6 lat temu
on już nie zasługuje do żadnej polityki sam się zbłazińł się nie płacąc Alimenta !
Amen
6 lat temu
S***a, s***a, s***a.
ana
6 lat temu
co za gnida
lolozaur
7 lat temu
Dla ignorantów!pis jest bardziej na lewo od sld wiec nazywanie J.Kurskiego człowiekiem prawicy jest conajmniej niepoważne
gość
7 lat temu
a Zuzanna już robi karierę u boku popularniejszego rodzica...współczuję tej kobiecie
gość
7 lat temu
ta kasa której niby nie ma tak mu sie rzuciła na łeb, czy ta asystentka której podobno nie bzyka? zresztą może ona jego bzyka dla tej kasy której nie ma, karuzela idiotów coraz więcej siedzeń ma
bESNJmIX
Gość
7 lat temu
Kurski j****a
gość
7 lat temu
To był jest i bedzie wiejski cham .Śmiec ktory dla pieniedzy sprzeda ojca matkę k****a,intrygant i s***a. Tacy ludzie dobrali sie do rzadow w polsce a rezultat widać ZONA KURSKIEGO NIECH WYSTAPI DO POLSKIEGO SĄDU O ZABEZPIECZENIE POWÓDZTWA - zablokuje mu konta i opisze majatek.
gość
7 lat temu
Kurski żenujący krętacz pyskacz bezczelny tupeciarz bez zahamowań żadnych
gość
7 lat temu
To najzwyklejszy PATAŁACH............ciołek z Łasku-wsi Łask. Szkoda tylko dzieci a on niech spada.
gość
7 lat temu
Stary pierdoła
zosia
7 lat temu
Co za krzywda ,co za podłość tego typa.Tyle pychy,tyle buty....i po prostu głupoty.Kurski idż na dno.ZNIKAJ w OTCHŁANI
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESNJmJQ
bESNJmJR
bESNJmJS
bESNJmJT
bESNJmJU
bESNJmJz