Trwa ładowanie...
Przejdź na

Globisz wraca do zdrowia! Poznaje bliskich

71
Podziel się

"W dalszym ciągu ma sparaliżowaną jedną stronę ciała, ale już jest przytomny."

Globisz wraca do zdrowia! Poznaje bliskich
bCxIzxYl

Krzysztof Globisz 3 tygodnie temu zasłabł w studiu radiowym, czytając na głos książkę Gogola. Został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono wylew. Wprawdzie menedżerka aktora zapewnia, że taka diagnoza nie została postawiona, a Globisz znalazł się na oddziale neurologii z zupełnie innego, znacznie mniej poważnego powodu, jednak wygląda na to, że chciała tylko uspokoić nastroje.

Wszystkie tabloidy, które wysłały fotoreporterów do szpitala, w którym przebywa aktor, potwierdzają, że po wylewie był on utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Rokowania początkowo nie były optymistyczne. Na szczęście po wybudzeniu ze śpiączki, okazało się, że aktor radzi sobie lepiej niż spodziewali się lekarze.

bCxIzxYn

Mimo początkowo złych rokowań, stan Krzysztofa Globisza systematycznie się poprawia - informuje dzisiejszy Fakt. Jak udało nam się ustalić, aktor w dalszym ciągu ma sparaliżowaną jedną stronę ciała, ale już jest przytomny i rozpoznaje bliskich. Radzi sobie coraz lepiej z podstawowymi czynnościami życiowymi, na przykład jedzeniem. Marzeniem pana Krzysztofa jest na pewno powrót do wykonywania zawodu w przyszłości. Na razie jednak musi skupić się na swoim zdrowiu. Według informacji, do których dotarł "Fakt", Globisz codziennie pracuje z logopedą, ponieważ wciąż ma spore problemy z mówieniem."

Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia.

bCxIzxYO
KOMENTARZE
(71)
gość
6 lat temu
zdrowia panie Globisz! jeszcze wiele lat aktorstwa przed panem!
Gość
6 lat temu
Zyczymy zdrowia !!
Gość
6 lat temu
zdrowia!!
bCxIzxYP
gość
6 lat temu
Dobra wiadomosc, zdrowka dla pana!!
Bart
6 lat temu
Fajny gość zdrowia życzę!
Najnowsze komentarze (71)
Tonio
6 lat temu
A jak można czytać, jak nie na głos ? na słuch ? na grzbiet ? a może na niemaka?
Tonio
6 lat temu
A jak można czytać jak nie na głos ? na słuch ? na grzbiet ? a może na niemaka?
gość
6 lat temu
Dużo zdrowia dal P.Krzysztofa i wielki szacun dla jego osoby
gość
6 lat temu
Dużo zdrowia dal P.Krzysztofa i wielki szacun dla jego osoby
gość
6 lat temu
Zdrówka! bo ono najważniejsze.
gość
6 lat temu
dobrze a napewno zdrowo to on nie wyglada
gość
6 lat temu
jest jednym z najprzystojniejszych Polaków ,i to ja mu będe kibicować na ile natyle starczy mi sił psychicznych,oczywiscie nie jest to zaden aktor jakiegos tam duzego formatu -ale tu liczy sie czlowiek i dusza
gość
6 lat temu
Skompromitowal sie rola w sztuce "Do Damaszku". Nie ma sensu brac udzialu w takich badziewnych sztukach, a on wzial i pewnie dostal za swoje. Aktor to nikt specjalny, czlowiek do wynajecia do wszystkiego, nawet do obsceny na scenie.
bCxIzxYH
gość
6 lat temu
no to h*j ci w d**e tylko na co i czym sie tak chwalisz?
gość
6 lat temu
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i formy.
gość
6 lat temu
panie Krzysiu, trzymam kciuki za pana i szybkiego powrotu do zdrowia !!!
gość
6 lat temu
no i popatrzcie tylko, jak to jest...prawdziwa gwiazda sama się obroni...wszyscy życzą zdrowia panu Krzysztofowi, bo jest artystą a nie kukłą...dołączam się do życzeń :)))
gość
6 lat temu
panie Krzysztofie pogody ducha i proszę stosować się do zaleceń lekarzy...spokój, odpoczynek...czekamy na pana...życzę zdrowia
gość
6 lat temu
Dzięki Bogu! mam nadzieję, że Pan Krzysztof wróci do zdrowia i będziemy mieli przyjemność oglądać jego kolejne kreacje w filmach i teatrze. To jest przemiły, uroczy człowiek i doskonały aktor. Zdrowia i siły życzę! Pan Kaczyński pokonał chorobę, więc i Pan Krzysztof może!!
...
Następna strona
bCxIzxZj