Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kozidrak pomaga ratować małżeństwo córki

199
Podziel się:

"Kaśka jest sfrustrowana, bo jej kariera wokalna stoi w miejscu" - twierdzą znajomi Pietras. Jej mąż traci cierpliwość...

Kozidrak pomaga ratować małżeństwo córki

Beata Kozidrak bardzo ucieszyła się z narodzin swojego pierwszego wnuka. Zgodnie z zapowiedziami, aktywnie włączyła się w wychowanie małego Sebastiana, synka jej starszej córki Katarzyny Pietras. Niedawno zabrała go na urlop do Juraty.

Jak podkreśla tygodnik Rewia, piosenkarka zajmowała się tam głównie wnukiem, a nie tylko piciem "zimniutkiego piwa", jak sugerował jej wpis na facebooku. Zobacz: Kozidrak pije "zimniutkie krajowe" w Juracie!

Zrobię wszystko, by pomóc córce - zapewnia Beata w wywiadzie. Moje życie zawodowe zostało przyporządkowane temu niezwykłemu wydarzeniu. Jedno mogę powiedzieć - będę rozpieszczać wnuka.

Niestety, nie wszystko układa się idealnie. Jak ujawnia tygodnik Rewia, na małżeństwie Katarzyny, wokalistki zespołu Kashmir, pojawiły się rysy. Stąd pomysł Kozidrak, by zabrać wnuka na wczasy i dać młodym czas, by mogli go spędzić tylko we dwoje.

Kaśka jest sfrustrowana, bo jej kariera wokalna stoi w miejscu - ujawnia osoba z otoczenia rodziny. Jest to dla niej bardzo trudne i nie radzi sobie z tym. Jej mąż, Kamil, próbuje ją wspierać, jednak ona źle reaguje na współczucie i dobre słowo. Kamil traci już cierpliwość, ale teraz mają czas tylko dla siebie, więc ich bliscy wierzą, ze przetrwają ten trudny czas.

Dodajmy, że Pietras i Wyziński są ze sobą od ponad 10 lat.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(199)
gość
8 lat temu
gdyby nie matka pewnie nikt by o niej nawet nie słyszał.
gość
8 lat temu
podobna do mamy, równie piękna.
gość
8 lat temu
ale problem .... przecież nikt nie karze jej robić kariery artystycznej. W życiu jest milion innych zawodów.. mieć takie możliwości i taką kasę można otworzyć swój własny interes
gość
8 lat temu
niech sie lepiej chłopem zajmie , bo nie bedzie ani rodziny ani kariery.
gość
8 lat temu
Pewnie jednak nie wyssała talentu wokalnego z mlekiem matki. Dlaczego na siłę wpycha się ją do tego zawodu?
Najnowsze komentarze (199)
gość
7 lat temu
CURKA JAK NAĆPANA
gość
7 lat temu
Nie mozna mieć wszystkiego, kochana...
Jaś fasola
8 lat temu
Kasia Pietras miła fajna, ale ten jej mąż to Bufon. Złapał kurkę znoszącą złote jajka.
Gość
8 lat temu
Wasze plotki są debilnymi kłamstwami, Kasia ma się dobrze, a jej rodzina jest naprawdę szczęśliwa, drogi pudelku sprawdź zanim coś udostępnisz ;)
gość
8 lat temu
Podobne komentarze i w podobnym czasie...... Pochlebne. Może to jedna osoba
gość
8 lat temu
fajna ta dziewczyna . nie martw się dziewuszko , wszystko w swoim czasie. masz w miarę dostatnie życie więc nie wymyślaj sobie problemów. zrobisz karierę tylko nic na siłę . ciesz się zyciem , uśmiechaj się , bądżdobra dla najbliższych i wówczas wybuchniesz jako osobowość , a to będzie miało odzwierciedlenie w twojej karierze. pozdrawiam i trzymam kciuki
Gość
8 lat temu
Córka rewelacja
Gość
8 lat temu
I jest w drugiej ciąży ooo a pudel niewie:-p
gość
8 lat temu
dziewczyno daj sobie spokój, nie musisz być piosenkarką, weź się za normalną pracę
gość
8 lat temu
Dobra matka z pani Beaty, miejmy nadzieje, że jej córce się uda ;)
gość
8 lat temu
Cały Pietras-ojciec
Do dziecka
8 lat temu
Cóż z niej za pieśniara,Występowała w chórkach matki
gość
8 lat temu
No proszę, córeczka przechodzi kryzys? A może ma za dobrze, bo mamusia pieniążki zawsze dawała i żyło się jak pączek w maśle, a dopiero teraz zrozumiała, że talentu ma za grosz i co? Depresyjka się włączyła? A może tak dziewuszysko do pracy by się wzięło?
gość
8 lat temu
widać nie masz dziwucho talentu . nie wystarczy być córką sławnej matki, śpiewaj w chórkach i tyle Talentów ci u nas dostatek
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie