Wojewódzki: "Super Express chce ZDEMASKOWAĆ MNIE JAKO GEJA!"

204
Podziel się

Kuba twierdzi, że to zemsta za jego żart z tabloidu. Temat wywołał... Michał Piróg.

Wojewódzki: "Super Express chce ZDEMASKOWAĆ MNIE JAKO GEJA!"

Temat domniemanego homoseksualizmu Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela, od lat przewijający się w internetowych komentarzach, pojawił się w mediach za sprawą ostrej wypowiedzi Michała Piroga. Znany warszawski homoseksualista zasugerował, że wie coś na ten temat w wywiadzie pod tytułem Mam dość ukrytych gejów.

Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność - powiedział. Nie każdy zaraz chce się wyoutowywać. Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem**.**

Wojewódzki zareagował bardzo nerwowo, nazwał Michała między innymi "faszystowskim gejem-homofobem". Samej informacji o romansie z Kammelem jednak nie zdementował.

W nowej Polityce w artykule poświęconym tabloidom twierdzi, że temat ten podsyca naczelny Super Expressu, Sławomir Jastrzębowski, który obiecał pieniądze za zrobienie mu zdjęcia z facetem.

Redaktor Sławek postanowił zdemaskować mnie jako zatwardziałego geja w konspiracji - mówi Kuba. Obiecał sowite honorarium każdemu, kto zrobi mi zdjęcie w objęciach mężczyzny.

Twierdzi, że to zemsta za to, że udało mu się kiedyś zakpić z tabloidu:

Kiedy z więzienia wychodził Mariusz Trynkiewicz, pedofil morderca, zadzwoniliśmy do redaktora naczelnego "Super Expressu", podając się za pracowników Zakładu Karnego w Rzeszowie i oferując mu wywiad z bestią. Nie dość, że zapałał do tego pomysłu entuzjazmem, to jeszcze z podstawionym, udającym Trynkiewicza, chłopakiem rozmawiał jak z gwiazdą dobre 40 minut. Składając mu przy okazji propozycje wydania pamiętników i wspólnego zarabiania pieniędzy.

Kuba twierdzi, że od tego czasu trwa na niego "polowanie z nagonką".

Nie wiemy, czy sugestie Michała Piroga mają coś wspólnego ze sprawą Trynkiewicza. Przypomnijmy jednak, że Kuba sam "bawił się" i zarabiał na sprawie pedofila-mordercy. Jego żarty oburzyły i zraniły rodziny zamordowanych chłopców.

Wojewódzki to skurwiel - skomentował to ojciec jednej z ofiar pedofila. Jak tak można? Słów brakuje na takie zachowanie. Bohaterem go zrobił! Powinien zostać za to ukarany, nie wiem nawet, czy nie powinna się nim zająć prokuratura. To zachowanie karygodne, gówniarskie.

KOMENTARZE
(204)
gość
6 lat temu
żal chłopa, dałby sobie spokój zamiast do konca zycia osmieszac sie w mediach
Gość
6 lat temu
Teraz się lansuje z kobietami żeby zamydlić ludziom oczy, gej i już,
gość
6 lat temu
zdenerwował się leśny dziadek
gość
6 lat temu
kuba, ujawnij się. zobaczysz, że będzie ci lepiej jak zrzucisz wreszcie ten ciężar z siebie!
gość
6 lat temu
Kubuś, po co te nerwy, czy masz coś do ukrycia?
Najnowsze komentarze (204)
gość
5 lata temu
omg co za debile komentują że Kuba jest gejem wnioskujecie to z tego że na zdjeciu stoi obok faceta żenada słuchajcie więcej homo Piróga, jak powie że cała Polska to geje i less to też mu uwierzycię, ten oszołom powinnien uważac co mówi, robi syf z narodu orientacje seksualna to jego sprawa niech w********a z show jak ma o niej gadać !!!
qs[lasdwk
6 lat temu
,lp
gość
6 lat temu
Kuba był, jest i będzie SUPER! Kto jest w stanie go zastąpić? No kto potrafi być tak błyskotliwym jak on? Kto?!
gość
6 lat temu
Kiedy ten s*******z i k****a męska będzie rozliczony ze swoich podłych zachowań?.Mamy czas poczekamy.
gość
6 lat temu
Przecież już dawno wszyscy o tym wiedzieli. Normalnie tajemnica lasu.
Gość
6 lat temu
Renia zal mi Ciebie.
gość
6 lat temu
nie mogę już patrzeć na tych pe.dz.iów w telewizji, oczyścić media z pe.d.a.lst.wa!!
gość
6 lat temu
Wojewódzki ma twarz jak rozdeptany pasztet.
gość
6 lat temu
No kupa to kupa , blisko kakało !
gość
6 lat temu
Płac***anienkom na udawanie i tyle.
gość
6 lat temu
Mucha jak była z Wojewódzkim to się tak zapuściła aż żal było na nią patrzeć. A teraz kwitnie przy prawdziwym facecie.
lubelak
6 lat temu
Nie muszą go demaskować, każdy wie że Wojewódzki to ukryty gej. Widać to po oczach.
gość
6 lat temu
Tak naprawdę gdyby Kammel był normalnym męzczyzną to by się ożenił wreszcie ze swoim pasztetem Kasieńką i miał dzieci a tak jest w stanie bezżennym - wiadomo kryptogej. To samo kubus Wojewodzki - lansik z panienkami a tak naprawdę żadnej nie pociągnął do ołtarza. Stare krypto GEJE.
gość
6 lat temu
Mucha sama w wywiadzie powiedziała ,że była przykrywką w pewnym związku nie trudno się domyślić że, piła do Kuby a świadczy to gorzej o niej co można dla tzw.kariery zrobić.
...
Następna strona