Trwa ładowanie...
Przejdź na

Panika w show biznesie... Dariusz K. zacznie sypać?

396
Podziel się

Powie, od kogo kupował narkotyki? "Służby nigdy nie były tak blisko ustalenia siatki przestępczej w polskim show biznesie".

Panika w show biznesie... Dariusz K. zacznie sypać?
bDfOeBdx

Dariusz K. już pokazał, że jest gotów zrobić wszystko, by jak najszybciej wydostać się z więzienia. Za możliwość odpowiadania z wolnej stopy chciał zapłacić nawet pół miliona złotych. Niestety, wyszło na jaw, że powinien wcześniej uregulować inne zobowiązania. Zobacz: Dariusz K. ma NIEZAPŁACONE MANDATY na... 170 TYSIĘCY!

Obecnie oskarżony i jego prawnicy przygotowują linię obrony. Ponoć ma ona być oparta na skrusze, zadośćuczynieniu rodzinie zabitej kobiety oraz wzbudzeniu współczucia sądu kłopotami zdrowotnymi.

To pewnie nie wystarczy, ale Darek ma również inny plan. Jak donosi Super Express, by zyskać przychylność sądu, ujawni tożsamość osoby, która dostarczyła mu narkotyki. Tragiczny wypadek spowodował bowiem będąc pod wpływem kokainy.

bDfOeBdz

Oczywiście jest to przestępstwo, więc prokurator będzie to wyjaśniał. Więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, to jest tajemnica postępowania - potwierdza w rozmowie z tabloidem Paweł Wierzchołowski, prokurator rejonowy Warszawa-Mokotów.

To dla celebrytów zła wiadomość. Istnieje bowiem realna obawa, że stracą swojego stałego dostawcę. Nad schwytaniem osoby, zaopatrującej polski show biznes w narkotyki, policja pracuje od lat.

Służby nigdy nie były tak blisko ustalenia siatki przestępczej w polskim show biznesie - ujawnia informator tabloidu. A próbują rozpracować ją od kilku lat. W grę wchodzi bowiem hermetyczny światek zaufanych osób. Są wśród nich znane osoby i ich współpracownicy. Od znanych telewizyjnych twarzy po ich ochroniarzy i menedżerów.

Jak donosi gazeta, w gronie odbiorców znajdują się na pewno: "znany prezenter", modelka oraz menedżer.

bDfOeBdF

Między innymi w obawa o to, że Dariusz K. będzie konsultował zeznania z innymi biorącymi kokainę celebrytami, sprawiła, że sąd zdecydował się zatrzymać go w areszcie.

Realność wymierzenia surowej kary była jedną z przesłanek, drugą - obawa utrudniania postępowania, w tym wpływania na zeznania świadków, czyli groźba matactwa - wyjaśnia prokurator Wierzchołowski.

bDfOeBdG
bDfOeBea
KOMENTARZE
(396)
gość
6 lat temu
Miejmy nadzieję, że dostanie sprawiedliwy wyrok za czyn, który popełnił.
Gość
6 lat temu
No I dobrze.Niech cały ten SHOW BIZNES pòjdzie z dymem.I celebryci razem z nim.
gość
6 lat temu
To jeden wielki burdel
bDfOeBeb
gość
6 lat temu
Sprzeda wszystkich. Byleby nie siedzieć, a to, że zginęła niewinna kobieta zejdzie na dalszy plan... Kpina.
gość
6 lat temu
i Chwala Bogu - prochom stanowcze nie!
Najnowsze komentarze (396)
ciekawska
5 lata temu
Jak donosi gazeta, w gronie odbiorców znajdują się na pewno: "znany prezenter", modelka oraz menedżer - i teraz po kilku miesiącach już niestety wiadomo, kto krył się pod tym pierwszym wyrażeniem...Strasznie to smutne, że ludziom wykształconym, którzy dostali od losu taką szansę na fajną i satysfakcjonującą pracę, do szczęścia okazują się potrzebne narkotyki.. Durczokowi się mega, mega dziwię - ledwie się wywinął śmierci spod łopaty, serce ma schorowane, a tu jest to...
gość
6 lat temu
Krzychu, nie tak ostro, kontroluj swoja zlosc i opusc raczke
kryzys341
6 lat temu
Cyztaj więcej ! Klikasz link, czekasz 5 sekund, skip ad i jesteś !!!
Prof. Nasrau
6 lat temu
Darek, daj spokój..:-)
gość
6 lat temu
Podobno pisze podobno jego matka jest k***a
gość
6 lat temu
Szybko z nim skoncza zanim kogokolwiek sypnie, po drugie ma jeszcze syna, a swiatek narkotykowy rzadzi sie swoimi prawami
gość
6 lat temu
NAZWISKA PROSZĘ.
gość
6 lat temu
i ten smiec tak zrobi ,c***a
bDfOeBdT
gość
6 lat temu
wojewodzki to nie prezenter łachmyto :) żal ci d****o ściska ?
gość
6 lat temu
ODEBRAL KOMUS ZYCIE TERAZ JEMU ODBIORA
gość
6 lat temu
Biedna Edzia i jej synek,
6 lat temu
jak ja słucham...ze wszyscy sie boja ..ze D.K bedzie sypac to mnie na smiech zbiera... jak zamkna dostawce to skad prokuratorzy i cała reszta tego bajzlu bedzie brała ha ha a mega hihot na jednych baletach siedza i od jednego biora ...
gość
6 lat temu
Juz cie mam
gość
6 lat temu
Tak to jest, gdy wsiowy d**ek uwierzy, że jest wybrańcem losu...
...
Następna strona
bDfOeBev