Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zeznania świadków pogrążają Maseraka! "PIE*DOLONE PAŁY KU*WA!"

413
Podziel się:

"Obudziłam się około trzeciej nad ranem, muzyka była przeraźliwie głośna" - wspomina sąsiadka. "Nie wiedziałam, kim jest ten mężczyzna".

Zeznania świadków pogrążają Maseraka! "PIE*DOLONE PAŁY KU*WA!"

Rafał Maserak przygotowuje się obecnie do udziału w 15. edycji _**Tańca z gwiazdami**_, gdzie zatańczy z Marceliną Zawadzką. Będzie jednak musiał znaleźć też czas na wyjazd do Torunia, gdzie stanie przed sądem. Odpowie za awanturę, którą wywołał na jednym z tamtejszych osiedli w czerwcu zeszłego roku. "Rafał M." bawił się tak dobrze, że sąsiedzi wezwali policję, lecz przybyli na miejsce funkcjonariusze... zostali przez niego zwyzywani. Zobacz: "ZWYZYWAŁ POLICJANTÓW TAK WULGARNIE, że nie sposób powtórzyć!"

Celebryta oskarżony jest o znieważenie policjantów na służbie. Kolejna rozprawa odbyła się dzisiaj i, mówiąc delikatnie, nie miała dla Maseraka korzystnego przebiegu. Celebrytę Polsatu pogrążały zeznania wszystkich świadków.

Obudziłam się około trzeciej nad ranem, muzyka była przeraźliwie głośna - wspominała Daria K. Nie wiedziałam, kim jest ten mężczyzna. Dopiero potem stanęła przy mnie córka i powiedziała: Mamo, to jest M., ten tancerz. Odpowiedziałam, że choćby był i samym premierem, nic mnie to nie obchodzi. Byłam wkurzona, bo nie można tak zakłócać ciszy nocnej.

Kiedy zjawili się policjanci, Maserak był wyjątkowo niepocieszony:

Pierd...one pały, k..,a, przyjechały - tymi słowami miał ich przywitać. Później było jeszcze lepiej. Mężczyzna bardzo źle wyrażał się o policjantach - zeznał Marcin S., mieszkaniec osiedla. To nie były "przerywniki", ale wulgaryzmy kierowane bezpośrednio pod adresem mundurowych.

Potwierdzili to sami funkcjonariusze: Wulgaryzmów było dużo - zeznał Arkadiusz L., który brał udział w interwencji. Zatrzymany krzyczał do nas: "Ty k..., co robisz, s...synie". Był agresywny, stawiał też opór, gdy próbowaliśmy doprowadzić go do radiowozu. Nie wiedziałem, wtedy, kim jest ten mężczyzna.

Kolejna rozprawa, która najprawdopodobniej przyniesie rozstrzygnięcie, zaplanowana została na październik. W tym czasie będzie zbierał oklaski i wysokie noty od jury na antenie Polsatu. Maserakowi grozi kara grzywny lub nawet do roku pozbawienia wolności.

KOMENTARZE
(413)
gość
8 lat temu
Co te baby w nim widzą.
gość
8 lat temu
Burak, nie obrażając buraka
gość
8 lat temu
wydaje się taki niedokształcony Jak się wypowiada powiewa prostactwem
gość
8 lat temu
jełop z niego i bufon
gość
8 lat temu
"wychodzi" chamstwo i buractwo poza programem
Najnowsze komentarze (413)
GośćIreneusz
5 lata temu
To nasz medialny Rafalala Mam Srake jest cudny, spotkajmy się na ul. 17stycznia. W warszawie Ireneusz
Aroj
5 lata temu
A ja go kocham Irek
gość
7 lat temu
i****a....od zawsze...a myśli że z niego taki gwiazdor
gość
7 lat temu
mówcie co chcecie a ja i tak go uwielbiam ;)
gość
8 lat temu
jest zwyczajnym człowiekiem ... mozna rzec klownem, bo bawi nas w telewizji i czasami w internecie .... smieszny jest :)
gość
8 lat temu
zabije go ktos kiedys
gość
8 lat temu
Tempak.Rozum ma ale w nogach
gość
8 lat temu
Wyglada jak szczur z maki, bardzo brzydki c\zlowiek do tego chamski, czyli reasumujac, dno totalne,.
gość
8 lat temu
JA tego debila posadziłabym na rok więzienia plus wysoką grzywnę.
gość
8 lat temu
Karać tak samo, jak każdego popełniającego takie wykroczenie, żeby do celebrytów dotarło, że świat się nie kręci wokół nich.
gość
8 lat temu
P*****d........się w główce gdyby nie"taniec z gwiazdami" i romans z Foremniak to nikt by nie wiedział co to za chłoptaś?!!!Żałosny lanser!!!!
gość
8 lat temu
TVN lansował i lansuje przestępców - Felicjańska, Gessler, Marczuk itp. itd.
gość
8 lat temu
z twarzy osama bin masekrak serek
gość
8 lat temu
ja tam wiem co te baby w nim widzą :-))))) mniam, mniam..a oprócz tego, przepraszam, ale pies to pies i zachowanie jak najbardziej oczywiste..
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie