Trwa ładowanie...
Przejdź na

Donatan o Rafalali: "UDAWANA BABA!"

645
Podziel się

Odpowiada na atak transseksualistki. "Niech sobie spulchniają kakao w swoich domach i robią co im się podoba, ale niech nam nie wpierają, że to jest fajne i nowoczesne".

Donatan o Rafalali: "UDAWANA BABA!"
bCHESNvV

Kilka dni temu "najsłynniejsza polska transseksualistka", Rafalala, skrytykowała na Facebooku "słowiański" strój Cleo z Eurowizji. Jak donosiła później na swoim profilu, w odpowiedzi napisał do niej sam Donatan. Zobacz: Rafalala: "Donatan to OBLEŚNY, nietolerancyjny SKUR****!"

Producent postanowił odnieść się do jej wpisu na swoim profilu. Przy okazji po raz kolejny podkreślił, że jest "tolerancyjny", chociaż chyba jednak rozumie to pojęcie nieco inaczej. Pisownia oryginalna:

Mój ostatni komentarz w sprawie udawanej baby i innych wybryków natury bo widzę że gwęgają coś na mój temat. Nie jestem wydmuszką z szołbiznesu której menadzer napisze co ma mówić i sram na to jaki wpływ to ma na mój wizerunek. Niestety jestem szczerym gościem - niektórzy nazywają to chamstwem, prostactwem lub brakiem tolerancji, ale na to też mam wyłożone Jeżeli inni boja się zabrać głos w tej sprawie to ja Wam powiem głośno: TOLERANCJA A PROMOWANIE TEGO ZWYRODNIALSTWA TO DWIE RÓŻNE RZECZY!!! Tolerancja to nie krzywdzenie tych osób i wykazywanie obojętności do tego co robią - a promowanie, to pokazywanie ich na każdym kroku, reportaże o ich ślubach i tendencyjne programy prezentujące, że jest to trendy - grzmi Donatan na Facebooku.

bCHESNvX

Niech sobie spulchniają kakao w swoich domach i robią co im się podoba, ale niech nam nie wpierają, że to jest fajne i nowoczesne - dodaje i zapewnia, że... "obraża innych w dobrej wierze": Jeżeli coś z tym nie zrobimy to dzieci będą oglądały to gówno w TV i na tej podstawie budowały sobie porządek świata. Niby moje teledyski są takie niemoralne i złe ale powiedzmy sobie szczerze, jakkolwiek nie byłyby pokazane w nich kobiety lepiej oglądać PRAWDZIWE niż takie z kutasami. Jeżeli kogoś obraziłem to wiedzcie że zrobiłem to w dobrej wierze!

Wygląda na to, że chyba nie odchorował jeszcze "porażki" na tegorocznej Eurowizji...

bCHESNwd
bCHESNwy
KOMENTARZE
(645)
gość
6 lat temu
Dobrze mówi. Polać mu!!!
gość
6 lat temu
K***a.. po co promujecie tą całą Rafalale? Ile wam zapłacił/a? Wszędzie tylko męty, żadnych wartościowych ludzi
wkurzonygość
6 lat temu
Coraz rzadziej tu będę wchodzić widzę bo cały czas pudel pokazuje tylko to p********e ścierwo. To jest jakaś parodia.
bCHESNwz
gość
6 lat temu
wow Cleo ma niesamowite legginsy!
Gość
6 lat temu
Brawo donatan!
Najnowsze komentarze (645)
gość
6 lat temu
pączek na oleju, jakieś głupoty robi, na kasie śpi eh
gość
6 lat temu
nie rozumiem jak cały personel pudelka może pisać o nim jak o kobiecie? przecież to facet halo
Małgorzata
6 lat temu
kiedy zobaczyłam przerobionego osobnika na annę g. sądziłam, że coś się komuś poplątało. Ale, kiedy dostał mandat i kredyt zaufania społecznego. To nie wiedziałam, kto jest rąbnięty. Nigdy nie sądziłam, że wśród mężczyzn jest tylu idiotów pędzących do kariery.
gość
6 lat temu
Na wymioty mnie bierze jak patrzę na tego oblecha transa.
gość
6 lat temu
ma racje precz z tym czymś
gość
6 lat temu
Ma razję, niech sie tak nie pchaja przed kamery, nie prezentuja swoich ryjów żeby wszyscy ich znali- a potem niech nie płacza że luydzie nie chca ich oglądąc. rzygac mi sie chce jak widze ta Rafalafasralę
gość
6 lat temu
co to za q**a z tymi warami?
gość
6 lat temu
Oj tam, Donatan- Patafian... Ona udawana baba, ty udawany raper. Widać, że chciałbyś ją p********ć, bo tak po niej jedziesz- typowe "końskie zaloty"- ale się cykasz, bo nie wiesz jak jej popieścić cykola hehehe
bCHESNwr
gość
6 lat temu
i tu sie z nim zgodze,niec h robia co sie im pdoba ale nie promujcie kobity zpenisem,jej problem jak sobie pouklada zycie
gość
6 lat temu
Dobrze gada dać mu wódki. A rafalale w kosmos wysłać.
gość
6 lat temu
donatan ma racje co jest bardziej normalne zwykłą baba czy baba z k*****m ?
gość
6 lat temu
Wygląda na to, że powiedział to, co myśli wielu.
Rum
6 lat temu
Śmierć pederastom i przebierańcom!
nefryt
6 lat temu
Co to w ogóle za POTWÓR ta rafalala, osy ją chyba w twarz pogryzły, że jej tak wary spuchły ...i kogo w ogóle obchodzi jej zdanie o innych gwiazdach.... taki bloog jak ona prowadzi to zajęcie dla tępaków co nie są w stanie nic zaprezentować, niech powie coś konstruktywnego bo krytykować każdy potrafi.
...
Następna strona
bCHESNwT