Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kondrat wraca do telewizji!

140
Podziel się:

"Dużo rozmawiali o tej propozycji. Antonina przekonywała go, że wypromuje swój biznes i zarobi trochę grosza".

Kondrat wraca do telewizji!
bETVVJsl

Marek Kondrat kilka lat temu zarzekał się, że rzucił aktorstwo na zawsze. Jego zdaniem jest to wyjątkowo niewdzięczny zawód, wymagający ogromnych poświęceń i nie dający wiele w zamian. W ciągu minionych 7 lat pojawił się w zaledwie dwóch filmach, z czego w jednym na prośbę swojego starego przyjaciela, reżysera Janusza Majewskiego. Niestety, sprzedaż win nie idzie mu tak dobrze jak kiedyś. Po rozstaniu ze wspólnikiem, który miał inną wizję biznesową, aktor musi zadbać na nowo o promocję. Pomaga mu w tym młodsza o 40 lat kochanka i córka jego kolegi, Antonina Turnau, pełniąca oficjalnie rolę szefowej do spraw marketingu.

Zawirowania finansowe sprawiły, że Kondrat postanowił rozważyć propozycję TVP, która chce go pozyskać jako eksperta do nowego programu Talent zgłoś się. Oferta skierowana jest do młodych przedsiębiorców, mających pomysł na własny biznes i potrzebujących praktycznych rad. Jak donosi Fakt, na przyjęcie propozycji TVP namawia aktora właśnie jego ambitna kochanka.

Dużo rozmawiali o tej propozycji - ujawnia informator tabloidu. Antonina przekonywała go, że to dobry pomysł. Wypromuje na nowo swój biznes, pokaże się jako profesjonalny człowiek interesu, a przy okazji oczywiście zarobi trochę grosza. Jego wizerunek może na tym tylko zyskać.

bETVVJsn
bETVVJsO
KOMENTARZE
(140)
gość
7 lat temu
OBY NIE SKOCZYŁ jak jego poprzednik zelt albo jak tracący uzanie w oczach marcinkiewicz.
gość
7 lat temu
kasa na wino sie skonczyla z banku?
Olka
7 lat temu
...dba o swoj spadek :)
bETVVJsP
gość
7 lat temu
Mareczku,do dzieła.Dobry aktor.Nie dziwie mu sie,ze wybral swego czasu reklame banku,bo jak czytam o emeryturach polskich aktorow,to juz wszystko jasne.Teraz sie juz nie martwi o kase,wiec dalej moze robic,to co lubi.Polecam film"Zaklete rewiry"
M.
7 lat temu
40 lat różnicy ? Wyjątkowo niesmaczne !
Najnowsze komentarze (140)
gość
7 lat temu
Panie Marku jest Pan WYBITNYM aktorem.Kobieta ,która z PANEM jest to pana i jej wybór.Ja wam życzę powodzenia.Bardzo chciałabym żeby pan dalej grał,bo nieprędko trafi nam się ktos taki jak pan.Wszystkie role ,które pan grał były niesamowite/przepraszam PAN był w nich bardzo dobry/.Niech Pan nie czyta komentarzy ludzi ,którzy nic w życiu nie zrobili są zawistni,zazdrosni.życze panu szczęscia i prosze Marku wróc na scene
gość
7 lat temu
romans
gość
7 lat temu
uwierzę jak zobacze
gość
7 lat temu
alkoholik
Jacek
7 lat temu
F**t
gość
7 lat temu
Wielki człowiek pokazał jak najprościej stać się ciulem.
gość
7 lat temu
popularnosc
gość
7 lat temu
down
bETVVJsH
gość
7 lat temu
ładny aktor
Justyna
7 lat temu
Hahaha
gość
7 lat temu
uwielbialam go a teraz jest jakis taki oblesny fe
gość
7 lat temu
Był w Olsztynie na otwarciu galerii, fajny normalny facet.
gość
7 lat temu
Stare zdjęcia z Antoniną - nie ma sensacji.
OL
7 lat temu
SKOŃCZY JAK MARCINKIEWICZ ,STARY DUREŃ
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVVJtA
bETVVJtB
bETVVJtC
bETVVJtD
bETVVJtE
bETVVJtj