Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dzieci Łukomskiej-Pyżalskiej wychowuje kilka niań!

668
Podziel się:

"Nie widzę siebie cały dzień w domu, przy dzieciach" - mówi celebrytka. "Jak mnie nie ma, to muszą być jeszcze dwie-trzy dodatkowe osoby."

Dzieci Łukomskiej-Pyżalskiej wychowuje kilka niań!

_

_

Izabella Łukomska-Pyżalska, prezes poznańskiej Warty i była modelka Playboya, jest mamą piątki maluchów. Niebawem na świat przyjdzie jej szóste dziecko. Milionerka z ambicjami na celebrytkę i polityka (walczyła o posadę w Europarlamencie), prowadzi także firmę i udziela się w telewizji śniadaniowej. Kiedy znajduje czas dla tak licznej rodziny? Okazuje się, że wychowaniem dzieci zajmuje się kilka niań.

Z bliźniakami jest zawsze niania, kiedy trójka starszych jest w szkole i w przedszkolu, a jak mnie nie ma po południu, to muszą być jeszcze dwie-trzy dodatkowe osoby. Bo dzieci jeszcze jeżdżą na dodatkowe zajęcia - powiedziała Pyżalska w Dzień Dobry TVN.

Tak mi już było smutno w tej ciąży bliźniaczej, że to już chyba ta ostatnia, no i jednak nie ostatnia. Mamy własną firmę, działalność. I do tego klub piłkarski Warta Poznań – pochwaliła się. Ja nie widzę siebie tylko spędzającej cały dzień w domu, przy dzieciach.Muszę się spełniać i realizować zawodowo, ale z drugiej strony nie wyobrażam sobie życia bez dzieci.

_

_

KOMENTARZE
(668)
gość
8 lat temu
wow to ja bym też mogła na takich warunkach mieć tyle dzieci. a tak to ledwo fizycznie, psychicznie i finansowo wyrabiam z dwójką
gość
8 lat temu
ale p*****a, cóż za zmasakrowana twarz.....nigdy nie zrozumiem jak można tak wyglądać...
gość
8 lat temu
Masakra z tej kobiety.... Chyba chciała tymi dziećmi odciągnąć ludzi od wizerunku po tych ckm-ach bo dla mnie niczego swoją osobą nie prezentuje
gość
8 lat temu
dzieci narobić najłatwiej! a gdzie wychować?
gość
8 lat temu
co ona ma z ustami??
Najnowsze komentarze (668)
gość
7 lat temu
a co w tym dziwnego ,że dzieci wychowują nianie,w pewnych środowiskach było i jest normalne.Tylko chłopki same "chodował y " dzieci i teraz ich potomkowie tak strasznie się "dziwują i nie wiedzą do czego służą nianie . "
gość
7 lat temu
P******a
gość
7 lat temu
Chwali się że ma tyle dzieci a je nianie wychowują.I co one mają z tego.Poza tym nie chciałabym być u niej nianią nawet za dobą kasę.Taka niania nie ma swojego życia.
gość
7 lat temu
ale dzieci ma i dobrze życzę jeszcze kolejnej 6, Wam P******i nigdy nie dogodzi...
gość
7 lat temu
no i po co ona ten nos i usta robiła? przed dużo ładniejsza byłą
gość
8 lat temu
I co z tego że ma kasę na tyle dzieci,skoro i tak prawie ich nie widuje.
gość
8 lat temu
zmarchy sobie pustaku wybotoksuj
gość
8 lat temu
pusty mózg zresztą ona nie wie coo to jest uyrzymaj kretynko dzieci za 1200 i z zrób sobie botoks mózgu na NFZ
gość
8 lat temu
i*****a
gość
8 lat temu
Po co o tej patologii piszecie????? Lepiej o mężu napiszcie , bedzie ciekawszy temat jaki to z niego biznesmen !!! Żenada !!!zwykly b******r niskich lotów !! Poznań pamięta !!
gość
8 lat temu
Bleeeeeeeeee, jakie pontony! Co za idiotyczna moda na te ogromne usta!
gość
8 lat temu
dzieci nie wystarczy tylko urodzić ,przede wszystkim trzeba im poświęcać czas ,dawać dużo miłości ,ale może przy pomocy innych ( przynajmniej ludzie mają pracę ) da się to jakoś pogodzić ,pieniądze wiele w życiu ułatwiają
gość
8 lat temu
i to jest matka
gość
8 lat temu
Nianie też obsługują męża ;-D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie