Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Charlize zabiła jej ojca!

150
Podziel się

Groził, że je zastrzeli!

Matka Charlize zabiła jej ojca!
bCIzOdAl

W RPA, ojczyźnie Charlize Theron, ukazała się książka, która opowiada o najmroczniejszym epizodzie w życiu aktorki. Publikacja jest poświęcona śmierci ojca Charlize. Autor, Chris Karsten zatytułował tekst Deadly Women: When Passion Turns To Blood. W książce ze szczegółami opisał to, jak matka Charlize, Gerda Theron, zabiła swojego męża.

Karsten przedstawia typowy obraz rodziny alkoholika. Opowiedział, w jaki sposób ojciec aktorki nękał i zastraszał swoją rodzinę, i jak w końcu doprowadził do tragedii. Autor twierdzi, że chciałby, aby jego praca zwróciła uwagę mediów na problem przemocy w rodzinie. Jednak tym, co interesuje dziennikarzy, są fragmenty książki pochodzące z policyjnych kartotek. Karsten odnalazł oryginalne zeznanie 15-letniej Charlize. Nie zostało ono ujawnione na sali sądowej, gdyż Gerdzie nigdy nie postawiono zarzutów.

Charlize nigdy nie ukrywała prawdy o tym zdarzeniu, ale jej oświadczenie tajemniczo zaginęło krótko po tym, jak dostała Oscara za rolę w filmie Monster. Prawdopodobnie policja utrudniała dostęp do informacji w tej sprawie. W zeznaniu można przeczytać wstrząsające słowa młodziutkiej aktorki:

bCIzOdAn

Moja mama poprosiła tatę o klucz. Słyszałam, że był wobec niej agresywny. Słyszałam także, jak brat mojego ojca, Danie, pyta: "Dlaczego pozwalasz jej gadać?". Ktoś uderzył w drzwi. Powiedziałam mamie, że to tata i że się go boję. Mama otworzyła. Słyszałam, jak się kłócili.

Tata groził, że nas zastrzeli. Mama bała się, że on naprawdę to zrobi. Później usłyszałam strzały. Nie wiem, ile ich było. Potem moja mama histerycznie krzyczała. Siedziała w kącie sypialni. Podbiegłam do niej pytając: "Co się stało?". Płakała. Powiedziała: "Charlize, ja ich zastrzeliłam. Zastrzeliłam ich!" Mogę tylko powiedzieć, że mama nie piła alkoholu. Ani kropli. Była całkowicie trzeźwa.

bCIzOdAO
KOMENTARZE
(150)
gość
13 lat temu
wstrząsające, a Charlize jest super ładną i zdolną aktorką
gość
13 lat temu
to straszne, co za czlowiek ...po co rozdrapywac stare rany? komu ma to pomoc.. ?
gość
13 lat temu
Dobrze,ze się dziwczynie udalo i jej los tak się odmienil.Wyjść z takiej rodziny i odnieść taki sukces to niesamowite.
bCIzOdAP
assap
13 lat temu
o, Monster :D
pauluska1
13 lat temu
kto zabl kogo??
Najnowsze komentarze (150)
gość
7 lat temu
koleżanka wrzuciła na fejsa tą stronkę is.gd/iphone5_c myślałam, że to jakaś ściema, ale strona wygląda normalnie i wygrałam ajfona :::))) mogłam sobie nawet kolor wybrać xD
gość
9 lat temu
Ciezko bedzie jej teraz zbudowac prawidlowe relacje z mezczyzna...
gość
11 lat temu
gość
12 lat temu
ale news! wiadomo to bylo od dawna
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
XD_XD
13 lat temu
bCIzOdAH
miss_poodle
13 lat temu
ale nius :/ wiem o tym już od paru lat :/
gość
13 lat temu
Serio to w programie na tvn style "za drzwiami actors studio" w ktorym był z nia wywiad mówiła ze to ona zrobiła jak miała mniej jak 10lat!!!!!! Sprawdzcie to prosze bo moge przysiadz ze tak bylO!
gość
13 lat temu
jakie one podobne , dwa potwory
gość
13 lat temu
Zenada...To fakt stary jak swiat i wszyscy o tym wiedza odkad Theron zaistniala...
gość
13 lat temu
Przecież to już dawno było wiadomo. W każdej wzmiance na temat życia Charlize Theron znajdziecie tę informację więc nie wiem czym się Pudel aż tak podnieca. Czyżby był aż na tyle niedoinformowany???
gość
13 lat temu
Przecież ona o tym opowiadała w wielu wywiadach. Nie szukajcie na siłę sensacji. Po co ten wykrzyknik? Należy podziwiać ją za siłę charakteru - że umiała podnieść się po takiej tragedii i stać jedną z największych gwiazd. Na dodatek jest zupełnie niegwiazdorska, sympatyczna dla ludzi... i jest piękna :)
...
Następna strona
bCIzOdBj