Trwa ładowanie...
Przejdź na

Córka Grzegorza Ciechowskiego: "To deptanie pamięci!"

256
Podziel się

Weronika Ciechowska domaga się usunięcia zdjęć ojca z materiałów firmy Bytom. "Nigdy nie chciał być celebrytą".

Córka Grzegorza Ciechowskiego: "To deptanie pamięci!"
bCHcKOkB

Wczoraj informowaliśmy, że wdowa po Grzegorzu Ciechowskim zgodziła się udostępnić jego wizerunek w materiałach promujących markę Bytom. Jego zdjęcie wykorzystano do promocji najnowszej kolekcji garniturów. Kolega zmarłego muzyka z Republiki, Zbigniew Krzywański, ostro to skrytykował. Teraz głos zabrała jego córka, Weronika Ciechowska. Razem z muzykami z grupy Republika wysłała do firmy Bytom pismo, w którym protestuje przeciwko wykorzystywaniu wizerunku nieżyjącego ojca:

Mimo tego, że jestem córką, zostałam pominięta w podjęciu decyzji o użyciu wizerunku oraz nazwiska mojego Ojca w tej reklamie. Mówi się o deptaniu pamięci o Ciechowskim, kupczeniu jego wizerunkiem.

Użycie jego wizerunku, nazwiska i renomy do reklamy to naruszenie mojego prawa do pamięci o Nim jako o artyście a nie celebrycie którym nigdy nie chciał być - dodaje.

bCHcKOkD

Córka muzyka stanowczo domaga się usunięcia wizerunku ojca z materiałów promocyjnych.

O skomentowanie tej sytuacji i oświadczenia Weroniki poprosiliśmy samą zainteresowaną, wdowę po Grzegorzu Ciechowskim. Anna Skrobiszewska wyjaśnia, że wizerunek jej męża nie został wcale użyty w reklamie, ale w projekcie przypominającym styl jego i innych znanych artystów:

Nie naruszamy niczyich dóbr osobistych i Grzegorz Ciechowski nie trafił do reklamy. Cała burza dotyczy limitowanej kolekcji ubrań inspirowanych stylem Grzegorza. Wszystko za sprawą THE CULTURE ICONS, projektu mającego na celu przypomnienie stylu ubierania się wybitnych osobowości ze świata sztuki i kultury, które miały wpływ na polską modę. Jestem jedyną spadkobierczynią praw po moim mężu i wyraziłam zgodę na powstanie takiej kolekcji, firma Bytom nie musiała kontaktować się z nikim innym w tej sprawie. Jeśli Weronika widzi w obecności swojego ojca obok Zbigniewa Cybulskiego czy Marka Hłasko coś niestosownego, powinna porozmawiać ze mną, to są sprawy rodziny, a nie woda na młyn mediów.

bCHcKOkJ
bCHcKOkK
bCHcKOle
KOMENTARZE
(256)
gość
6 lat temu
Ale żen. Kasa się kończy?
gość
6 lat temu
SWIETNY ARTYSTA
gość
6 lat temu
jakoś nie mogę się przekonać do tej drugiej żony i mimo wszystko wolę tą pierwszą
bCHcKOlf
gość
6 lat temu
PORAŻKA!!!
gość
6 lat temu
jakoś nieboszczyk nie zachęca do noszenia tych ubrań
Najnowsze komentarze (256)
ala
2 lata temu
Jakiś rok przed tą sytuacją pani Weronika wzięła udział w promocji książki M. Potockiej, w której większość sytuacji i sama osoba GC była opisana żenująco i kłamliwie, ale rozumiem, że to żadnym deptaniem pamięci nie było?? Trochę trąci to hipokryzją...
gość
5 lata temu
Ta Anna to jakaś sprzedajka... Nie ważne co by miała to sprzeda. Niegodna kobieta.
Gość
6 lat temu
Widać po twarzy wdowy że to małpa. Kasa prawie na zero. Żenada!
gość
6 lat temu
Obie żadne kasy ! Dwie pazerne baby ! Zrozumcie , Obywatel GC was olał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
Córcia wkurzona hihi Do roboty, do roboty dziewucho !
gość
6 lat temu
Co za wojna i dlaczego...nic nie rozumiem? Aaaa, o forse chodzi, i co nie widze w tym nic zlego, dzieci tez musza jeszc!
am-or
6 lat temu
tez nie moge jakos sie przekonac do drugiej zony ,byla nianka Malgosi Potockiej I Grzegorza corki ....a feee podlozyla sie ...a potem szybko narobila dzieciakow ile wlezie ...uwazam ze wszystkie dzieci powinny miec decydujacy glos w tej sprawie a nie tylko wielka wdowa
gość
6 lat temu
po żonie widac jaki miał gust, więc raczej zniechęci do tych garniturów
bCHcKOkX
gość
6 lat temu
Czy tutaj umieją pisać na temat?
gość
6 lat temu
haha. dobre
gość
6 lat temu
Wdowa po GC mogłaby nosić bagaże Potockiej.
gość
6 lat temu
że Potockiej bije na dekiel, to rozumiem ( menopauza), ale widać, że córka jest tak samo wredna jak mamusia
gość
6 lat temu
jeżeli żona jest JEDYNĄ spadkobierczynią praw po mężu, to inni mogą jej NASKOCZYĆ!
ASIA
6 lat temu
potocka wywlekla wszystkie brudy w swojej ksiazce a teraz jej reklama z ciechowskim przeszkadza....reklama z grzesiem bardzo dobry pomysl-piekna, elegancka i ku jego czci mniedzy innymi.warto promowac stara muze i przypominac o prawdziwyych artystach nawet w taki sposob.
...
Następna strona
bCHcKOlz