Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin w za ciasnych spodniach? (ZDJĘCIA)

659
Podziel się

W ten weekend prowadziła "Dzień Dobry TVN" z Węglarczykiem.

Rusin w za ciasnych spodniach? (ZDJĘCIA)
bDfSEHbF

Kinga Rusin prowadzi _**Dzień Dobry TVN**_ od ponad ośmiu lat, czyli od początku istnienia programu. Do czynnego dziennikarstwa wróciła po rozwodzie z Tomaszem Lisem, który zakończył wtedy współpracę z TVN-em i przeszedł do Polsatu.

43-letnia dzisiaj Kinga jest obecnie największą gwiazdą stacji, która pozwolić może sobie nie tylko na opuszczanie konferencji ramówkowych, ale i krytykę koleżanek z pracy. Ostatnio dostało się Joli Pieńkowskiej. Zobacz: Rusin o odejściu Pieńkowskiej: "TO NIE JEST AWANS!"

Ostatnie weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN poprowadziła właśnie Rusin w parze ze swoim przyjacielem, Bartoszem Węglarczykiem. Kiedy wychodziła ze znajdującego się w centrum Warszawy studio, czekającym na nią fotoreporterom rzuciły się w oczy nieco za ciasne spodnie prezenterki...

bDfSEHbH
bDfSEHbN
bDfSEHbO
bDfSEHci
KOMENTARZE
(659)
gość
6 lat temu
Długo siedziała and myślała nad tą stylizacją
gość
6 lat temu
Zaraz za ciasne… Obcisłe są po prostu.
gość
6 lat temu
Baleroniki :) pozdrawiam! Polska Mistrz !!!!!!!!!
bDfSEHcj
gość
6 lat temu
nie chce mi się dzisiaj iść do pracy... :(
gość
6 lat temu
Fajnie wygląda
Najnowsze komentarze (659)
gość
5 lata temu
Nozki jak u kaczuszki , troche krzywe i krotkie
gość
6 lat temu
Sami styliści i piękności się tu wypowiadają
gość
6 lat temu
Żeby nie wysokie obcasy to szorowałaby d**ą po chodniku. Mając takie koszmarne kulasy powinna nosić habit do samej ziemi. No i ta szyja jak kolumna Zygmunta - szersza niż kanciasty łeb. Ohydny mutant.
gość
6 lat temu
Spodnie sa zwyczajnie zle zszyte .
gość
6 lat temu
piękna
gość
6 lat temu
gwiazda?a kto tak sadzi?jest prezenterka programu a na "gwiazde"kreuje ja prasa.kobieta pcha sie na lamy prasy I tyle.gwiazda jest Magda Molek!!!!!!Paulina Mlynarska!!!!!Dorota Wellman!!!!mylicie gwiazdorzenie z byciem gwiazda.gdyby nie 1 maz nie byloby "gwiazdy".
gość
6 lat temu
ale śmieszna!!! Gratulacje !!! Stylizacja wspaniała!. Cieszymy się bardzo, że tak szybko po zrobieniu krzywdy Pieńkowskiej sama zrobiła z siebie pośmiewisko. Stara d**a, robi za małolate.. Dobrze, że Lis ją zostawił. Nie musi się teraz wstydzić.
MAX
6 lat temu
rusinka wyglada okropnie ,wory i zmarchy pod oczami i grube giry- nie umywa sie do elegancji pieńkowskiej i jej profesjonalizmu.kinga widac ze sie b****o starzeje w zastraszającym tępie- jej juz nic nie pomoże.
bDfSEHcb
MAX
6 lat temu
rusinka wyglada okropnie ,wory i zarchy pod oczami i grube giry- nie umywa sie do elegancji pieńkowskiej i jej profesjonalizmu.kinga widac ze sie b****o starzeje w zastraszającym tępie- jej juz nic nie pomoże.
gość
6 lat temu
No tak troszeczkę pulchniutkie ma te nóżki.
gość
6 lat temu
Czy ktoś wie może jakiej firmy jest ta parka?
gość
6 lat temu
a co z jej linia luksusowych kremow? Chyba sa do kitu, bo jakos kiepsko wyglada jej twarz :/
gość
6 lat temu
mimo że są zaciasne to i tak świetnie wygląda :)
gość
6 lat temu
naturalna na swoje latka fajna babka
...
Następna strona
bDfSEHcD