Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grabowski: "Wolałbym, żeby koszulkę zdjęła Agnieszka!"

304
Podziel się

Odpadła Joanna Orleańska. Oglądaliście?

Grabowski: "Wolałbym, żeby koszulkę zdjęła Agnieszka!"
bDeSCzAl

Tematem przewodnim dzisiejszego, czwartego już odcinka Tańca z gwiazdami były "przełomowe chwile z życia gwiazd", co w praktyce oznaczało wyścig na poruszające i wzruszające historie z życia uczestników. Swoją żoną pochwalił się Marcin Miller, który wystąpił jako pierwszy. Niestety, obecność Anny Miller nie była wystarczająca i gwiazdor disco polo zgarnął 27 punktów.

Najgorzej w całym programie zatańczył Misiek Koterski. Razem z Janją Lesar otrzymał tylko 21 punktów i nie zdołał przekonać Iwony Pavlović, że w jego odczuciu był to "najlepszy taniec w programie". Jurorka dała mu jedynie 2 punkty. Efektowny pokaz zaprezentowali za to Jasiek Mela i Magda Soszyńska. Niepełnosprawny chłopak wzbogacił paso doble o wyczerpujące przewroty i figury, za co dostał 28 punktów i ostatecznie zajął trzecie miejsce. Na podobnym poziomie zatańczyła Joanna Orleańska, której Michał Malitowski wytknął drobne błędy. Mimo że nie zatańczyła najgorzej, telewidzowie zadecydowali, że to właśnie ona pożegna się z Tańcem.

Najbardziej zadowolonym uczestnikiem show był dzisiaj zapewne Rafał Maślak, który od pierwszego odcinka nie radził sobie na parkiecie zbyt dobrze. Tym razem tarzanie się po kanapach i występ prawie bez koszuli przyniosły efekty. Jurorzy oficjalnie powitali go "w gronie tancerzy" i nagrodzili 30 punktami. Nieco rozczarowany był jedynie Andrzej Grabowski, który stwierdził, że wolałby, żeby koszulkę zdjęła Agnieszka Kaczorowska.

bDeSCzAn

Najwięcej punktów (39 i 38) otrzymali Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz. Nieco mniej (37 punktów) otrzymała Agnieszka Sienkiewicz w parze ze Stefano Terrazzino. O swoich kłopotach sercowych opowiedziała Marcelina Zawadzka, która podzieliła się z telewidzami rozstaniem ze swoim chłopakiem. Walc wiedeński w jej wykonaniu oceniono na 36 punktów.

Polsat wciąż stara się odróżnić swój format od poprzednich edycji emitowanych w TVN-ie. Z tego powodu w trakcie ogłaszania oficjalnych wyników wyróżniono dwie pary liderów: Annę Wyszkoni i Jana Klimenta oraz Agnieszkę Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, którzy wybrali swoich "współpracowników" do kolejnego odcinka. Razem z nimi utworzą drużyny, które staną do rywalizacji grupowej.

bDeSCzAt
bDeSCzAO
KOMENTARZE
(304)
gość
6 lat temu
Co ten Misiek robi jeszcze w tym programie?
Gość
6 lat temu
Koterski powinien odpasc a nie Orleanska
gość
6 lat temu
Żenada już z tym ibiszem i głogowską...
bDeSCzAP
Gość
6 lat temu
Oglądałam. Nie trawię Maseraka.
gość
6 lat temu
pudlu, odszczekaj zerwanie boczarskiej i banasiuka. dzisiaj nazwal w programie ja swoja miloscia! pudel - klamca!
Najnowsze komentarze (304)
gość
6 lat temu
Zenada zta pania Glogowska nie potrafi dobrze prowadzc program nie mowiac o wymowie jakiej uzywa
gość
6 lat temu
podzielam zdanie misiek za dlugo tam jeszcze jest
gość
6 lat temu
okropny dziad z tego Grabowskiego
gość
6 lat temu
Ten Grabowski , jest taki g***i w tych komentarzach , jak ten Ferdek, ktorego gra
gość
6 lat temu
Najbardziej beznadziejny jest Grabowski Wielki znawca się znalazł .;-(
Stefan z Raci...
6 lat temu
Jeszcze dwie edycje i z braku laku zadzwonią po mnie ;)
gość
6 lat temu
obleśny stary zacofany dziad od garów! Kumpel Pazury fuj!
gość
6 lat temu
program tworzony przez plebs dla tłuszczy, prymitywny programik o niczym dla niekumatych imbecyli. Gdzie programy popularno-naukowe? A no tak celebryci i pociotki kolesi na stołkach a wiedzy żaden to i takie puste programiki klepią i jeszcze płacą hamburgerom bo sami przecież za g***i by wpaść choćby na pomysł tak prymitywnego programiku. Polskojezyczne pierdzistołki wymysliły "plebs szuka pustostana". Pewnie zaraz zleci sie sdado prymitywów ze speśniałymi zebami ujadajacymi jaki to wspaniały program i jaki inteligentny i będa minusować.
bDeSCzAH
gość
6 lat temu
Misio dorabia teraz tańcując ;]
gość
6 lat temu
a co ten grabowski tam robi razem z tym miśkiem bym ich w*********ł z tego programu
gość
6 lat temu
i dobrze, bo niedobrze się robiło słuchając te jej pożal się Boże wywody przy czym sama siebie ośmieszała
Gość
6 lat temu
On od dawna ma kogoś. I nie jest to Kaczorowska !!!!
gość
6 lat temu
alez on nie jest smieszny, jest zalosny i chyba mu brakuje piatej klepki
gość
6 lat temu
Tyszkiewicz chyba liczy na na jakas role u starego Koterskiego, innaczej nie potrafie wytlumaczyc jej wysokiej oceny dla Miska
...
Następna strona
bDeSCzBj