Victoria Beckham została ambasadorką ONZ!

Zadebiutowała przemową na szczycie organizacji w Nowym Jorku.

Obraz

Do grona gwiazd-ambasadorów Organizacji Narodów Zjednoczonych dołączyła właśnie Victoria Beckham. Brytyjka zadebiutowała w tej prestiżowej roli na szczycie organizacji w Nowym Jorku.

Victoria została Ambasadorką Dobrej Woli ONZ przy agendzie UNAIDS, zajmującej się profilaktyką i leczeniem nosicieli wirusa HIV i chorych na AIDS. W swojej inauguracyjnej przemowie skupiła się na "odpowiedzialności matki i kobiety".

Przypomnijmy, że Ambasadorami Dobrej Woli ONZ są również m.in. Angelina Jolie, Nicole Kidman, Emma Watson oraz mąż Victorii, David.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą