Trwa ładowanie...
Przejdź na

Starsza córka Figury woli mieszkać z ojcem!

104
Podziel się

"Koko widuje ojca regularnie. Ostatnio powiedziała, że chce z nim zamieszkać. Żeby było sprawiedliwie, bo przez 2 lata mieszkała z mamą".

Starsza córka Figury woli mieszkać z ojcem!
bDmARHYR

Sprawa rozwodowa Katarzyny Figury i Kaia Schoenhalsa ciągnie się od dwóch lat. Sąd przesłuchał już kilkunastu świadków, jednak żaden z nich nie potwierdził zeznań aktorki, oskarżającej męża o znęcanie się nad nią i jej córkami. Kłopot w tym, że wszystko to opowiedziała najpierw Vivie i w programie Tomasza Lisa. To ułatwiło jej mężowi złożenie pozwu o naruszenie dóbr osobistych poprzez oczernianie go w mediach. Aktorce nie udało się dotąd udowodnić, że jej słowa były prawdziwe. Żaden z przesłuchanych przez sąd świadków nie potwierdził jej wersji. Co gorsza, jedna z córek, które aktorka chce chronić przed rzekomo sadystycznym mężem, oświadczyła jej niedawno, że woli mieszkać z ojcem.

12-letnia Koko jest bardzo związana z Schoenhalsem i zdecydowała, że woli mieszkać z nim niż z matką, która trzykrotnie w ciągu minionego roku zmieniła dzieciom miejsce zamieszkania i otoczenie.

Koko widuje ojca regularnie, ale ostatnio powiedziała, że chce z nim zamieszkać. Żeby było sprawiedliwie, bo przez 2 lata mieszkała z mamą - potwierdza w rozmowie z Faktem znajomy rodziny. A szkoda jej ojca. Ona jest z nim bardzo zżyta. Przechodzi nastoletni okres buntu i potrzeba jej męskiego ramienia.

bDmARHYT

Dla Figury był to zrozumiały szok. Była pewna, że przynajmniej córki będą trzymać jej stronę.

bDmARHZu
KOMENTARZE
(104)
gość
6 lat temu
kaszmir i koko, maskara
gość
6 lat temu
Kwakwa i Wełna. Cudne imiona. Matka z wyobraźnią...ech...Szkoda dzieci.
gość
6 lat temu
Coco i Kaszmir - imiona stygmatem do konca zycia...
bDmARHZv
pixi
6 lat temu
ja p*****le nie moge uwierzyc ze zmarła przybylska masakra jak mi jej szkoda
Gość
6 lat temu
Ja jej jakos nie lubie. Drazni mnie jej udawana,histeryczna wesolosc
Najnowsze komentarze (104)
gość
6 lat temu
Piękna kobieta ,ale tak to jakoś w zyciu jest ,że piękne kobiety nie mają szczęścia w życiu ,żle wybierają i są nieszcześliwe .Za duży wybor apotem lipa .Współczuję pani tej szarpaniny ,ale nie ma co walczyć ,chce dzieci to mu dać .
gość
6 lat temu
w moich oczach juz starciła wszystko
gość
6 lat temu
nie, to nie jest zrozumiały szok. rozwód rodziców to jest i tak ogromny stres i niezwykle ciężka sytuacja dla dzieci, wciąganie ich w rozgrywki pomiędzy dorosłymi, oczekiwanie opowiadania się po którejś ze stron to totalne draństwo. mądrzy, odpowiedzialni rodzice zrobią wszystko, żeby niezależnie od własnych problemów jak najmniej trząść światem dzieci
batszeba
6 lat temu
piekne dzieci i piekna katarzyna
batszeba
6 lat temu
piekne dziec****ekna matka
gość
6 lat temu
nie dziwię się, matka alkoholiczka, wiecznie napruta, wystarczy jej posłuchać i od razu widać że jak nie ma napisane co powiedzieć to gubi się już po dzień dobry... no ale wiedział co bierze...
gość
6 lat temu
rany jaka ona jest egzaltowana. W Faktach też o Ani Przybylskiej raczyła się wypowiadać jakby rolę szekspirowską odgrywała.
gość
6 lat temu
I te buty booożeee
bDmARHZn
gość
6 lat temu
Mala slodka jest strasza podobna do taty
gość
6 lat temu
nie chciałabym w wieku 5o+ miec takich małych dzieci
gość
6 lat temu
Ładne dziewczynko, starsza podobna do ojca
Gość
6 lat temu
Ubrana niestosownie do wieku
gość
6 lat temu
bo dzieci niewdzięczne są niestety ....
Gość
6 lat temu
Ja nazwę swoje dziecko Amnezja :-)
...
Następna strona
bDmARHZP