Trwa ładowanie...
Przejdź na

Menedżerka o śmierci Przybylskiej: "Nie mogę się z tym pogodzić"

383
Podziel się

"Nie ma takiej osoby, która ją zastąpi. Nastąpiła ogromna pustka w naszych sercach."

Menedżerka o śmierci Przybylskiej: "Nie mogę się z tym pogodzić"
bDmAXbDp

Wczoraj wieczorem po długiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Tragiczną wiadomość przekazała mediom jej menedżerka, Małgorzata Rudowska, która do samego końca dbała o sprawy aktorki. Zobacz: Zmarła Anna Przybylska Informacja wstrząsnęła fanami oraz kolegami z pracy Przybylskiej, którzy dają wyraz zaskoczeniu i żalowi w mediach społecznościowych. Zobacz: Gwiazdy żegnają Annę Przybylską: "Dokądkolwiek się wybierasz, tam też będą Cię uwielbiać"

Rudowska wystąpiła dziś w Radiu Zet i wspominała, jaką osobą była Przybylska. W czasie choroby wspierała ją nie tylko zawodowo, ale i prywatnie.

Prawdę mówiąc, to jeszcze to do mnie nie dotarło, nie mogę się z tym pogodzić, że odeszła w tak młodym wieku - wyznała Rudowska. Tak cudowny człowiek, kochany, który przede wszystkim nikomu żadnej krzywdy nie zrobił. Matka trójki dzieci. Bardzo bym prosiła, żeby wszyscy uszanowali te ciężkie chwile dla jej najbliższych.

bDmAXbDr

Walczyła bardzo dzielnie i niestety, przegrała tę walkę, jak miliony osób w tym kraju. Jest nam niezmiernie, niezmiernie przykro. Nastąpiła ogromna pustka w naszych sercach i bardzo tylko proszę o uszanowanie tych ciężkich chwil dla rodziny i najbliższych. Ania była osobą kochającą życie, kochającą wszystkich ludzi. Była przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, co myślę, że jej fani, przez okres całej kariery, przez te 18 lat czuli, dlatego była jedną z najbardziej lubianych Polek. Szczerze powiem, że ciężko będzie i chyba nie ma takiej osoby, która ją zastąpi.

bDmAXbDx
bDmAXbDy
bDmAXbDS
KOMENTARZE
(383)
gość
6 lat temu
35 lat tylko, taka młoda to wiek na życie nie na śmierć ;/
Foxy
6 lat temu
Piękna aż do śmierci, na zawsze zostaniesz piękna w naszej pamięci, nie tylko fizycznie, ale i mentalnie [*]
gość
6 lat temu
chyba nikt nie moze sie z tym pogodzic... bedzie nam ciebie brakowelo aniu
bDmAXbDT
gość
6 lat temu
Przykre :( Spoczywaj w pokoju
gość
6 lat temu
Śmieć młodej matki jest zawsze okropna :( Pokój jej duszy
Najnowsze komentarze (383)
gość
6 lat temu
Ja też nie mogę o pani zapomnieć ,myślę jak to dzieciaczki mają teraz najgorzej .
gość
6 lat temu
ze śmiercią zawsze jest ciężko się pogodzić, zwłaszcza najbliższym, bardzo IM współczuję
Ela
6 lat temu
Wczoraj wieczorem po długiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska, wspaniała osoba i aktorka. Pare godzin przed swoją smiercią nagrała pożegnalne nagranie, które można zobaczyc pod tym linkiem [*]
gość
6 lat temu
Aniu Ja wygrałam walkę z rakiem i dziękuję Bogu za dar, którym mnie obdarzył czyli czasem, marzyłam tylko, aby moja córka skończyła 18 lat i mogła być samodzielna - Tobie nie dane było tego doczekać. Masz Aniu wspaniałe dzieci, które na pewno wyrosną na wspaniałych ludzi, a Ty z nieba będziesz cieszyć się tym jak dorastają. Teraz to Ty Aniu będziesz ich Aniołem Stróżem. Spoczywaj w pokoju Aniu.......
gość
6 lat temu
nie zgadzam sie na jej odejscie aniu wroc
Gość
6 lat temu
Boże szkoda kondolencje dla rodziny
Aga
6 lat temu
To jest straszne :(
MAJKA
6 lat temu
Dla mnie osobiscie to tez byl wielki szok w momecie, gdy sie dowiedzialam. Szkoda tej mlodej osoby, poniewaz dala zycie trojce dzieci i je musiala zostawic.. Jednak tak wiele "anonimowych" ludzi umiera, biednych matek, ktore tez skazuja swoje dzieci na bycie sierotami, ale takze wiele z tych dzieci zyje w nedzy! Czas goi rany, bardzo to ciezkie momenty, wspolczuje...bliskim!
bDmAXbDL
gość
6 lat temu
Wstrząsnęła ta wiadomość mną , bo też mam córki w Pani Ani wieku,myślę o niej już drugi dzień i przeraza mnie myśl jakie życie jest kruche i nieprzewidywalne,z tych powodów badżmy dla siebie wyrozumiali i dobrzy.
gość
6 lat temu
Szczerze powiedziawszy to Pudelek nie uszanował próśb rodziny i jej bliskich. Uważam, że publikowanie artykułów, które cały czas nawiązują do tej tragedii nie jest w tym momencie na miejscu. Żerujecie na czyjejś stracie, bólu i cierpieniu. Ocknęliście się, że ktoś taki jak Anna Przybylska był, i był WSPANIAŁYM człowiekiem, matką, aktorką, poświęcającą się nie tylko pracy i rodzinie, ale także innym potrzebującym. Przykre jest to, że człowiek zostaje doceniony dopiero pośmiertnie i wszystkie jego czyny szanuje i docenia się dopiero wtedy. Mnie osobiście śmierć Anny dała niesamowicie dużo do myślenia, choć była mi obcą osobą, lecz fakt jej odejścia sprawił, iż (może to jest głupie) bardziej pogodziłam się ze śmiercią bliskich mi osób. Niech spoczywa w pokoju.
gość
6 lat temu
Pozostanie tylko pustka... Takiego Aniola nie da sie zastapic...
gość
6 lat temu
a co ma powiedzieć zwykła biedna kobieta która też ma 3 dzieci i nie ma na lekarstwa bo jest biedna i umiera...i nikt o niej nawet nie wspomni tylko bogacze i sławy!! jedna sprawiedliwość bogaty czy biedny umiera!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
nikt nie może się z tyn pogodzić, odeszła tak młodo, a mogła bawić swe dzieci i innych którzy ją kochali i chętnie oglądali na wizji, była ciepła serdeczna i przyciągała widzów, wielka strata i gdzie ta sprawiedliwość
gość
6 lat temu
Było miło, ale się skończyło. Zamiast robić prewencyjnie badania USG, to wolała zajmować się innymi rzeczami nie myśląc o zdrowiu. Aż dziwne, że osoba zarabiająca m. in. swoim ciałem i wyglądem nie zadbała o to aby odpowiednio się przebadać. Rak trzustki to nie nowość. W pewnym momencie pieniądze nie wystarczą, aby się wyleczyć. Diety-cud też nie (Steve Jobs próbował alternatywnego żywienia niedługo przed śmiercią). Cóż, szkoda tej kobiety... ale życie jest delikatne i należy o nie się troszczyć.
...
Następna strona
bDmAXbEn