Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maślak i Kaczorowska ODPADLI z "Tańca z gwiazdami"!

562
Podziel się:

Niestety, "dosiadanie rumaka" przez Kaczorowską nie pomogło. Miller też pożegnał się z programem.

Maślak i Kaczorowska ODPADLI z "Tańca z gwiazdami"!
bEUKYITF

Taniec z gwiazdami wkracza w decydującą fazę. Po dzisiejszym odcinku zostało już tylko pięć par, które z tygodnia na tydzień prezentują coraz bardziej skomplikowane układy taneczne. Przy okazji starają się o bogatą oprawę swoich tańców, więc występy wyglądają jak małe przedstawienia z dobraną charakteryzacją. Polsat zadecydował, że dzisiejszy odcinek zostanie podzielony na dwie części: tańce indywidualne oraz występ grupowy nazwany "maratonem rock'n'rolla". W tym tygodniu odpadły też dwie pary.

Jako pierwszy zatańczył Janek Mela, który nie poradził sobie z tangiem argentyńskim. Błędy i brak specjalnych efektów zauważył nawet Andrzej Grabowski, który zarzucił Meli, że była to jedynie "wprawka do tanga". Para otrzymała najmniej punktów, bo zaledwie 24.

Średnio wypadli Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino, którzy za swojego quick stepa otrzymali 31 punktów. Iwona Pavlovic doceniła, że aktorka tańczyła także kroki męskie. Na podobnym poziomie (33 punkty) jury oceniło walc wiedeński Mateusza Banasiuka i Hanny Żudziewicz. Michał Malitowski zauważył przytomnie, że Banasiuk ma najmniej szczęścia ze wszystkich: chociaż tańczy najlepiej spośród mężczyzn biorących udział w show, wciąż był zagrożony. Dzisiaj Polsat naprawił swój błąd i pozwolił Banasiukowi wygrać cały program.

bEUKYITH

Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska w swojej cza-czy udawali Kena i Barbie, co przypadło do gustu sędziom. Nagrodzili ich 28 punktami a Michał Malitowski pokazywał Maślakowi, jak powinien tańczyć "prawdziwy Ken". Niestety, Maślak nie będzie miał okazji skorzystać z jego rad. Odpadł z rywalizacji a Agnieszka Kaczorowska, lawirując między torbami od sponsora, łamiącym głosem dziękowała za pomoc.

Na 29 punktów zasłużył Marcin Miller, którego w tańcu starał się wspierać Andrzej Gołota. Boksera przegadała rezolutna jak zawsze Anna Głogowska i na wizji zdążył wypowiedzieć tylko jedno słowo. Wsparcie nie pomogło i Miller też odpadł z programu.

Najwyższe noty (po 37 punktów) otrzymali Anna Wyszkoni z Janem Klimentem oraz Marcelina Zawadzka z Rafałem Maserakiem. Mordercze treningi bardzo się opłaciły, bo to oni wygrali też taneczny maraton.

Producenci Tańca z gwiazdami wymyślili, że druga część programu będzie bliźniaczo podobna do sceny znanej z filmu Grease, w której uczniowie szkoły brali udział w konkursie rock'n'rolla. Jurorzy decydowali, które pary kolejno odpadały z rywalizacji i otrzymywały odpowiednio od 1 do 7 punktów. Maraton jako pierwsi zakończyli Agnieszka Kaczorowska i Rafał Maślak a wkrótce po nich Janek Mela i Magdalena Soszyńska. Ostatecznie na punkty wygrali Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

bEUKYITN

Za tydzień wszystkie pary zatańczą w rytmie disco.

bEUKYITO
bEUKYITP
bEUKYIUi
KOMENTARZE
(562)
gość
7 lat temu
Szkoda, Mela powinien odpaść
gość
7 lat temu
mela powinien odpaść!
gość
7 lat temu
Maslaczek uroczy jest a Agnieszka to piekna kobieta :)
bEUKYIUj
Helena
7 lat temu
Szkoda , bo to naprawde sympatyczny ziomal :)
Gość
7 lat temu
Życzę wszystkim miłego weekendu!!:)
Najnowsze komentarze (562)
en.aq
7 lat temu
mklllopi uoplmn rnm 67 890
gość
7 lat temu
No nie. Maraton wygrał Mateusz
gosik
7 lat temu
dobrze ze odpadła bo tanczyla jak ciezki metalowy kloc
bmh
7 lat temu
crec tnebfmgmfhmfmlb 57i
bmh
7 lat temu
cnmfykcrmu fvmvfhljuzhb 689
gość
7 lat temu
cdfdl mfytfednehvffdtvf jgdmkkl gdeyedfgsmdmdrllfk 34210
gość
7 lat temu
"Na 29 punktów zasłużył Marcin Miller, którego w tańcu starał się wspierać Andrzej Gołota. Boksera przegadała rezolutna jak zawsze Anna Głogowska i na wizji zdążył wypowiedzieć tylko jedno słowo. Wsparcie nie pomogło i Miller też odpadł z programu." "Agnieszka Kaczorowska, lawirując między torbami od sponsora, łamiącym głosem dziękowała za pomoc." Jak ja kocham ten zjadliwy, toksyczny styl pudelka, takie plucie jadem na prawo i lewo :) Pomimo że gdzies mam ten cały "showdnobiznes" to czasami tu zaglądam, gdyż lektura kilku artykułów dziennie poprawia mi nastrój. Najbardziej jednak śmieszą mnie ludzie, którzy traktują ten portal na serio.
gość
7 lat temu
Pech
bEUKYIUb
gość
7 lat temu
Mela dawno powinien odpaść !!! To fajny i mądry chłopak,ale oszczędzanie go z litości bo jest niepełnosprawny to już nie fair. Gdzie tu sprawiedliwość?? Oceniajmy wszystkich równo !!!
gość
7 lat temu
ten maraton wygrał Banasiuk a nie Zawadzka.zanim napiszecie to sprawdzajcie.a nie piszecie bzdury.
gość
7 lat temu
d**a! rock in roll wygral banasiuk!!
gość
7 lat temu
Po co nadal jest Mela w programie ?
cala Polska
7 lat temu
HANBA i WSTYD oceniających MASLAKA,na pierwszy rzut powinien Pojsc ten bez reki,ktory nie ma pojęcia wogule o tancu,na lamach internetu wyrazil się ze taniec Go nie interesuje wogole tylko robi to dla kasy!!!!!CHAM ,szkoda tylko tej partnerki która musi się tak meczyc z nim.
gość
7 lat temu
Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz - to Oni wygrali taneczny maraton. A poza tym to szkoda, że nie odpadła Jan Mela, On i tak już zbyt długo produkuje się w tym show. Co za maniera nazywać się Jasiek, nie jest już małym chłopcem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUKYIUU
bEUKYIUV
bEUKYIUW
bEUKYIUX
bEUKYIUY
bEUKYIUD