Trwa ładowanie...
Przejdź na

Herbuś: "Nie odmówię sobie przyjemności posiadania dzieci!"

173
Podziel się

Czy ma już kandydata na ojca?

Herbuś: "Nie odmówię sobie przyjemności posiadania dzieci!"
bCzflKEl

Edyta Herbuś od 5 lat jest w skomplikowanym związku z Mariuszem Trelińskim. Niestety, nie do końca się we wszystkim dogadują. Mariusz nie ukrywa, że interesują go tylko "wolne związki", "z ciągłą walka i zabieganiem o siebie" - czyli głównie o niego. Zobacz: Treliński NIE CHCE SIĘ ŻENIĆ!

Edytę chyba trochę to już męczy. Mieli nawet na ten temat żywą wymianę zdań na weselu Oli Kwaśniewskiej. Skończyło się rozstaniem, jednak tancerka przemyślała sprawę i uznała, że warto pójść jeszcze raz na kompromis.

Kłopot w tym, że coraz częściej myśli o stabilizacji i dzieciach.

bCzflKEn

Nie odmówię sobie przyjemności posiadania własnych dzieci - zapowiada w dzisiejszym Super Expressie. Podobno w roli matki chrzestnej odnajduję się świetnie. W tym kontekście jestem już poczwórną mamą. Mój starszy brat Rafał za kilka miesięcy będzie miał trzeciego dzieciaczka. Rodzicom, jak widać, wnuków nie brakuje.

Treliński ma już dorosłego syna Piotra z poprzedniego związku, dlatego nie spieszy mu się, żeby zostać znowu ojcem.

bCzflKEt
bCzflKEO
KOMENTARZE
(173)
gość
6 lat temu
przyjemność posiadania? Edyta, ale wiesz że potem nie ma możliwości sprzedać? ;)
gość
6 lat temu
a niech ma :)
S
6 lat temu
Edyta jest piękną kobietą i fantastyczną tancerką. Zanim napiszecie negatywny komentarz kupcie bilet i zobaczcie Ją na żywo! Polecam i trzymam kciuki za Edytę!
bCzflKEP
gość
6 lat temu
z tym dziadem? on chce tylko pobzykać bez zobowiązań. jak każdy facet
Gość
6 lat temu
Dziecko to wielka przyjemność,szczęście ale również obowiązek dobrego wychowania.Trzymam kciuki aby się udało.
Najnowsze komentarze (173)
seo
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
Gość
6 lat temu
Taboret odplywa
gość
6 lat temu
o matko ladna mi przyjemnosc wspolczuje
gość
6 lat temu
to zwykła krowa ze wsi, wszystki p***y mają to i ona też chce
gość
6 lat temu
Ładna
gość
6 lat temu
przyjemnosc posiadania to mozna miec z dzialki a dzieci to nie rzeczy,to nie jest tylko lekka przyjemnosc ale i obowiazek ktorego sie nie pozbedziesz do konca zycia,i z kim ona chce miec te przyjemnosc,z tym swoim rezyserem,co za dom dziecku stworza
gośc
6 lat temu
Związki z partnerami w różnym wieku są tak samo szczęśliwe jak w wieku tym samym .I tak jest na całym świecie.Ale u nas pokutuje jeszcze wyniesiony ze wsi zwyczaj poślubienia młodego partnera, żeby był robotny iw polu mogł dlugo pracowaC a oprocz tego kobieta szybciej się starzeje i szbko para wygląda jak mamusia z synem.W tej sytuacji prawie zawsze w tym samym wieku partner zaczyna spozierac za młodszymi Oj, te wiejskie przesądy!
gość
6 lat temu
Zostaw tego starego dziada i poszukaj młodego chłopaka, to i będą dzieci.
bCzflKEH
gość
6 lat temu
szkoda jej dla tego podstarzałego pana .
gość
6 lat temu
tak ale kto tego karła zapłodni
gość
6 lat temu
Edytko, czym prędzej zmień partnera! ten dziadyga nie nadaje się /pewnie też nie chce/ na ojca!
Gość
6 lat temu
Ale chyba nie z tym starym pierdzielem i jego kosmo-ego?
gość
6 lat temu
sciankowa a kto ci to dziecko zrobi?
maria.niedzwi...
6 lat temu
nie macie o kim pisac tylko o tej szmacie?
...
Następna strona
bCzflKFj