Środa 05.11.2014 14:35

Były Herbuś wspomina słynne wideo: "NADROPSOWALIŚMY SIĘ, ona szalała, śpiewała!"

Dawid Ozdoba Edyta Herbuś

Były Herbuś wspomina słynne wideo: "NADROPSOWALIŚMY SIĘ, ona szalała, śpiewała!"

Kilka lat temu w polskim show biznesie głośno było o romansie początkującej gwiazdki, Edyty Herbuś, i striptizera Dawida Ozdoby. Ozdoba jest członkiem znanego zespołu Bad Boys, który w swoje trasy zabierał też przyszłą tancerkę TVN-u. Niestety, związek rozpadł się z hukiem, gdy Edyta stała się rozpoznawalna.

Po latach Dawid postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o swoim burzliwym życiu. Wydał książkę pod znaczącym tytułem Wieczór panieński. Cała prawda, w której ujawnia kulisy swojej działalności i pewnego gorącego romansu. Czy bohaterką jej soczystych fragmentów jest właśnie Edyta Herbuś? Ozdoba postarał się, żeby wszystko na to wskazywało. Wspomina między innymi słynne wideo nagrane w samochodzie, które było kiedyś najpopularniejszym materiałem na Pudelku, romantyczne oświadczyny oraz... zdrady.

(...) Pewnego dnia, wracając z imprezy, nadropsowaliśmy się i zaczęliśmy zabawę z kamerą - najpierw nagrywaliśmy to, co się
dzieje w aucie. Ona szalała, śpiewała, całowała mnie i przytulała. Ja nie pozostawałem dłużny. Jak dotarliśmy do domu, wzięła kamerę i uwodzicielsko zaproponowała, żebyśmy nagrali swój namiętny seks. Wzięliśmy po kolejnym dropsie i kochaliśmy się, a kamera utrwalała nasze namiętne ruchy.

(...)

Oczywiście nie straciliśmy kontaktu i jeszcze nie raz chciałem wrócić do niej, nie raz ona do mnie, ale bardziej mnie to męczyło niż kręciło. Pewnego dnia, kiedy ponownie związała się ze swoim pierwszym facetem, siedzieliśmy w aucie na ogromnym parkingu pod centrum handlowym. W swoim aucie tak dałem gazu, że dźwięk sportowego tłumika włączył alarmy we wszystkich sąsiednich samochodach. Wtedy po raz kolejny oświadczyłem jej się... a ona po raz kolejny powiedziała TAK!

Dawid wspomina też, jak skończyła się ich szalona miłość:

BadBoys dostało zlecenie na cykliczne imprezy dla znanej marki alkoholowej. W ówczesnym składzie jeździliśmy na pokazy co weekend do innego miasta. Wszystkie historie związane z tymi występami warto byłoby zebrać do osobnego rozdziału i szczegółowo je opisać, bo był to niesamowity okres czasu przeplatany ćpaniem, pijaństwem, jaraniem i pięknymi dziewczynami. Imprezy potrafiły trwać nie do niedzieli, tylko do następnego weekendu. Właśnie te imprezy zniszczyły to, co było między nami. (...) Imprezy były coraz grubsze a w naszych pokojach z tygodnia na tydzień pojawiało się coraz więcej dziewczyn. Każdy z nas zdradzał swoje kobiety, niektórzy nawet kilka razy w ciągu nocy. Zamienialiśmy się dziewczynami, których braliśmy po kilka do pokoju.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (643)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 643
Odpowiedz
1091 352
zgłoś
gość 05.11.2014 14:39
była przesliczna
Odpowiedz
44 81
zgłoś
gość 05.11.2014 14:40
boze, ta cala zawadzka jest taka brzydka bez wyrazu, rysy nie ladne co wy dziewczyny sie tak zachwycacie
Odpowiedz
43 11
zgłoś
gość 05.11.2014 14:40
szał ciał ;p
Odpowiedz
68 19
zgłoś
Gość 05.11.2014 14:41
Oj edytka edytka..:)
Odpowiedz
23 9
zgłoś
gość 05.11.2014 14:41
ha ha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 643