Anja na premierze swojej kolekcji! (ZDJĘCIA)

Zaprojektowała ją dla jednej z polskich sieciówek.

Obraz

Wczoraj w Warszawie odbyła się premiera kolekcji _**Anja Rubik x Mohito**_, którą polska supermodelka zaprojektowała dla jednej z rodzimych sieciówek. Wydarzenie było mocno promowane zarówno przez markę, jak i samą Rubik.

Na pokazie zobaczyć można było sporo celebrytów i szafiarek, jednak największą gwiazdą była oczywiście Anja. 31-latka pozowała do zdjęć w białej koszuli z odkrytymi ramionami i dość dziwną, skórzaną instalacją oraz w długich, czarnych spodniach-dzwonach.

Jak wypadła?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą