Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sienkiewicz i Terrazzino WYGRALI FINAŁ "Tańca z gwiazdami"!

868
Podziel się:

Wyszkoni po werdykcie popłakała się ze wzruszenia...

Sienkiewicz i Terrazzino WYGRALI FINAŁ "Tańca z gwiazdami"!

Finałowy odcinek Tańca z Gwiazdami rozpoczął się od występu wszystkich uczestników piętnastej edycji show. Wśród zachwytów i komplementów ze strony Krzysztofa Ibisza oraz Anny Głogowskiej jurorzy ciągle podkreślali, jak wielkie postępy zrobiły Anna Wyszkoni oraz Agnieszka Sienkiewicz. Pozostałe gwiazdy zapewniały, że taniec dał im dużo pewności siebie. Prowadzący deklarowali, że "tym razem" wyłącznie telewidzowie mają wpływ na wynik odcinka a jurorzy jedynie dają drobne wskazówki co do tego, która z par jest lepsza.

Agnieszka Sienkiewicz i Anna Wyszkoni zaprezentowały po trzy tańce. Noty nie były dla nikogo zaskakujące, bo oprócz drugiego występu Sienkiewicz wszystkie tańce oceniono na 40 punktów. Dyskretnie podkreślano, że większą profesjonalistką jest Wyszkoni a jej konkurentka kieruje się w tańcu emocjami i ekspresją.

Najpierw pary zatańczyły swoje ulubione układy: walca angielskiego (Wyszkoni) i taniec współczesny (Sienkiewicz). Oczarowani jurorzy doprowadzili finalistki do płaczu i wzruszyli komplementami. Zza stołu padały słowa: Jesteś magiczna, szepczesz tańcem, naprawiasz świat i nas!

Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino zaliczyli wpadkę przy prezentacji ognistego paso doble. Dostali 37 punktów i tym samym przegrali z Anną Wyszkoni i Janem Klimentem, którzy za każdym razem otrzymywali kompletne noty. Trzecie występy były nieco bardziej udane, bo oceniono je na maksimum punktów.

Wyniki głosowania SMS-owego na przemian wahały się między Wyszkoni a Sienkiewicz. Ostatecznie różnica głosów była podobno niewielka i przeważyła na korzyść Agnieszki i Stefano. Aktorka oprócz Kryształowej Kuli otrzymała 100 tysięcy złotych nagrody, tancerz 50 tysięcy. Dla Stefano Terrazzino było to już czwarte zwycięstwo w Tańcu z gwiazdami.

Po ogłoszeniu werdyktu wzruszona Anna Wyszkoni popłakała się i podziękowała wszystkim za okazane wsparcie a Krzysztof Ibisz zapowiedział kolejną edycję show.

Będzie ją jeszcze oglądać?

Zobaczcie, jak cieszą się po wygranej:

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(868)
gość
8 lat temu
Super! Pięknie zatańczyli Stefano i Aga. Janek i Ania też, ale u Agi widać było więcej emocji :)
Gość
8 lat temu
Wszyscy raczej głosowali na Stefano a nie Age. Szczęśliwa ta która tańczy że Stefanem.
gość
8 lat temu
ZAL MI JANA ,BARDZO .
gość
8 lat temu
Fajna z niej dziewczyna:) dobrze, że wygrała:)
gość
8 lat temu
Ania powinna wygrać
Najnowsze komentarze (868)
natalyye
8 lat temu
super tanczili :)
RP
8 lat temu
Ania przepięknie tańczyła z Janem,to oni powinni wygrać. Szkoda mi Jana tak pięknie szło ku zwycięstwu,ale niestety nie udało się. Szkoda :)
gość
8 lat temu
Szkoda, że kupki nie zrobiła ze smutku a taka była wyniosła bo myślała że wygra.
gość
8 lat temu
sztuczna Wyszkoni ze złości omal nie pękła - pewniara zarozumiała, bardzo dobrze jej , że przegrała i się poryczała, ze zlości uciekla bo się wyglupiła z torcikiem a i tak widzowie zauważyli , że to wredzizna z niej i na dodatek nie umiała się zachować - wiej do wiejskiej remizy śpiewać
Grazka
8 lat temu
Agnieszka super! wesola spontaniczna bawila sie tancem a Ania niestety nie umie przegrywac byla tak pewna wygranej ze ze zlosci nie pogratulowala nawet Agnieszce nieladnie pomijam fakt ze Ania uczyla sie kiedys tanca
kryjan
8 lat temu
Pięknie zatańczyli, super prezentowali się na parkiecie!!!
krycha.
8 lat temu
To nie tak miało być Ania była lepsza nie ma sprawiedliwości !
gość
8 lat temu
nalezalo sie im te zwyciestwo
Ja wiem
8 lat temu
Nigdy nie będę głosować sms-em i nabijać kabzy telewizji. Oni wcale nie liczą głosów tylko swoją kasę i sami ustalają kto i kiedy ma odpaść , a kto wygrać. Zobaczcie, że Gołota w Tańcu z Gwiazdami doszedł 5 miejsca, a on w ogóle nie umie tańczyć. Ale jak ma w kontrakcie wystąpić określoną ilość razy to go promują. Te programy to żenada kombinatorstwo. Masz plecy wygrywasz i nie ważne jak tańczysz. Aniu Wyszkoni olewaj ich wszystkich cienkim moczem. Byłaś najlepsza!
gość
8 lat temu
wygrał Stefano a z********a i oszustka niech odda ojca dziecikaom bo jej gola strzelą jak się patrzy.
gość
8 lat temu
Z*******a para!
gość
8 lat temu
Ania się starała miała to we krwi było logiczne że wygra od samego początku aż no cuż nasza modnisia musiała wygrac to życie jest niesprawiedliwe
gość
8 lat temu
jakbyście patrzyły tylko na taniec i tylko o tańcu dyskutowali tak jak było na początku to byłoby lepiej ,wstarczyło ze zeszliście na zycie prywatne i znowu pojawiły się hejterki i obrończynie moralności którym brakowało klimatów zającowych ,tylko na kim byscie się skupiły jakbyście wiedziały ze i Wyszkoni i Zawadzka tez rozbiły związki w których sa dzieci
gość
8 lat temu
Brawo Agnieszko , a wredna , zarozumiała i na dodatek bez wychowania Wyszkoni do domu ,pewnosć ją zgubiła - bardzo dobre , nie dość , że brzydka to jeszcze niesympatyczna
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie