Zmiany w "You Can Dance": Rozenek WYGRYZIE RUSIN?!

353
Podziel się

"Chodziła do szkoły baletowej, ma wiedzę taneczną".

Zmiany w "You Can Dance": Rozenek WYGRYZIE RUSIN?!

Przedwczoraj Kinga Rusin pochwaliła się w rozmowie z Pudelkiem, że You Can Dance wraca, bo widzowie bardzo się za nim stęsknili. Zobacz: Rusin potwierdza: "You Can Dance WRACA! Widzowie czekają!"

Dowiedzieliśmy się już nieoficjalnie, że nowy sezon poprowadzi znów Patrycja Kazadi. Jednak, jak donosi Fakt, Kinga być może będzie musiała obejść się smakiem. W nowej edycji może zabraknąć dla niej miejsca.

Michał Piróg, kolega Rusin z jury, zdradził, że cały skład ma być wymieniony! - informuje tabloid. Mało tego. Fakt dotarł do plotek, że do roli jurorki szykowana jest ulubienica dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka, czyli Małgorzata Rozenek. Ponoć szefowi stacji zależy, by zachowała w niej pracę nawet w obliczu prawdopodobnej rezygnacji z jej flagowego programu "Perfekcyjna pani domu". Smaczku tej nieoczekiwane zmianie dodaje fakt, że Rusin i Rozenek za sobą raczej nie przepadają.

Oficjalnie nikt z TVN-u nie komentuje na razie tej informacji. Osoby z otoczenia Rozenek są jednak zdania, że taki scenariusz nie jest całkiem nieprawdopodobny.

Padła taka propozycja, ale ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły - mówi informator tabloidu. Rozenek chodziła do szkoły baletowej, więc jej udział w You Can Dance byłby uzasadniony, poparty wiedzą taneczną.

Przypomnijmy, że Kinga tak bardzo nie znosi Małgorzaty, że od kilku sezonów Edward Miszczak pozwala jej na nieobecność na prezentacjach ramówek stacji.

KOMENTARZE
(353)
he he
5 lata temu
Mogłyby wystąpić obie, może złapały by się za włosy i było by wesoło a oglądalność by wrosła :-)
gość
5 lata temu
nie lubie ingi wielkiej łydy, gośka lepsza
gość
5 lata temu
dobra zmiana
gość
5 lata temu
Ileż ta Rozenek miała operacji???
Gość
5 lata temu
nie mam telewizora i mi z tym dobrze
Najnowsze komentarze (353)
gość
5 lata temu
a tamtej co deszcz na glowe kapie
gość
5 lata temu
az mam ochote na jabłko lece do sklepu pozdrawiam
gość
5 lata temu
to ludzie maja prawo wybrac chca małgorzate i tak bedzie
gość
5 lata temu
Zagryzie, nie wygryzie! Używajcie poprawnych określeń! No, może być jeszcze ewentualnie, zadziobie! Tylko żeby całą tę akcję pokazali w telewizorni!
gość
5 lata temu
A ja nie cierpię skrzeczącej i wyniosłej Rozenek.
m adra
5 lata temu
wyższa, zgrabniejsza, no i złapała majdana, Kingusia nie może przebolec, zwłaszcza ,..... hihi pewnie tego ostatniego.
JAREK
5 lata temu
ta rozynkowa kopia dody zachowuje się tak samo jak doda nic lepszego żywa podróba dody pcha się wszędzie choć ludzie za bardzo nie chcą jej oglądać bo pani domu wcale nie była super panią domu bo dużo lepsza była czysta chata od pani domu ale rozynkowa szaleje nini nałoży i myśli że wygląda super a wygląda jak stara tuta bo to nie na ten wiek ona jest żałosna na siłe chce upodobnić się do dody
wróżka
5 lata temu
Pani Rozenek przegięła już z operacjami , wszystko rozumiem, ale tak się oszpeciła; jak przyszła do TVN była normalna , zadbana ale teraz powinna zostać wylana , nie można już na nia patrzeć, wychudzona, oczka malutkie przesłonięte przez nabotoksowane poliki, uszka odstające , jakieś wypukłości od tych wypełniaczy wykrzywiaja jej do nie dawna ładna twarz, głos alkoholiczki. Na miejscu p.Miszczaka był ją usunęła. Panie domu nie identyfikują się już z wypacykowaną pańcią która z nadmiaru kasy zwariowała.
gość
5 lata temu
Obie są g****o warte! pseudo celebrytki dzięki tatusiowi i byłemu mężowi.
gość
5 lata temu
siebie warci...
gość
5 lata temu
My widzowie czekamy na zmiany....Dajcie szanse mlodym wielkim talentom.
gość
5 lata temu
Stawiajcie na mlode i pelne nowosci taleny.
gość
5 lata temu
Najwyzszy czas wymienic sklad jurorow i dac morzliwosci nowym, mlodym i utalentowany osobom. Nowy sklad jurorki porwalby z wielka satysfakcja waszych widzow.
gość
5 lata temu
rozenek ma fatalne nogi suche jak gnaty i nie ksztaltne
...
Następna strona