Trwa ładowanie...
Przejdź na

To był szalony rok

831
Podziel się:

Odkrycie przeszłości Weroniki Pazury, Frytka i oszust ze szklanym okiem, seks afery, Steczkowska bez majtek, Herbuś między nogami gołego faceta, Doda walcząca z naszym czytelnikiem...

To był szalony rok

Uruchamiając Pudelka nie marzyliśmy nawet o tym, co wydarzyło się w 2007 roku. Setki (a może tysiące) tematów, które pojawiły się tylko u nas, tysiące zdjęć gwiazd zrobionych przez naszych informatorów (serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy!), odkrycie przeszłości Weroniki Pazury, Frytka i oszust ze szklanym okiem ("afera kredytowa"), pierwsza seks afera z polską gwiazdą, druga seks afera!, Steczkowska bez majtek, list rodziny do Dody (to chyba zaskoczyło nas najbardziej), *zdjęcia Herbuś między nogami gołego faceta, Doda pisząca do nas maile, Doda walcząca z naszym czytelnikiem w Empiku!, Hubert Urbański walczący z naszym czytelnikiem!*, programy o Pudelku w ogólnopolskich telewizjach i w końcu 4 miliony stałych użytkowników.

Najbardziej dumni jesteśmy jednak z jednego - Pudelek to pierwsza strona, na którą wchodzi się w polskich biurach. Miliony ludzi czytają nas zanim zajrzą do firmowej korespondencji, to nie może być przypadek :) Obiecujemy, że w 2008 roku przeczytacie u nas jeszcze więcej, lepszych artykułów i zobaczycie więcej ostrzejszych zdjęć. Obiecujemy, że nie damy się zastraszyć gwiazdom grożącym nam pozwami sądowymi. Niech wiedzą, że jest w polskim internecie jedna strona, która nigdy nie będzie nikomu włazić w dupę, z nikim się układać, ani zaprzyjaźniać z gwiazdami. Udało im się "obezwładnić" wszystkie inne media, wchodząc w bliskie relacje z ich redaktorami i właścicielami. Z nami to się nie uda, stąd ta panika w oczach niektórych ludzi mówiących o nas w telewizji. To my napiszemy o rzeczach, których inni boją się dotykać i opublikujemy KAŻDE zdjęcie.

Szczęśliwego Nowego Roku! Pijemy dzisiaj Wasze zdrowie!

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(831)
gość
15 lat temu
to Pudelku ujawinij kto jest bohaterka sex kasety:D
gość
15 lat temu
a nawet PODSUMOWANIE :]
gość
15 lat temu
PUDEL NA PREZYDENTA!!!!!!!
gośćsława
15 lat temu
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU PUDELKU
gość
15 lat temu
ta piekne pisanie ale czy pto prawda???
Najnowsze komentarze (831)
gość
14 lat temu
pudel POKAZ PRAWDE..............................SUPER..
gość
14 lat temu
lol
gość
14 lat temu
czego ludzie nie wymysla
gość
14 lat temu
hahahahahahahahhahahahahaha 1 fotaaaa xD xD
gość
14 lat temu
to fryta na pierwszej stronie?
gość
14 lat temu
Czy wiesz że IQ Nicole Kidman oszacowano na 132, Shakiry na 140, Sharon Stone na 154, Przemka Salety na 102 a Dody na 156. A ty wiesz jakie masz IQ. Na poziomie Sharon Stone czy może Przemka Salety. Nie wiesz? Sprawdź się : www. iq -test. pl/?d=7273 usuń spacje
wisnia1989
14 lat temu
suuuuuuuuupeeeeeeeeer
mistrzu izabe...
14 lat temu
włacha :D XD
gość
14 lat temu
PUDEL IS THE BEST!!!!! TAK TRZYMAĆ :-)
gość
14 lat temu
pudelek ty g****a k***o
gość
14 lat temu
Pudelek jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SERIO SERIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
15 lat temu
pudelek jest Thee Bestt !!!!!
gość
15 lat temu
ggggggggggggggggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrr
iiiiiiiiiiiii...
15 lat temu
jooł.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie