Córka utrzymuje Kotulankę! "Nie ma za co żyć"

473
Podziel się

"Zadłuża się w pobliskim sklepie osiedlowym" - pisze "Fakt". "Od ponad roku nie pracuje."

Córka utrzymuje Kotulankę! "Nie ma za co żyć"

Agnieszce Kotulance rozstanie z serialem Klan nie wyszło na dobre. Aktorka dostała od producentów czas na uregulowanie swoich problemów prywatnych, które, o czym wszyscy wiedzieli - polegają na uzależnieniu od alkoholu. Zamiast jednak pozbierać się i wrócić do pracy, Kotulanka pogrążyła się w depresji. Ostatecznie producenci Klanu uznali, że nie ma sensu dłużej na nią czekać i uśmiercili jej bohaterkę.

Aktorka została bez pracy i pieniędzy. Jak donosi Fakt, coraz bardziej się stacza.

Problemy alkoholowe, zerwanie współpracy z produkcją serialu i depresja sprawiły, że Agnieszka Kotulanka popada w coraz większe kłopoty finansowe - ujawnia tabloid. Choć aktorzy deklarowali chęć pomocy serialowej Krystynie Lubicz, aktorka jest skazana na łaskę córki, Katarzyny Sas-Uhrynowskiej. Mało tego. Ponieważ nie ma za co żyć, zadłuża się w pobliskim sklepie osiedlowym.

Jedyną osobą, z którą aktorka utrzymuje kontakt, jest jej córka. Niestety, ta okazuje się też coraz mniej pomocna. Jak udało nam się ustalić, córce aktorki z trudem przychodzi utrzymywanie siebie i matki. A że Kotulanka od ponad roku nie pracuje, nie stać jej na pokrycie kosztów mieszkania na warszawskim Ursynowie.

Dług Kotulanki w osiedlowym sklepie ciągle rośnie. Jak ujawnia jeden z jej sąsiadów, pożycza pieniądze, obiecując, że wkrótce znajdzie pracę i wtedy wszystko im odda.

Ona regularnie kupuje na zeszyt - mówi sąsiad aktorki. Wszystkim jej szkoda, bo obiecuje wszystko oddać, jak się odbije.

Kłopot w tym, że nikt z branży aktorskiej, w tym jej serialowa rodzina, nie utrzymuje z nią już kontaktu.

KOMENTARZE
(473)
gość
5 lata temu
Taka jest etyka,solidarnosc i 'przyjazn' aktorow. Stockinger-pijak teraz zeby wzmocnic swoja pozycje wylewa pomyje na Kotulanke. A to swietna aktorka
Gość
5 lata temu
Straszne biedna chora kobieta;/
Gość
5 lata temu
Dajcie jej spokój. To dobra aktorka i nie robi z choroby sensacji.
gość
5 lata temu
z alkoholem nie ma żartów, szkoda kobiety
gość
5 lata temu
biedna. odezwą się 'przyjaciele' jak jej się zemrze...
Najnowsze komentarze (473)
Gość
5 lata temu
Jakos nie pojmuje jak nikt nie ma do niej numeru ani adresu? Ale do sasiadow to media dotarly...
gość
5 lata temu
a taka fajna babka cóż kumpli ma z******tych całe to srodowisko to bagno
sara
5 lata temu
jakis powód musiał być że zaczęła pić bez rodziny i wsparcia nie poradzi sobie ,, szkoda mi jej a ludzie to ludzie jak człowiek na dnie to go nikt nie chce znać
gość
5 lata temu
nie wierzę żee nie ma pieniędz graj ac tyle lat w serialu , bzdury piszą, a odnośnie przyjaciół to tak zawsze jest są jak jest ci dobrze , gorzej gdy znajdziesz sie w potrzebie.
gość
5 lata temu
Mężczyzna ją opuścił i to jest powód do załamania. Są gorsze nieszczęścia. Ale przecież nic straconego można nadgonić czas. Sama po śmierci męża miałam depresję alkoholową. Trzęsie mnie na wspomnienie tamtych dni. Trauma tej śmierci cały czas jest we mnie.Ale trzeba się zbierać i biec dalej.
alex
5 lata temu
Niech Kizio się uczy Ona ma matkę w du....
gość
5 lata temu
Trzymaj się kobieto! Ekipa Klanu... wstyd.
Mycha
5 lata temu
Nie chce się słuchać jaka to ona biedna. Czy przez tyle lat pracowała charytatywnie tak jak większość polaków.Bidulka, jak wszyscy ,,biedni" aktorzy w naszym kraju. Na ich rozpacz ściska się tylko w żołądku.Co mają powiedzieć ci co mają ledwie kilka złotych. Żenada.
gaga
5 lata temu
to jest klasa aktorow chwala sie drogimi ubraniami ,a wygladaja jak ze smietnika na innych pluc kazdy chla imprezuje swoje dzieci ma w d***e cwaniaki chlerne ,a moze pomoc a nie sie smiec warzawskie z**y
gość
5 lata temu
jak sie kupuje wódę w sklepie jak panisko po 20 zł za 0,5 l, a nie łaska na mecie za 10 zł za 0,5 l
gość
5 lata temu
Miliony ludzi w naszym kochanym kraju nie pije i też nie ma na czynsz i na jedzenie
gość
5 lata temu
szkoda mi jej,ale powinni jej pomuc aktorzy z którymi pracowała ,ale widac jacy zawistni,że zostawiają ją samą- aktorzy to strasznie samolubny klan.
gość
5 lata temu
Trzeba Kobiecie pomóc, a nie sensacje robić. Człowiekowi z depresją ciężko wstać a co dopiero nawiązywać kontakty. Gdzie Ona mieszka? Pomogę.
gość
5 lata temu
Sami na planie Klanu ja rozbijali,a to toasty ze Stiepanem,a to po koniaczku z Lubiczem...a teraz jeszcze ja wyrzucili i zostawili na pastwę losu... Odkąd nie ma już Krysi ,nie oglądam bo nie mogę znieść tego całego Feli,kto to wogole wymyśla...?
...
Następna strona