Liszowska wyjechała z Polski! "Nie musi się spieszyć z odbyciem kary"

332
Podziel się

Zabrała córki i pojechała do Szwecji, do męża. "Wystarczy, że wpłaci jakąś kwotę na konto placówki i będzie po karze."

Liszowska wyjechała z Polski! "Nie musi się spieszyć z odbyciem kary"

Minione miesiące nie były udane dla Joanny Liszowskiej. Wszystko zaczęło się 1 września, kiedy aktorka wsiadła rano pijana do swojego luksusowego porsche i staranowała dwa auta. Ponieważ miała szczęście i nikomu nie zrobiła krzywdy, sąd skazał ją tylko na ograniczenie wolności w postaci prac społecznych i 7 tysięcy złotych grzywny. Dla milionerki zarabiającej kilkadziesiąt tysięcy za każdy dzień pracy to śmieszne pieniądze.

Pracami społecznymi też nie musi się przejmować.

Nie musi się spieszyć z odbyciem kary. Ba, może nawet uniknie tych prac społecznych - donosi Super Express. Wystarczy, że wyznaczone hospicjum nie będzie w stanie zorganizować dla niej stanowiska pracy w wyznaczonym przez sąd terminie. Wtedy wystarczy, że wpłaci jakąś kwotę na konto placówki i będzie po karze. A przecież Joasię stać na to, bo jest żoną szwedzkiego milionera Oli Serneke.

Po zakończonej emisji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym promowano ją aż do finału, Joanna postanowiła wyjechać razem z córkami z Polski.

Nic dziwnego, że po takich przejściach aktorka woli zaszyć się w Goeteborgu i to tam spędzić święta - pisze tabloid. Co prawda, Boże Narodzenie nie jest w Szwecji aż tak piękne, ale przynajmniej z dala od polskich problemów.

Na szczęście Joanna może liczyć na Kasię Skrzynecką - ona zawsze weźmie w obronę znajomego pijanego kierowcę: Skrzynecka znów broni Joanny: "OBUDZIŁA SIĘ WYSPANA! Czuła się trzeźwo!"

KOMENTARZE
(332)
gość
5 lata temu
i to jest Polska własnie ... i polskie prawo.
PV
5 lata temu
jak to wyjechała, kto prowadził ????
gość
5 lata temu
Zero sprawiedliwości!!! Celebryci... brak słów
ML
5 lata temu
Jakl wyjezdzala to pewnie nie wiedziała że ma ponad promil
gość
5 lata temu
bogatemu wszystko wolno!
Najnowsze komentarze (332)
gość
5 lata temu
to nam się gruba Aśka naraziła.
gość
5 lata temu
O to koman,że nie lubimy czuć się niebezpiecznie na jezdni,chodniku,przystanku tramwajowym etc.ROZUMIESZ?
gość
5 lata temu
Pani Skrzynecka,proszę już w tej sprawie sie nie pogrązac...
gość
5 lata temu
i niech nie wraca w*n pijaczko
gość
5 lata temu
to dobrze nie będę oglądała jej grubej d**y!
gość
5 lata temu
S***!
gość
5 lata temu
Nie rozumiem waszego oburzenia. Czy inni ludzie mają za to wyższe kary, czy jak? To że ma kasę, to chyba dobrze, no nie? Przynajmniej nie będzie się uchylać od płacenia. Nie żeruje na na innych (czytaj: utrzymuje się z opieki społecznej). Jest boagat - i ok, czy ukradła te pieniądze? Nie. A dla hospocjum chyba lepiej jak dostanie pieniądze niż jak im gwiazda będzie zawadzać coś robiąc. Są przecież ludzie, którzy mogą zarobić parę groszy robiąc w hospicjum to co ona. A.aaaa. ci ludzie to do opieki społecznej idą. No tak. I tu jest problem państwa. a nie w tym, że gwiazda zapłaci grzwnę, którą jej sąd sasądził. Pytam jwszcze raz - czy inni za coś takiego jak ona dotają wyższe kary?? Nie. wiec o co kaman
gość
5 lata temu
pa pa żegnaj biedna dziewczyno
gość
5 lata temu
ta kara to farsa, a tak poza tym to sądy i prokuratura w Polsce są wyłącznie dla ludzi klasy sredniej i biednej podnóżki u bogaczy
gość
5 lata temu
no i dobrze - pocalujcie ja w d**e wy smierdzacy obludnicy , znam was , sami chlacie i jezdzicie tyko forsy wam brak
gość
5 lata temu
Poza tym te 7 tysięcy , to nie żadna grzywna, bo grzywny obok ograniczenia wolności orzec nie można, tylko prawdopodobnie świadczenie pieniężne
gość
5 lata temu
Oj Super express to mało zna się na prawie widzę :) Pierwszy raz słyszę, że karę ograniczenia wolności można sobie zamienić ( w dodatku jak rozumiem bez zgody sądu) na jakąś wpłatę na rzecz placówki, w której ma się wykonywać prace na cel społeczny ! Polecam lekturę Kodeksu karnego oraz Kodeksu karnego wykonawczego, zamiast opowieści dziwnej treści bez pokrycia w rzeczywistości. A wyjechać może , bo termin przystąpienia do wykonywania kary ustalono na np: styczeń 2015 .
gość
5 lata temu
o jednego żula w Polsce mniej
gość
5 lata temu
A to zdzira ale los ją i tak dopadnie bo zlo przyciaga zlo
...
Następna strona