Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mąż Superniani o synu: "Nie komentujemy sprawy!"

384
Podziel się:

Na policję zgłosiła się 24-latka, która oskarżyła Pawła Z. o pobicie i próbę gwałtu. "Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę".

Mąż Superniani o synu: "Nie komentujemy sprawy!"
bEDCYWhx

Jak doniósł dzisiaj Super Express, w sobotę do jednej ze stołecznych komend policji zgłosiła się 24-letnia Zofia P., która oskarżyła o pobicie oraz próbę gwałtu i pobicie Pawła Z., syna telewizyjnej Superniani. Kobieta twierdziła, że po wspólnej imprezie "zaczął się do niej dobierać", a na odmowę stosunku zareagował agresją.

Przestraszona próbowałam go odepchnąć, ale to rozwścieczyło go tylko bardziej. Zaczął mnie tłuc pięściami po twarzy i dusić. Bałam się, że stamtąd nie wyjdę - wspominała Zofia P. Na szczęście udało mi się wyrwać mu i uciec.

Zatrzymanie Pawła P. potwierdzono oficjalnie. Policjanci zatrzymali Pawła Z. w jego mieszkaniu - mówiła kom. Agnieszka Hamelusz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

bEDCYWhz

Prokuratura sprawą Pawła P. zająć miała się dzisiaj. My skontaktowaliśmy się z menedżerem Superniani, jej mężem Robertem Myślińskim.

Nie komentujemy sprawy! - usłyszeliśmy.

Dodajmy, że medialna psycholog pojawiła się kilkukrotnie w towarzystwie swojego syna w telewizji i na imprezach. Popularność zdobyła ucząc widzów TVN-u, jak wychowywać dzieci.

bEDCYWhF
bEDCYWhG
bEDCYWia
KOMENTARZE
(384)
gość
7 lat temu
Ok, wychowac mogla go dobrze i przekazac pewner wartosci ale teraz jest doroslym czlowiekiem i odpowiada sam za siebie. zostawcie nianie w spokoju
gość
7 lat temu
Ale co ma z tym wspólnego Super Niania? Ona nikogo nie skrzywdziła.
gość
7 lat temu
Zdecydowanie zasłużył sobie na karnego jeżyka
bEDCYWib
gość
7 lat temu
bez stresowe wychowanie teraz macie co z takich wyrosnie ,nie wiedza co im wolno a co nie ,bo tak naprawde mysla ze wszystko im wolno bo kary nie ma
gość
7 lat temu
ale obleśny wieprz podobny do mamusi
Najnowsze komentarze (384)
gość
7 lat temu
ale wychowała swoje dzieci!!!
gość
7 lat temu
A gdzie był tatuś ? Sama go nie wychowywała. Może ojciec wychowywał całkiem inaczej.
gość
7 lat temu
cała rodzina jakaś spasiona
Gość
7 lat temu
Skupiła się na wychowaniu innych dzieci, a zapomniała o swoim.
jolka
7 lat temu
niania wg mnie to osoba przejawiająca agresję, bardzo dynamiczna i wybuchowa, nie potrafi opanowac swej złości wobec innych. Brak jej podstawowych umiejętności a także cech do wychowywania dzieci. obserwowałam ją na ekranie i zastanawiałam się kiedy ten koszmar się skończy
gość
7 lat temu
Myślę, że jest tak, że ja jestem specjalistką od wychowania dzieci i moi synowie są moją wizytówką - wyznała Zawadzka w jednym z wywiadów. . Swoje dzieci wychowałam absolutnie rewelacyjnie. Uważam, że moi synowie świadczą o mnie i nie pozwolę sobie tego zabrać absolutnie.
hrynia
7 lat temu
Drodzy redaktorzy pudelka zdecydujcie Pawła P. czy Pawła Z. ?
roksana
7 lat temu
pobicie oraz próbę gwałtu i pobicie:D No i pobicie:D
bEDCYWhT
gość
7 lat temu
"Zatrzymanie Pawła P. potwierdzono oficjalnie. Policjanci zatrzymali Pawła Z. " no ta.... Co to za różnica.... P czy Z
Gość
7 lat temu
Zenada ! Ta baba z placu chyba nigdy nie byla autorytetem :-))))
gość
7 lat temu
ha ha ha jak ci od fryzjera dobra niania
gość
7 lat temu
Zapewne Niania zamiast sprzedać "klapsa" na tyłek w odpowiednim momencie, zabrała synalkowi lizaka na tydzień w ramach kary....... Bezstresowe wychowanie, ot i finał taki ....
gość
7 lat temu
Zatrzymanie Pawła P. potwierdzono oficjalnie. Policjanci zatrzymali Pawła Z. w jego mieszkaniu - Zatrzymali Pawła Z a potwierdzili Pawła P???????
gość
7 lat temu
zycze mu zeby teraz jego zg****ili. i ostro pobili. niech zobaczy jak to jest! nalezy mu sie jak psu zupa!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDCYWiM
bEDCYWiN
bEDCYWiO
bEDCYWiP
bEDCYWiQ
bEDCYWiv