Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski i Jakimowicz byli "EKSPERTAMI OD ZDROWIA" w programie Polsatu...

279
Podziel się:

Dyskutowali o negocjacjach Porozumienia Zielonogórskiego i zagranicznej służbie zdrowia. "W Niemczech miałem potąd, a w Hiszpanii super" - stwierdził Jakimowicz.

Wiśniewski i Jakimowicz byli "EKSPERTAMI OD ZDROWIA" w programie Polsatu...
bESYECXV

Jarosław Jakimowicz i Michał Wiśniewski już od dłuższego czasu nie mogą znaleźć dla siebie miejsca w show biznesie. Lider Ich Troje usiłował jeszcze uzyskać popularność farbując się na czarno a potem informując o swoich problemach ze zdrowiem. Wiśniewski najpierw miał raka, potem złamał nogę a na koniec stwierdził, że cierpi na przewlekłą łuszczycę, która była spowodowana jego kłopotami w licznych małżeństwach.

bESYECXX

Przykre doświadczenia i przebyte choroby w końcu na coś się Michałowi przydały. We wtorek razem z Jarosławem Jakimowiczem byli gośćmi programu publicystycznego, w którym jako "eksperci" rozmawiali o... proteście lekarzy z Porozumienia Zielonogórskiego.

Wokalista i aktor wystąpili w programie Polsatu TAK czy NIE. Pod przewodnictwem Agnieszki Gozdyry dyskutowali o sensie rozmów, założeniach Porozumienia Zielonogórskiego oraz o wyjściu z patowej sytuacji. Nie zabrakło także wątków osobistych i wspomnień z gabinetów lekarskich, w czym przodował Michał Wiśniewski. Jarosław Jakimowicz zabrał natomiast głos w rozmowie o jakości służby zdrowia za granicą:

W Niemczech miałem potąd, a w Hiszpanii super - powiedział.

Podobne uwagi wygłaszał Wiśniewski, który jako pacjent czerpie swoją wiedzę "od przyjaciół lekarzy i przyjaciół pacjentów".

bESYECYd

Jest bardzo wielu pacjentów, którzy zapisują się na zabiegi często pół roku wcześniej i część, których jest zdecydowanie niewiele, albo nie dożyje swojego zabiegu, albo nie przychodzą, bo o tym zapominają i kradną miejsca tym, którzy tego zdecydowanie potrzebują - stwierdził Michał.

Ta postawa nie spotkała się z akceptacją Jakimowicza, który postawił się w sytuacji "zwykłych pacjentów", których nie stać na prywatne leczenie.

Dyskusja "ekspertów" trwała blisko dwadzieścia minut i zakończyła się optymistycznymi życzeniami zdrowia dla wszystkich pacjentów.

Rozmowa najwidoczniej okazała się skuteczna, bo wczoraj poinformowano o porozumieniu między PZ a Ministerstwem Zdrowia.

bESYECYe
bESYECYf
bESYECYy
KOMENTARZE
(279)
gość
7 lat temu
zbrakło jeszcze mamy Madzi!
gość
7 lat temu
To przydały by się jeszcze Jola Rutowicz i Mandaryna
gość
7 lat temu
wisniewski ktory cpał i jakimowicz kochanek joli rutowicz to dopiero autorytety. brawo polsat
bESYECYz
tak jest
7 lat temu
Jakimowicz ekspert od joli rutowicz vel konia i skonczony wisniewski z chorym odbytem. Normalnie doktorzy habilitowani i zwierzchnicy sil zbrojnych.
gość
7 lat temu
jaki program, tacy eksperci
Najnowsze komentarze (279)
gość
7 lat temu
Podobni do siebie heh
gość
7 lat temu
A co z dziecmi Jakimowicza,cwaniak ta droga chcial zaistniec w mediach
gość
7 lat temu
łosz k*rwa
gość
7 lat temu
wtf
gość
7 lat temu
Polskie autorytety!
gość
7 lat temu
dwa pajace.... Polsat schodzi na psy
lubie mame Ki...
7 lat temu
ja pomiedzy tymi dwoma dla wiekszej zenady bym posadzila mame Kisio..pania Izabele Kisio Skorupe..niechyby kobiecina wziela sobie pare groszy za platny wywiad a chlopaki wzielby potem mame Kisio na cieply obiad.I to bylby jedyny pozytek dla bezdomnej osoby z problemami fiansowymi.
gość
7 lat temu
dwa fachowce od życiowych porażek - czyli dwa debile w tym temacie tyle
bESYECYr
gość
7 lat temu
Dno
gość
7 lat temu
nie oglądam tv..jak takie szambo puszczają..
gość
7 lat temu
Co za dno
gość
7 lat temu
Dwa pajace
gość
7 lat temu
słów brakuje tv zeszła na psy
gość
7 lat temu
dawać któregoś na ministra
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYECZk
bESYECZl
bESYECZm
bESYECZn
bESYECZo
bESYECYT