Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kandydatką SLD na prezydenta została... prezenterka TVN!

758
Podziel się:

Magdalena Ogórek ma 36 lat, tytuł doktora nauk humanistycznych oraz doświadczenie jako "ekspertka" w "Dzień Dobry TVN".

Kandydatką SLD na prezydenta została... prezenterka TVN!

Mimo informacji na temat śmierci jednego ze swoich najbardziej znanych polityków, Józefa Oleksego, Sojusz Lewicy Demokratycznej nie odwołał zaplanowanej na dzisiaj konferencji prasowej. Spotkanie z dziennikarzami skrócono do minimum, jednak ogłoszono oficjalnie, że kandydatką SLD w tegorocznych wyborach prezydenckich będzie... dziennikarka TVN24 Biznes i Świat, Magdalena Ogórek.

36-letnia Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych, specjalizuje się w historii Kościoła. Często pojawia się w roli "ekspertki" w Dzień Dobry TVN, zaś w TVN Biznes i Świat współprowadziła program Świat. Z Sojuszem Lewicy Demokratycznej związana od kilku lat - była szefową gabinetu dawnego lidera SLD Grzegorza Napieralskiego, w 2011 bez powodzenia ubiegała się o mandat poselski z Rybnika. Zgodnie z udostępnionymi przez nią na stronie informacjami, w ostatnich dwóch latach pracowała jako konsultant w Narodowym Banku Polskim.

Ogórek podczas konferencji przedstawił szef SLD, Leszek Miller, który niespecjalnie pozwolił jej dojść do głosu. Kiedy dziennikarze zadawali pytanie kandydatce, odpowiedzi i tak udzielał Miller.

Magdalena Ogórek jest symbolem odrodzenia zmiany pokoleniowej, symbolem otwarcia na młode europejskie pokolenie, jest symbolem zgody narodowej. Nie jest przedstawicielem żadnej partii politycznej, jest bezpartyjna - zachwalał. Została dzisiaj rekomendowana na prezydenta RP. Pani Magdalena Ogórek jest doktorem nauk humanistycznych, pracowała w kancelarii prezydenta Kwaśniewskiego, pracowała w mojej kancelarii, w MSWiA, była ekspertką klubu SLD. Ma wszystkie niezbędne kompetencje, by sprawować urząd prezydenta RP.

Zagłosujecie na nią? Przypomnijmy, że ostatnio Miller w podobny sposób rozpływał się nad Weroniką Marczuk, która została liderką łódzkiej listy SLD do Parlamentu Europejskiego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(758)
gość
9 lat temu
Prezydent pełni głównie funkcję reprezentatywną, a ona pełniła by ją świetnie! W dodatku posiada odpowiednie kwalifikacje,
Gość
9 lat temu
Dlaczego nie? Moze potrzeba kogos kto jest mlody i nie przebywal jeszcze duzo czasu w polityce.
Gość
9 lat temu
Ładna zrobią z niej celebrytkę!
gość
9 lat temu
Życzę jej powodzenia w wyborach.
Gość
9 lat temu
Laska
Najnowsze komentarze (758)
gość
8 lat temu
Musiała zrobić dużo lodów w SLD żeby dojść na szyt.
gość
9 lat temu
I co z tego ze ona nadaje sie na prezydenta ha,ha????Ale meza ma zlodzieja jak pisza we wszystkich gazetach-to tak moze byc?????
gość
9 lat temu
A jakie ma Pani pojęcie o roli na którą się Pani porywa ? Wystarczy tego, do domu kobieto a nie na scenę polityczną na zapchajdziure i nic więcej.
tom
9 lat temu
ogórek ty plago nie rób jaj z narodu
gość
9 lat temu
Skromna dziewczyna, będzie dobrym prezydentem
gość
9 lat temu
oj Polsko Polsko.....Pani Ogorek!!!!!z wielkim doswiadczeniem nie jest..
gość
9 lat temu
ogórek na prezydenta, doda na premiera a natalia siwiec na marszałka sejmu!!!
gość
9 lat temu
zalosna, brak slow na g*****e jaka zrobila w tym momencie ta zalosna pani przyjmujac kandydature :) smiech na sali, gorzej niz u rumunow
lajek jezdem
9 lat temu
mali wzrostem nie przepadajom za większymi:)))))
gość
9 lat temu
Czarna mamba
gość
9 lat temu
do ******** jeszcze
gość
9 lat temu
W porządku kobitka, ale dzisiaj w tych trudnych czasach Polska potrzebuje silnego przywódcy
gość
9 lat temu
Kobieto i po co ci to
LAMEK
9 lat temu
TVN JAK PROSTYTUTKA PRZYJMIE KAŻDEGO....
...
Następna strona