Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak o Dariuszu: "To, co się stało, było dla Alana tragedią"

226
Podziel się:

Edyta chciałaby, żeby jej 11-letni syn mógł się zrelaksować. "Ta sytuacja będzie ciążyła na jego życiu do końca istnienia".

Górniak o Dariuszu: "To, co się stało, było dla Alana tragedią"

Chociaż Edyta Górniak początkowo udzieliła byłemu mężowi medialnego wsparcia, po tym jak pod wpływem kokainy śmiertelnie potrącił przechodzącą na pasach kobietę, jej stanowisko dość szybko uległo zmianie. Teraz chętnie deklaruje, że aresztowanie byłego męża przepełniło ją radością i spokojem. Jej zdaniem, jest to najlepsza rzecz, jaka przytrafiła się Alanowi od dłuższego czasu. Zobacz: Górniak o aresztowaniu Dariusza K.: "To SPOKÓJ DLA ALLANA!"

Nie chcąc psuć tej idealnej sytuacji, odseparowała syna od rodziny ojca, aby dziadkowie nie mogli przekazywać mu wiadomości z aresztu.

Okazuje się, że są jednak także ciemniejsze strony. Piosenkarka żali się swojemu ulubionemu tabloidowi, że przez Dariusza nie może wyjechać z synem za granicę.

Teraz staram się o paszport dla Alana, co nie jest proste, odkąd nie możemy uzyskać zgody od drugiego rodzica - ujawnia w rozmowie z Wojciechem Jagielskim w Superstacji. Póki obydwoje rodzice żyją, to niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdują, musi być zgoda obojga. Bardzo chciałam z Alanem wyjechać na święta, ponieważ to, co się stało, jest jednak tragedią w jego życiu. To jest taka sytuacja, którą spowodował jego tata i będzie ciążyła na jego życiu i sercu do końca jego istnienia. Uświadomiłam sobie, że my z Alanem nie mamy miejsca w Polsce, gdzie możemy odpocząć i czuć się swobodnie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(226)
Gość
9 lat temu
Bo to jest tragedia dla tego dziecka. Ojciec już nigdy nie będzie miał tam autorytetu.
gość
9 lat temu
trudno uwierzyc, ze dotychczas nigdzie nie podrozowali i maly nie ma paszportu
Gość
9 lat temu
Ma taki talent a tak go zmarnowała.. Na gwiazdorzeniu i glupim zachowaniu
Gość
9 lat temu
Bardzo utalentowana, zmarnowana kobita
gość
9 lat temu
Ale sie Edytka zestarzala
Najnowsze komentarze (226)
KokoGość
9 lat temu
Przecież moze wyjechać na dowód
Gość
9 lat temu
Ale bzdura!! Odprawiałem się z P.Edytą w lutym jak leciała z Tajlandii przez Holandię i zapewniam że Alan miał już wtedy paszport
Gość
9 lat temu
Krzywdzi go poniewaz nie moze widzieć bliskich ktorych kocha.A ta tragedia przysparza cierpienia.On jak dorosnie moze odwrocic sie od niej , tak jak zrobila to ona.
gość
9 lat temu
ale tragedia jest ojcem i do konca zycia bedzie i niech bzdor nie opowiada ten swiatek jest tak zmanierowany ze szok.
gość
9 lat temu
Akurat to, że nie może w Polsce czuć się swobodnie to wyłącznie wina Edyty oraz jej chirurgów plastycznych.
gość
9 lat temu
raz piszecie Alana a raz Allana. To są dwa różne imiona...Czasem warto siegnąć po książkę zamiast tylko klecić newsy z d**y
Żabi Synek
9 lat temu
To jest tragedia dla Allana. Tragedią też jest to,że Edyta odseparowała go od ojca(przecież mógłby go odwiedzić) i od dziadków. Okazuje się, że Allan oprócz matki nie ma żadnej rodziny. Zastanów się nad tym mamusiu.....Krzywdzisz swojego syna.
Doraju
9 lat temu
Bardzo fajny tytul - godny pudelka. Gorniak o dariuszu - to co sie stalo bylo dla Alana. To o dariuszu czy o Alanie?
gość
9 lat temu
kobieto a jaka ty jestes dla tego dziecka tragedia współczuje chlopakowi tatus kryminalista a matka niezrownowazona psychicznie
gość
9 lat temu
biedne dziecko,samotne, obsrane...matka wybitnie g****a furiatka,ojciec zabojca i kryminalista...
gość
9 lat temu
KUPA ALLANA
gość
9 lat temu
Moze Ci trudno uwierzyc, ale paszport Tezeba wymieniać , szczególnie dziecku kiedy dorośnie i na zdjeciu jest nie do rozpoznania. Nigdy nigdzie nie latałas?
Gość
9 lat temu
paszport dla dziecka jest ważny 5 lat więc pewnie stracił ważność
Gość
9 lat temu
paszport dla dziecka jest ważny 5 lat więc pewnie stracił ważność
...
Następna strona