Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kandydatka SLD na prezydenta spotyka się z Węglarczykiem?

325
Podziel się:

"Pani Magdalena nie odpowiada na pytania o charakter tej znajomości". Ma męża, ale... Ohme też miała.

Kandydatka SLD na prezydenta spotyka się z Węglarczykiem?
bESYGKPp

O przyjaźni, która połączyła Bartosza Węglarczyka i Magdalenę Ogórek plotkuje się od pół roku. Czyli znacznie dłużej niż trwa jej kampania prezydencka. Ogórek i Węglarczyk we wrześniu zeszłego roku pojawili się razem na balu TVN-u.

bESYGKPr

Zdaniem osób z ich otoczenia coś między nimi zaiskrzyło. Ogórek niewątpliwie jest w typie Bartka, podobna fizycznie do jego poprzedniej miłości, Małgorzaty Ohme.

Wprawdzie kandydatka SLD ma męża, ale to chyba w niczym nie przeszkadza. Ohme też miała. Ogórek swojego obecnego męża poznała w pracy, gdy był jeszcze żonaty z inną kobietą. Szybko jednak zainteresował się atrakcyjną sekretarką. Podobno ich małżeństwo jest bardzo szczęśliwe.

Pani Magdalena nie odpowiedziała wczoraj na pytania o charakter znajomości z Węglarczykiem - pisze Super Express. O "zniknięciu" kandydatki zdecydowali jej doradcy medialni, którzy uznali, że Magdalena Ogórek ma się nie pokazywać i nie prowadzić kampanii do czasu pogrzebu Józefa Oleksego.

bESYGKPx
bESYGKPS
KOMENTARZE
(325)
gość
7 lat temu
Każdy z każdym. Parzą się jak króliki. Fuj!
gość
7 lat temu
A Ogórek to będzie taki damski Nikodem Dyzma
Gość
7 lat temu
Ta Pani to jakaś pomyłka. ..
bESYGKPT
Gość
7 lat temu
Co za burdel
Gość
7 lat temu
Ciekawe, czemu tak na niego lecą te baby! Bo chyba nie ze względu na urodę :P
Najnowsze komentarze (325)
gość
5 lata temu
koleś "przykrywka" :) on nawet kury by nie ruszył")
gość
7 lat temu
Boniu jaki on gruby....
gość
7 lat temu
.....wygląda na Rosjankę
klkk
7 lat temu
bhahaha----i znowu czarowanie, obniżka podatków, ustawowy dostatek dla wszystkich.tylko KORIWN lub *******arodowy!!!
gość
7 lat temu
Ogórek przestań parzyć się z tym obrzydliwym Węglarczykiem. Jesteś d****a do posuwania ,ale nie przez takiego obleśnego typa.
gość
7 lat temu
Dajmy na to że zostaje tym prezydentem to jej mąż będzie kim, pierwszym paniczem czy co?
gość
7 lat temu
A dlaczego mieliby się nie spotykać ?
gość
7 lat temu
co to kogo obchodzi co robi Pani Ogorek, niech robi co chce , i tak jest jakby nie bylo , najpiekniejwsza kandydatka, ona jest poprostu madra ,przesympatyczna i w dodatku piekna, a ludzie tego nie lubia, mialam okazje poznac Pania Magdalene, przeurocza osoba
bESYGKPL
gość
7 lat temu
Wybierając panią Ogórek SLD samorządnie oddało głos na Komorowskiego. Od samego początku wyglądało to na farsę. Ogórek kontra Komorowski !!! Gdzie są prawdziwi liderzy tego społeczeństwa ?!
gość
7 lat temu
zniknęła w sypialni z bartkiem
gość
7 lat temu
PORAŻKA TOTAL DO BURDELU Z KWI SZCZEM
Redemptor
7 lat temu
Ponoć wygląd to nie wszystko, ale na litość boską trochę szacunku do siebie. Jak można się spotykać z takim....ehhh. Resortowe barachło. Pamiętamy!
gość
7 lat temu
To Weglarczyk nie jest z Kingą Rusin?
Krytyk
7 lat temu
Dziwić sie ze Polska głupieje i ludzie z niej wyjeżdzają jak praktycznie teraz każdy może sobie na Prezydenta startować. Powinny być jakieś egzaminy dla kandydatów startujących na Prezydenta żeby potem osoba reprezentująca nasz kraj miała czym sie pochwalic i żeby My Polacy moglibyśmy być z takiego reprezentanta dumni. Jeszcze trochę i zwykły hydraulik będzie mógł nim zostać. Rząd Polski spada na psy i jest co raz gorzej a nie lepiej, bo każdy tylko kasy szuka w sejmie. Nachapie się pieniędzy po otwiera własne biznesy a potem ma w d***e wszystko.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESYGKQE
bESYGKQF
bESYGKQG
bESYGKQH
bESYGKQI
bESYGKQn