Trwa ładowanie...
Przejdź na

Znana dziennikarka BYŁA MOLESTOWANA przez swojego szefa?! Chodzi o "popularną twarz telewizyjną"...

1127
Podziel się:

"Rzucił niby w żartach: "Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu". Byłam tak zawstydzona, że mnie sparaliżowało." O kogo chodzi?

Znana dziennikarka BYŁA MOLESTOWANA przez swojego szefa?! Chodzi o "popularną twarz telewizyjną"...

Show biznesem i mediami co jakiś czas wstrząsają afery ujawniane przez dziennikarzy. Niedawno było głośno o życiu intymnym "znanego showmana", który korzystał z usług męskich prostytutek. Do tygodnika Wprost zgłosił się uczestnik "castingu na chłopaka" dla bohatera tekstu. Showman ma swój własny program telewizyjny i jest właścicielem apartamentu na warszawskim Powiślu. Przypomnijmy: "Wprost" atakuje: Znany showman korzysta z usług... MĘSKICH PROSTYTUTEK!

Niecały miesiąc po publikacji Wprost zaskakuje ponownie. Tym razem bohaterką tekstu poświęconego molestowaniu seksualnemu jest "znana dziennikarka", która zgodziła się opowiedzieć swoją historię na łamach tygodnika.

Kobieta pracowała w dużej redakcji stacji telewizyjnej, gdzie rządził jej szef, "popularna twarz telewizyjna". Dziennikarka opowiada o szczegółach pracy w redakcji i stosunkach, jakie panują tam między szefem a podwładnymi.

Moje kłopoty z nim zaczęły się od tego, jak powiedziałam mu "nie". Któregoś dnia podszedł do mnie z tekstem: "Widzę, że nie masz majtek pod dżinsami. Jedziemy do mnie?". Rzucił też, niby w żartach: "Oprzesz się, suko, o ścianę, a ja wejdę od tyłu". Byłam tak zawstydzona, że mnie sparaliżowało - wspomina.

Dziennikarka nie zgodziła się na te propozycje i stała się dla stacji "gorącym kartoflem". Opisywany w materiale szef zaczął ją ignorować i... nie wpuszczał jej na poranne zebrania redakcji. Gdy postanowiła zainterweniować wyżej, usłyszała, że powinna sama poradzić sobie z problemem.

Zrozumiałam, że nagłośnienie sprawy zostanie odebrane jako nielojalność wobec firmy. Wiem, że na początku trochę się całej sprawy bali. (...) _**Jeszcze przez jakiś czas tam pracowałam, ale było mi coraz trudniej. Najgorsza jest bezradność. Koszmarna bezradność.**_

Jak można się spodziewać, "popularna twarz telewizyjna" nadal jest znana i popularna:

Mój oprawca robi karierę. Przeprowadza wywiady z najważniejszymi osobami w Polsce, ciągle kieruje dużym zespołem telewizyjnym. Ja odeszłam ze stacji. Chcę zapomnieć o sprawie. (...) Wiem, że inne dziennikarki miały z nim podobne przejścia. Niektóre robią dziś zaskakujące kariery.

Jak myślicie, o kogo chodzi?

KOMENTARZE
(1127)
gość
7 lat temu
Ludzie z władza, nawet niewielka sa starszni.
martycja
7 lat temu
cały ten szołbiznes to jeden wielki syf
mis
7 lat temu
Tvn jak nic. A szefem jest tam chyba pan od stołu
gość
7 lat temu
KAMIL?
gość
7 lat temu
pan od brudnego stołu i tadla?
Najnowsze komentarze (1127)
michael kors ...
7 lat temu
And the picture is very beautiful, like the bag described, help my sister to buy, no color, is positive, will come off the bag is very beautiful, oh, package style is very good, color is also very fond of, the boss of services in place is very beautiful bag , super love. Also to the next, a good attitude, logistics and very fast. Bag is very beautiful, real leather, good workmanship, the seller service warm and satisfied. Bag is very beautiful, I love, style is also very stylish, super good a bag! Bag is very fond of, like quality and description, carrying friends liked. [url= kors bags price in singapore[/url]
Mlb Schedule ...
7 lat temu
; Jersey fabric is also good, they work jumper pins, the price is a little high long jersey pants shorter, try not to buy a suit, or do not take the pants quite satisfied that this shirt is too large a lot, obviously buy is , M, code, can still grow a lot, considering the width of the upper body. [url= Schedule September 29[/url]
Ray Ban Wayfa...
7 lat temu
Packaging is also very good, looking very on the grade, really good Tyrannosaurus glasses, wearing a handsome, also focused on this spectacle is very light, even though it will not be long pressure sore eyes. [url= Ban Wayfarer 2132 Case[/url]
Martusia9012
7 lat temu
Super! tutaj mają fajne gorsety :) gorsety.co.pl
waldi
7 lat temu
no wiadomo ze chodzi o Beate Tadle. Po co to się kryją z tym ?
gość
7 lat temu
tak właśnie to się odbywa :/
ja
7 lat temu
w Lublinie dyrektor szpitala zwolnil mobbera i skierowal sprawe do prokuratury i tak to sie powinno odbywać, zeby nie bylo przyzwolenia na takie sytuacje
gość
7 lat temu
Zastanawiacie sie kto ON dzis juz to wiadomo, ale KI JEST TA DZIENNIKARKA? Czyżby TADLA
gość
7 lat temu
a może Piotr K. z publicznej ?
gość
7 lat temu
Kłopoty zaczęły się od tego, gdy powiedziałam "nie". To znaczy, że wcześniej było "tak"? Wiem, jak trudno jest wycofać się z takiej sytuacji.Ja nauczyłam się reagować od razu: ręce precz, oczywiście powiedziane dobitnie i bez żadnych uśmieszków, a przy kolejnej próbie strzał w pysk. I niech chodzi z podbitym ślepiem, a niech tylko spróbuje mi robić kłopoty w pracy, albo wyrzucić, zaraz powiem mediom. ZAWSZE DZIAŁA.
xn
7 lat temu
a może zemsta ? Chłopa zawsze można uwalić, a laska nie musi nic udowadniać, każdy jej wierzy na słowo.
POdymajtasie ...
7 lat temu
urwa uriwe łba nie urwie.bo PO urwie
gość
7 lat temu
p*****k i tyle
met55
7 lat temu
Zobaczymy kto dziś poprowadzi Fakty
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie