Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski szkodzi karierze Rubika?

237
Podziel się

Teraz w sieci zetrą się pewnie członkinie "zakonu Rubika" oraz zagorzali fani Czerwonego. Kto wygra?

Wiśniewski szkodzi karierze Rubika?
bCXAgDxN

Teraz w sieci zetrą się pewnie członkinie "zakonu Rubika" oraz zagorzali fani Czerwonego. Kto wygra?

Michał Wiśniewski z całego serca nienawidzi swojej byłej menedżerki Katarzyny Kanclerz. Chyba nawet bardziej niż Pudelka. Na swoim blogu często publikuje jakieś obciążające ją fakty, zazwyczaj: komu nie zapłaciła na pracę i z kim się pokłóciła. Jeżeli wierzyć temu co pisze, Kanclerz jest ostatnią osobą, z którą ktokolwiek chciałby współpracować - nie wywiązuje się z umów, manipuluje ludźmi i oszukuje ich. Michał opublikował niedawno korespondencję z fotografem, który twierdził, że został przez nią oszukany i szukał sojusznika i oparcia w Wiśniewskim.

Maciej Niemas twierdził, że nie zapłacono mu za zdjęcia, które robił Piotrowi Rubikowi. Nigdy nie otrzymałem moich kopii umów, a na moje e-maile Piotr Rubik odpowiada zdawkowo a Katarzyna Kanclerz nigdy nie odpowiedziała - żalił się.

bCXAgDxP

Była to jego prywatna korespondencja z Michałem, którą ten upublicznił. Dzisiaj Maciej Niemas bardzo tego żałuje, przeprasza "Pana Rubika" i Kanclerz i twierdzi, że Wiśniewski "wykorzystał jego naiwność". Co warto odnotować - szkodząc Kasi Kanclerz, Michał szkodzi przy okazji Piotrowi Rubikowi. W końcu niszcząc jej reputację sprawia, że ludzie nie mają ochoty mieć z nimi nic do czynienia, psuje atmosferę wokół "geniusza" sacro polo. Czyżby była to zapowiedź wojny Białego z Czerwonym - dwóch królów tlenionych włosów?

Oto oficjalne oświadczenie, które wysłał nam Niemas z prośbą o zamieszczenie na stronie, by "oczyścić dobre imię Rubika":

Oświadczenie

Dotyczy publikacji na blogu Pana Michała Wiśniewskiego o rzekomej nieuczciwości Pani Katarzyny Kanclerz - menedżerki Piotra Rubika wobec kontrahentów.

bCXAgDxV

Zostałem zatrudniony przez firmę Pani Kanclerz w celu przygotowania dokumentacji fotograficznej z koncertu w Gorzowie Wielkopolskim. W związku ze zwrotem listów oraz faktur, jakie wysłałem do Promotion House, zwróciłem się w desperacji z pytaniem do Pana Michała Wiśniewskiego z prośbą o pomoc co powinienem zrobić aby otrzymać wynagrodzenie za moją pracę. Bardzo prosiłem Go o dyskrecję i miałem nadzieję, że moja rozmowa z Nim pozostanie tylko między nami.

Pan Michał Wiśniewski wykorzystując moją naiwność i chwilową złość wykorzystał mój list oraz fakt rozmowy telefonicznej jako element rozgrywki z Panią Katarzyną Kanclerz oraz wywołanie wokół swojej osoby kolejnego zainteresowania. Postawił mnie, Pana Piotra Rubika oraz Panią Kanclerz w bardzo niezręcznej sytuacji.

Tak więc chcę wyjaśnić wszystkim osobom, które czytały bloga Pana Wiśniewskiego oraz informacje w portalach internetowych, że zostałem zmanipulowany przez lidera Ich Troje, a cała sytuacja okazała się nieporozumieniem, wynikającym z nieobecności w Polsce osób które były odpowiedzialne za kontakty ze mną.

Przepraszam wszystkich, którzy zostali pokrzywdzeni w wyniku mojego kontaktu z Panem Michałem Wiśniewskim. Zawsze ceniłem twórczość Pana Piotra Rubika oraz działania jakie na jego korzyść przeprowadza Pani Katarzyna Kanclerz i osoby z nią współpracujące. Bardzo proszę o umieszczenie mojego oświadczenia, które oczyści dobre imię Pana Piotra Rubika i jego współpracowników.

bCXAgDxW

W porządku panie Maćku - zamieszczone. Tylko po co to "Pana Piotra Rubika". Nie kojarzy się to nam najlepiej... :)

bCXAgDyq
KOMENTARZE
(237)
gość
13 lat temu
to rudy i blondyn maja fanow???? szok
gość
13 lat temu
jaki z niego frajer... kto chce jeszcze ogladac morde tej czerwonej s***i
BOFKA
13 lat temu
MUZYKA ICH TROJE JEST WSPANIAŁA,ALE ICH LIDER TROCHE POPSUŁ SOBIE NOTY.A CO DO RUBIKA TO KOMPLETNE DNO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCXAgDyr
gość
13 lat temu
Wiśniewski obciachowiec
superblond
13 lat temu
jak dla mnie wiśnia to i****a:/ rubik to o wiele lepszy gość:) Przynajmniej się nie chyta byle jakich reklam, żeby tylko nie stracić pozycji:/
Najnowsze komentarze (237)
mówię serio!
7 lat temu
znam Niemasa osobiście - drugiego podobnego frajera, bufona, krętacza i aroganta trudno szukać po świecie
gość
9 lat temu
Niemas to kawał kretyna.
gość
13 lat temu
O! Kanclerzowa chyba zagroziła fotografowi, bo tak ładnie ją przeprosił! (za to ze napisał prawdę o jej działaniach)
Fanka Wisienk...
13 lat temu
Wiśniewski, Wiśniewski!!!! Pięęękny!!!! Wisienka:*:* Duuużo zdrówka dla waszego małego dzieckaa:*:*
gość
13 lat temu
czerwony wyluzuj rubik moze cie nauczyc spiewac
gość
13 lat temu
Ten lol już nie ma czego reklamować. Pozostał mu tylko AVANS.
gość
13 lat temu
gość
13 lat temu
Pudelek, no co tu dużo mówić, jako rasa, to bida z nędzą przez wieś pędzą. Dno, kicha totalny kicz! Daj ludziom żyć i pokazać na co ich stać! A za co pudelek zgarnia grube pieniądze??? A może tak kiedyś pudelek powie ile wyciąga na miesiąc bo u nas to cieeenko. Myślę jednak, że pudelek będzie mógł skomentować następnych parę potknięć naszych gwiazd, wtedy gaża bądzie o.k. SHOW MUST GO ON!!!
bCXAgDyj
gość
13 lat temu
żyj i pozwól żyć!
gość
13 lat temu
Pudelek, byle śmiesznie i do łez ( tych których krytykujesz). Do przodu Polsko, oo !
gość
13 lat temu
Ale pudelka można znienawidzieć, nawet jak się nie jest VIP-em, oj słoma z modnych, skórzanych botków wychodzi, oj wychodzi. No tak ja wiem Pudelek musi zarabiać i to nie małe pieniądze na czyichś łzach. Jan Paweł II Polak (podobno wszyscy się z NIm iJego nauką zgadzamy, ale co tam gnoić trzeba...) Fanka Rubika, Wiśni, Universe, Łez i paru innych prześladowanych LUDZI. Polak
gość
13 lat temu
Ja tam lubię Michała,co zazdrościcie mu głowy do interesów,On jast OK
milka3390
13 lat temu
widać, że kundla czyta sama inteligencja...
milka3390
13 lat temu
kundel robi się nudny ze starości i siwieje... ;]
...
Następna strona
bCXAgDyL