Trwa ładowanie...
Przejdź na

Durczok POZYWA "WPROST"! "Naruszono moje dobre imię, reputację i wizerunek!"

940
Podziel się:

Dziennikarz wyszedł już ze szpitala. Twierdzi, że dopiero teraz przeczytał, co o nim piszą. Odchodzi z pracy. "Oddaję się do dyspozycji Zarządu TVN."

Durczok POZYWA "WPROST"! "Naruszono moje dobre imię, reputację i wizerunek!"
bEJAhfJx

Od słynnego wywiadu, którego 16 lutego udzielił swojej koleżance Dominice Wielowieyskiej, Kamil Durczok nie pokazywał się publicznie. Na antenie TOK FM zaprzeczył, że ma cokolwiek wspólnego z aferą opisywaną przez Wprost i zapowiedział, że "nigdy nie molestował żadnej kobiety", był jedynie "wymagającym szefem". Powiedział też, że nigdy "świadomie" nikogo nie skrzywdził. Wkrótce potem trafił do szpitala.

Od tamtej pory szef Faktów TVN nie pokazywał się publicznie, nie skomentował także kolejnej publikacji tygodnika. Nie pojawił się w firmie, w której od dwóch tygodni pracuje komisja mająca wyjaśnić, czy faktycznie w TVN-ie dochodziło do molestowania i mobbingu. Super Express twierdzi już, że Durczoka i tak nie spotka żadna kara. Przypomnijmy: Super Express: "Nie ma dowodów na Durczoka!"

Dziennikarz właśnie przerwał milczenie i wydał wreszcie oświadczenie w głośnej sprawie. Ogłasza, że wyszedł już ze szpitala i zapowiada proces z redakcją Wprost. Twierdzi też, że dopiero teraz zapoznał się z publikacjami na swój temat.

bEJAhfJz

Od kilku tygodni trwa bezprecedensowy atak tygodnika WPROST na moją osobę. Wysuwane są kłamliwe insynuacje i oskarżenia, naruszane jest moje dobre imię, reputacja i wizerunek, na który ciężko pracowałem przez 25 lat uprawiania zawodu dziennikarza. Naruszane jest także prawo do prywatności, tak moje jak i mojej rodziny - pisze Durczok.

Po opuszczeniu szpitala, gdzie przebywałem przez ostatnie 10 dni i gdzie zgodnie z zaleceniami lekarzy byłem pozbawiony dostępu do informacji, poznałem skalę emocji wokół mojej osoby. W moim przekonaniu, wszystkie negatywne reakcje zostały wywołane publikacjami i atakiem tygodnika. Wobec przekroczenia granic prawnych i etycznych postanowiłem podjąć zdecydowane działania. Do sądów skierowane będą stosowne pozwy, a do prokuratury odpowiednie zawiadomienia.

Durczok postanowił też zniknąć z telewizyjnej anteny. Dziennikarz oddał się do dyspozycji Zarządu TVN, który zdecyduje o jego przyszłości w stacji.

Fakty TVN to 9 lat mojego życia i ciężkiej pracy. To zespół wspaniałych ludzi, których cenię i lubię. Wspólnie odnieśliśmy niekwestionowany sukces - pisze. Ale mam świadomość, że dopóki nie odzyskam dobrego imienia naruszonego przez oszczerstwa WPROST, wywołane przez tygodnik zamieszanie utrudnia normalną pracę moim koleżankom i kolegom z Redakcji. Nie mogę pozwolić na taką sytuację. Dlatego dziś oddałem się do dyspozycji Zarządu TVN. Niezmiennie jestem także gotów i liczę na możliwość spotkania z członkami specjalnej niezależnej komisji powołanej w celu zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN.

bEJAhfJF
bEJAhfJG
bEJAhfKa
KOMENTARZE
(940)
Agag
7 lat temu
Obys byl niewinny, Kamil. Mobbing w Polsce powinien byc tępiony.
Gość
7 lat temu
W sumie, to co innego ma mowic?
gość
7 lat temu
ma racej, bez nazwisk ofiar dla mnie to tylko stek bzdur, zreszta od osadzania jest sąd a nie gazeta liczaca na zwiekszenie nakladu
bEJAhfKb
gość
7 lat temu
nie powiem co ty naruszyłeś!
gość
7 lat temu
po co od razu wysmiewacie go pod tytułem ? to głupie. jestescie jednostronni.
Najnowsze komentarze (940)
gość
7 lat temu
Panie nie przesadzaj Pan. P*****k, który klął na wizji się zagalopował.
gość
7 lat temu
sam sobie zniszczyłeś reputacje, dobre imię i wizerunek.Fałsz i o****a podkopały twoje fundamenty runiesz jak stary komin kopalniany i już się nie podniesiesz
gość
7 lat temu
A na co Pan był w szpitalu????
gość
7 lat temu
hahaha niewinny.Twoje imie to teraz Dupczok. To jest twoje dobre imie.. haha..niewinny zboczeniec.
gość
7 lat temu
jak latwo mozna komus podstawic swinie w tej ,,naszej,, Polsce a ludzie od razu wyzywaja sie gdzie nasz katolicyzm
gość
7 lat temu
niech ci dadza wreszcie spokoj i skoncza te farse prowokacyjna zaplaciles za to ze broniles POLAKOW jako patriota jestesmy z Toba
gość
7 lat temu
Powiem tak,czy Durczok jest winny to rozstrzygnie sąd i mam nadzieję że sprawiedliwie,ale jak tylko w TVN-ie pojawił się Durczok to przestałem oglądać fakty bo po prostu nie trawię faceta jest niesamowicie antypatyczny po prostu bufon i buc
gość
7 lat temu
Jakze latwo jest osadzac innych na podstawie niesprawdzonych plotek. Ludzie nie zdaja sobie jednak sprawy jak bardzo mozna tym zaszkodzic. (((
bEJAhfJT
greta
7 lat temu
O jakim dobrym imieniu mowa ? A reputacja padalca i szubrawca .Hucpiarz z tego gudłaja. ( I nie należy go wiązać ze Śląskiem, to wyrodek )
gość
7 lat temu
zeby chociaz byl przystojny ,takie byle co...
gość
7 lat temu
niedługo zobaczysz co to prawdziwy harem
gość
7 lat temu
świńska morda
panisko
7 lat temu
Durcok jesteś żałosnym kondonem, bufonem i pederastą tak po twoim POpaprańczym ryju mi się wydaje
gość
7 lat temu
di piachu c h u j a
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJAhfKM
bEJAhfKN
bEJAhfKO
bEJAhfKP
bEJAhfKQ
bEJAhfKv