Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dariusz K. po cichu sprzedał mieszkanie Górniak!

611
Podziel się

"Okazało się, że kawalerka została sprzedana bez jej wiedzy i zgody! 450 tysięcy przeznaczył na spłatę długów." Dowiedziała się przez przypadek...

Dariusz K. po cichu sprzedał mieszkanie Górniak!
bDyIAJCd

_

_

bDyIAJCf

W 2007 roku Edyta Górniak została właścicielką mieszkania na Wilanowie. Do niedawna sądziła, że nadal nią jest. Kawalerka w eleganckim apartamentowcu miała być zabezpieczeniem na przyszłość dla syna piosenkarki, Alana. Niestety okazało się, że były mąż-kokainista zdążył już sprzedać mieszkanie. I to długo po ich rozstaniu. Edyta dowiedziała się o tym przypadkowo.

Gdy zaczęła szperać, okazało się, że kawalerka została sprzedana przez Darka bez jej wiedzy i zgody - potwierdza znajomy Górniak w rozmowie z Faktem. Ponoć Dariusz K. dostał za nią aż 450 tysięcy złotych i kwotę tę przeznaczył na spłatę swoich długów. Oni nigdy nie podzielili majątku. Gdy Darek był jej mężem, to on podpisywał wszystkie umowy i wiele rzeczy było tym sposobem na niego i jego firmę. Edyta nigdy nie starała się przepisać mieszkania na siebie, bo nie spodziewała się, że ojciec zrobi takie świństwo Alanowi.

Górniak dostała mieszkanie 8 lat temu od developera osiedla, gdy zgodziła się zostać twarzą inwestycji na Wilanowie. Nigdy tam nie zamieszkała, bo to miał być prezent dla Alana, gdy dorośnie - wspomina informator tabloidu. Chciała zapewnić mu dobry start.

_

bDyIAJCl

_

bDyIAJCG
KOMENTARZE
(611)
gość
6 lat temu
nasz przedsiebiorczy daro!! edytka mysli tylko o niebieskich migdałach to sie nie ma co dziwic
Gość
6 lat temu
Ładnie Darek się zachował
gość
6 lat temu
Ale smiec! co to za ojciec??
bDyIAJCH
Gość
6 lat temu
Morderc, ćpun i z******j - brawo panie KUPA !
Alexza
6 lat temu
Fantastyczny ojciec, nie ma co...
Najnowsze komentarze (611)
Gość
6 lat temu
Nie traktowała tego mieszkania zbyt poważnie bo darowanemu koniowi nie zaglada się w pysk; a kto płacił za czynsz rozwiodła się ale nie przepisala mieszkania; bujala w chmurach trzeba było inaczej działać ale teraz już ma dla niego coś na dobry start może znowu coś dostała
gimka
6 lat temu
cudownie się tatuś zachował... pierwsza klasa! CHAM NA MAKSA moim zdaniem a waszym?
Gość
6 lat temu
Przecież to Cyganie ktadną😝😝😝😝
gość
6 lat temu
No, fantasticki tata !
gość
6 lat temu
jeśli nie było imiennie na nią to nie było jej mieszkanie,proste więc pudlu nie wypisuj bzdur
gość
6 lat temu
P*****t od samego poczatku.
Gość
6 lat temu
Co za bełkot. Bez zgody Górniak nie mógł sprzedać mieszkania.
gość
6 lat temu
powinna podać go do sądu
bDyIAJCz
gość
6 lat temu
na coz... mojego syna tez jego ojciec okradl 12 tys zl ponad... i nie ma na takich sprawiedliwosci!!!!!!
gość
6 lat temu
skoro mieszkanie bylo na niego , to po co mial sie jej pytac o zgode??przeciez sami piszecie ze ona nigdy mieszkania na siebie nie przepisala
Stiff
6 lat temu
Mieszkanie dostała za darmo, czyli "łatwo przyszło, łatwo poszło". Górniak uważa, że jest najmądrzejsza, najładniejsza, naj..., naj... i jeszcze naj...! A w rzeczywistości jest chimeryczną, zawistną, przekwitłą i pustą babą. Do tego głupią, bo nie potrafi nawet zadbać o własne interesy.
Gość
6 lat temu
6.3.15. Tu Szczecin. Jak się czyta takie rzeczy o muzyku Dariuszu Krupie. To nawet muzyka przestaje smakować. A czlowiek dostaje automatycznie biegunki. Ale plama. Okraść własne dziecko. Oj Edyta, gdzie ty wtedy miałaś swoje oczy. Wszyscy czekają na sąd na Krupą. Za zabicie kobiety na pasach. I słusznie. Jeśli ktoś zostaje takim przestępcą, to jego miejsce jest za kratami.
Aga
6 lat temu
Ona wcale nie myślała. Mając swoje mieszkanie, należy uiszczać co miesiąc opłaty za nie i interesować się nim. Poza tym, nie można sprzedać mieszkania bez podziału majątku albo bez porozumienia z drugim małżonkiem.
gość
6 lat temu
Bzdury , przypadkiem się dowiedziała ? To co ona rachunków nie płaciła czy jak..
...
Następna strona
bDyIAJDb