Trwa ładowanie...
Przejdź na

O posadę Durczoka walczą... Pieńkowska i Węglarczyk!

1109
Podziel się:

"Jolanta Pieńkowska jest faworytką najważniejszych dziennikarzy stacji, którzy się za nią wstawiają." Miała już zdjęcia próbne! Zostanie szefową "Faktów"?

O posadę Durczoka walczą... Pieńkowska i Węglarczyk!

Zarząd TVN podejmie wkrótce decyzję, która zadecyduje o wizerunku stacji na kilka kolejnych lat. Jest raczej jasne, że "wymagający szef", Kamil Durczok, nie wróci już na stanowisko szefa Faktów, chociaż informacje o jego zawieszeniu są podobno nieprawdziwe. Przypomnijmy: "Durczok NIE ZOSTAŁ ZAWIESZONY. Ktoś rozpuszcza takie plotki"

Komisja, prowadząca śledztwo w sprawie molestowania i poniżania pracowników w ich firmie, obiecuje, że zakończy przesłuchania w przyszłym tygodniu. Tak w każdym razie twierdzi rzecznik TVN, Emilia Ordon.

Prace zostaną prawdopodobnie zakończone w przyszłym tygodniu - zapewnia w Fakcie.

Podobno wielu pracowników potwierdziło, że doświadczyło mobbingu ze strony szefa Faktów. W tej sytuacji trwają poszukiwania jego następcy. Jak twierdzi tabloid, wybór został zawężony do dwojga dziennikarzy. Są nimi Jolanta Pieńkowska, żona czwartego najbogatszego Polaka i Bartosz "Ukrainki to roboty do sprzątania" Węglarczyk. Faworytką jest Jola, która miała już nawet zdjęcia próbne:

Jolanta Pieńkowska jest faworytką najważniejszych dziennikarzy stacji, którzy się za nią wstawiają - ujawnia pracownik stacji. We wtorek wzięła udział w próbnych zdjęciach. Rozpatrywana jest też kandydatura Bartosza Węglarczyka. O wszystkim jednak zadecydują specjalne badania fokusowe.

Będziecie oglądać?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1109)
gość
8 lat temu
Chyba najlepsza bylaby Pochanke
gość
8 lat temu
tylko nie Peińkowska !!!!
gość
8 lat temu
No to chyba już wiadomo komu zależało na zniszczeniu Durczoka;)
gość
8 lat temu
Tylko nie Węglarczyk pliiisss
Gość
8 lat temu
Omenaa Red Light PAMIETAMY!!!!!
Najnowsze komentarze (1109)
gość
7 lat temu
karawana jedzie dalej nie ma ludzi niezastąpionych, pewnie. Pewnie J. Pienkowska byłaby dobra w prowadzeniu faktów, ale w stacji biznesowej tez jest ok.
gość
8 lat temu
i jak się okazało pani Jolanta wcale nie chciała być szefową faktów. ma swój program, który jest zresztą świetny, więc po co miałoby być coś jeszcze? :) sama sprostowała, że nie kandyduje ale ludzie i tak musieli gadać. życzę powodzenia w dalszej karierze, pani Pieńkowska świetnie nią kieruje do tej pory :)
gość
8 lat temu
decyzja Pienkowskiej mnie nie zdziwila, jest indywidualistka i ma swoje zdanie !
gość
8 lat temu
Mysle, ze Jolanta Pienkowska to jedna z bardziej profesjonalnych osob w naszej TV. Chetnie ja ogladam i uwazam jej programy za swietne i z klasa !
Pati
8 lat temu
No i po co było ogłaszać takie plotki?;) Sama Pieńkowska mówiła, że nie jest posadą zainteresowana! Ma swój nowy program, który ogląda się świetnie! Życzę powodzenia i mniej zawistnych osobników na tej planecie :)
gość
8 lat temu
Na pewno nie walczy Jola, ktoś ją wkręca w całą ta imprezę. Sama w ostatnim wywiadzie ucięła te plotki że stara się o tą posadę.
gość
8 lat temu
dajcie hanke lis, albo orłosia, albo inne pokraśko
gość
8 lat temu
O boze przeciez Pienkowska to niewypał Totalne beztalencie
gość
8 lat temu
no to juz wiadomo kto zajmie miejsce po kurczoku pani pienkowska maz kupi
gość
8 lat temu
Ani jedno, ani drugie się nie nadaje do telewizji! Może pomyśleć o nowych twarzach a nie o spalonych "DZIENNNIKARZYNACH" i pseudo "prezenterkach", którym się gęba nie zamyka?
gość
8 lat temu
Pieńkowska ło yeah
gość
8 lat temu
tylko nie Węglarczyk , on jest okropny
gość
8 lat temu
Tylko nie ten spasły nieogolony k...r.
gość
8 lat temu
pani Pieńkowska byłaby świetna na tym stanowisku ale jednak zdementowała te plotki, ma za dużo swojej pracy żeby iść w coś takiego. widać,że profesjonalne podejście :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie