Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn ma żal do Superniani! "Matka NIE CHCE GO WIDYWAĆ"

231
Podziel się:

"Ciągle zasłania się brakiem czasu. On uważa, że mama go w ten sposób karze. Jest jej największą porażką."

Syn ma żal do Superniani! "Matka NIE CHCE GO WIDYWAĆ"

Paweł Z., syn telewizyjnej ekspertki od wychowania dzieci, Doroty Zawadzkiej, w grudniu zeszłego roku został aresztowany za pobicie i próbę gwałtu na koleżance. 27-latek próbował zmusić ją do seksu, a ponieważ się broniła, złamał jej ząb i dotkliwie pobił. Jego ofiara twierdzi, że podczas przesłuchania obrońcy próbowali wmówić jej, że go sprowokowała i sama była sobie winna.

Paweł Z. został już wypuszczony z aresztu i może znowu chodzić na randki. Podczas rozprawy będzie odpowiadał z wolnej stopy. Jak ujawniają jego znajomi, nie może zrozumieć, dlaczego mama go unika.

Matka Pawła nie chce go widywać - ujawnia osoba z jego otoczenia. Ciągle zasłania się brakiem czasu. Odbyła z nim rozmowę, w której powiedziała mu, że nie tak go wychowała i kazała przemyśleć swoje życie. On uważa, że mama go w ten sposób karze. Tęskni za kontaktem jaki mieli kiedyś.

Superniania, która zrobiła karierę, ucząc w telewizji ludzi, jak mają wychowywać własne dzieci, ma żal do syna o to, że skompromitował ją publicznie i zniszczył jej karierę.

Autorytet Zawadzkiej legł w gruzach - komentuje znajoma Pawła Z. Superniania traktuje tę aferę jako jedną z największych porażek w życiu.

Przypomnijmy, jak chwaliła się nim przed próbą gwałtu:

KOMENTARZE
(231)
Hmm
7 lat temu
Widac po nim, ze rozpieszczony bachor któremu wydaje sie, ze moze wszystko... Dorosły facet a mentalność dojrzewającego nastolatka
gość
7 lat temu
on też jest psychologiem i wybierz się tu czlowieku do faceta psychoterapeuty.....
gość
7 lat temu
Bo jest dowodem na jej PORAŻKĘ WYCHOWAWCZĄ!!
gość
7 lat temu
I ma racje! Bachor!
gość
7 lat temu
żal mi tej niani, g******z zniszczył w jednej chwili cały autorytet na który musiała pracowć latami. No ale tu właśnie się kłania bezstresowe wychowanie a skutki jakie są każdy widzi
Najnowsze komentarze (231)
gość
7 lat temu
Kiedyś nie było aż takiej patologii. Rodzice dali w skórę jak zawinił, wymagali dla siebie i innych szacunku, poczucia obowiązku do nauki i pomocy innym, a dzisiaj bezstresowe wychowywanie i młodzież ma w d...e rodziców, nauczycieli, ludzi starszych itd.To musi się kiedyś zemścić na nich.
gość
7 lat temu
Rodzice sami robią dużo złego swoim dzieciom, bo go staraja sie usprawiedliwić. Nieważne czy kogoś pobije, czy coś ukradnie, oni zawsze stana w jego obronie, albo nie wierzą nikomu, kto przeciwko jego dziecku staje. To jest chore, a potem los się za głupote rodziców mści.
niania
7 lat temu
na jezyka mame,
gość
7 lat temu
współczuję niani ,łatwiej uczyć cudze dzieci niż własne ,teraz ddorosłe dzieci to potwory,brak wdzięczności jest wszechobecny ,ale tylko nieliczni mają odwage o tym glośno powiedziec ,problem zamiatany jest pod dywan ,taki zal i wstyd rodzica
gość
7 lat temu
Innych poucza a jest życiową porażką!
Gość
7 lat temu
Synus cham, ale matką się jest na dobre i złe
gość
7 lat temu
a co ma synka wspierać?
gość
7 lat temu
To pewnie bylo bezstresowe wychowanie bez klapsow, tylko same karne jezyki...
gość
7 lat temu
Nie tylko nie dała rady go wychować ale też nie dała rady utrzymać własnego małżeństwa. I ktoś taki poucza innych jak mają żyć?
gość
7 lat temu
dlatego profesja psychologow nie jest zawodem tylko sposobem na życie dla pewnych jednostek;uważam że dawniej kiedy to dzieci dostawaly zwyczajnie w skóre za nieposłuszeństwo i kiedy rodzic byl rodzicem a nie kumplem były najlepszą metoda wychowawczą
gość
7 lat temu
Pawełek jest bardzo mocno niedojrzały. Faktycznie, wystawił mamie świadectwo, że psycholog pouczający innych jakie podejście należy mieć do dzieci, sam, jak sie okazuje, nie miał właściwego. I co się dziwić, że osoby nie potrafią właściwie wychować dzieci, skoro psycholog ma z tym problem.
gość
7 lat temu
Faktycznie, nie musisz wychodzić z domu i masz duuuzo czasu, który spędzasz w necie wpisując wszędzie gdzie się da komentarze, jak to duuuuzo zarabiasz. :-))))
gość
7 lat temu
Największą porażką tej kobiety jest jednak reklama i zachęcanie matek- Polek do karmienia swoich Dzidziusiów margaryną!!! To zasługuje na karę, a nie bezmyślne wychowanie własnego bachora, bo to jest tylko policzek w jej twarz.
gość
7 lat temu
to na jakie jest dziecko swiadczy o matce.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie