Trwa ładowanie...
Przejdź na

Polityk PO o Annie Grodzkiej: "To jakiś dziwoląg i monstrum!"

747
Podziel się:

Tak brzmiały... życzenia, jakie opublikował z okazji Dnia Kobiet. "Nie pozwólcie, żeby takie mostra i stwory wypowiadały się w Waszym imieniu!"

Polityk PO o Annie Grodzkiej: "To jakiś dziwoląg i monstrum!"

Po latach występów scenicznych z kabaretem Elita Jerzy Skoczylas postanowił związać się z polityką. Od siedemnastu lat jest radnym we Wrocławiu, w którym studiował i mieszka od ponad pół wieku. W 2006 roku związał się na stałe z Platformą Obywatelską i od ubiegłorocznych wyborów jest już wiceprzewodniczącym rady miejskiej.

Skoczylas ma właśnie kłopoty z powodu okolicznościowego wpisu, w którym złożył życzenia z okazji 8 marca. Zaapelował do kobiet, by nie pozwalały, żeby ich reprezentantkami są osoby pokroju Anny Grodzkiej i Barbary Nowackiej:

Kobiety polskie! Przed chwilą widziałem w TVP, jak w Waszym imieniu wypowiadał się jakiś dziwoląg pt. Grodzka i inny potwór pt. Nowacka. Przecież to jest paranoja! Polki moje kochane, zróbcie coś!!! Wy jesteście piękne, cudowne, kochane! Nie pozwólcie! Zaprotestujcie!!! Dlaczego o Was i za Was mówią jakieś monstra i stwory!!! Ludzie, czy to się dzieje naprawdę? - napisał na Facebooku.

Sprawa początkowo nie odbiła się szerokim echem, jednak Skoczylas zaczął mieć kłopoty, gdy o wpis zapytali go dziennikarze Gazety Wyborczej. Wtedy post zniknął z sieci, a głos zabrali Andrzej Biernat, sekretarz generalny PO oraz Jacek Protasiewicz, szef partii na Dolnym Śląsku. To podobno po interwencji Prostasiewicza wpis został usunięty:

Już wcześniej zwracałem radnemu Skoczylasowi uwagę na niestosowność wpisu. To właśnie po tej rozmowie usunął go z sieci. Teraz wszystko w rękach rzecznika. To do niego należy ocena całej sytuacji. Jeśli uzna, że granice zostały przekroczone, to do niego należeć będzie wystąpienie do sądu koleżeńskiego z wnioskiem o ukaranie radnego - komentuje polityk.

Partyjny sąd koleżeński ma prawo ukarać Skoczylasa upomnieniem lub naganą albo zawiesić go w prawach członka PO. Ostatecznym krokiem jest usunięcie go z szeregów Platformy.

Wyborcza przypomina także inne incydenty z udziałem Skoczylasa, w których niepochlebnie wyrażał się o osobach homoseksualnych. Do Wandy Ziembickiej-Has miał powiedzieć "spierdalaj" a na stronie kabaretu Elita można przeczytać, że kabareciarz "wyznaje tradycyjny system wartości i nijak mu do Holandii, gdzie można ożenić się z chomikiem".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(747)
gość
9 lat temu
Przestaję głosować na PO !
gość
9 lat temu
nie interesuje mnie to, od pol roku zarabiam 13 tys na miesiaci nie wychodzac z domus, sporo osob tak zarabia, chociazby tutaj: exarate.pl teraz mam mase czasu dla rodziny cialom
politruk
9 lat temu
PO to partia bez jaj. Konserwatywni posłowie nie chcieli wprowadzenia ustawy o in vitro. Kopaczowa musiała im zagrozić usunięciem z list wyborczych.
gość
9 lat temu
grodzka prywatnie może robić co jej się podoba ale rzeczywiście nie czuję się dobrze z tym że uzurpuje sobie prawo do wypowiadania się w moim imieniu czyli w imieniu kobiet
gość
9 lat temu
Co by nie mówić to jest prawda, przykra
Najnowsze komentarze (747)
gość
9 lat temu
No nikt nie powie że pan/pani Grodzka wygląda normalnie
gość
9 lat temu
Panie Jerzy skończyła się kapusta z występowania w kabarecie to trzeba się przenieść do polityki tam też jest łatwa kasa.
gość
9 lat temu
A Radek w propagandowej telewizji bredził wczoraj ,że zabito 7 Polaków!!!! Służby wywiadowcze i dyplomatyczne świetnie się sprawdziły?????? , ale blamaż ! Wstyd mi za tych nierobów! komorowskiego ,schetynę ,kopacz,ssikorskiego,niesiolowskiego! co sie musi jeszcze stać,żeby lemingi zaczęły myślec i przegonią tę bandę zdrajców i zaprzańców z PO?????
gość
9 lat temu
Takie ciacho to nic dziwnego, że Nowackiej by się nie dal uwieść!
gość
9 lat temu
Jak mógł tak napisać, przecież Pani Grodzka to piękna, zgrabna, powabna, czarująca kobieta.
gość
9 lat temu
facet dobrze gada, chomika lubie jedynie w sosie własnym, nie jako potencjalnego małżonka
głupi jasio
9 lat temu
Dobrze gada w górę dziada dać mu wódki.
głupi jasio
9 lat temu
Dobrze gada w górę dziada dać mu wódki.
gość
9 lat temu
Co prawda to prawda, Grodzka to potwór
gość
9 lat temu
No nareszcie ktoś powiedział prawdę
gość
9 lat temu
Powiedział prawdę, o co chodzi. Nowacka i pan Grodzka mówią coś z czym ja jako kobieta się nie zgadzam nie identyfikuję i nie chce mieć z nimi nic wspólnego. Może zbyt obcesowo, ale powiedział prawdę, tak myślą wszyscy.
gość
9 lat temu
Rysia Gabrysia Grodzka z baru ją wziąłem.
kat
9 lat temu
ten stary pomaszczony skoczylas to jakis cham nieokrzesany,przepros o**e pania anne
anty bolszewi...
9 lat temu
Osobami z zaburzeniami osobowości, w rodzaju Godzkiej, powinien zająć się psycholog względnie psychiatra. Chirurg ma leczyć , a nie okaleczać i amputować zdrowe organy płciowe, dla zaspokojenia urojeń o posiadania odmiennej płci, czy też tzw, urojonej płci kulturowej wymyślonej w ideologii Gender.
...
Następna strona