Kolejne "bliźniaczki" Tak wiemy - jesteśmy okrutni... 17 stycznia 2008, 00:00Skomentuj Udostępnij na X Udostępnij na Facebooku © M.L./FORUM © R.N./FORUM © W.K./FORUM © M.J./FORUM © A.C./FORUM Skomentujkatarzyna niezgodaRenata BegerSkomentuj