Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krytycy przypominają sesję D&G: "UDAWANIE ZBIOROWEGO GWAŁTU jest w porządku...?"

215
Podziel się

"...ale terapia in vitro i małżeństwa jednopłciowe już nie" - pisze znana dziennikarka. Te zdjęcia wywołały skandal w 2007 roku.

Krytycy przypominają sesję D&G: "UDAWANIE ZBIOROWEGO GWAŁTU jest w porządku...?"
bCGXKCmZ

Domenico Dolce i Stefano Gabbana stali się znowu bohaterami międzynarodowego skandalu. W ostatnim wywiadzie z włoskim pismem Panorama powiedzieli, że "prawdziwa rodzina to związek kobiety i mężczyzny" i sprzeciwili się adopcjom przez pary jednopłciowe. Co więcej, dzieci z in vitro określili jako "syntetyczne", "chemiczne potomstwo z wynajętych macic" i "spermy z katalogu".

Być może wypowiedź nie byłaby tak oburzająca dla gwiazd i komentatorów z show biznesu, gdyby nie to, że projektanci są zadeklarowanymi gejami. Sprawa poruszyła nie tylko celebrytów, jak Elton John, który poczuł się urażony jako gej i ojciec dzieci z in vitro, ale także polityków, w tym naszą premier Ewę Kopacz.

bCGXKCnb

Komentatorzy z show biznesu przypomnieli przy tej okazji, że to nie pierwszy raz, kiedy firma Dolce&Gabbana znajduje się w ogniu krytyki. Amerykańska dziennikarka modowa, Kelly Cutrone zamieściła na Twitterze wpis:

Zdaje się, że udawanie zbiorowego gwałtu jest w porządku, ale terapia in vitro i małżeństwa jednopłciowe już nie... - życie według Dolce&Gabbana.

Cutrone odnosi się do kontrowersyjnej kampanii reklamowej, którą Dolce&Gabbana opublikowali w 2007 roku. Na zdjęciach modele odgrywali sceny gwałtów na modelkach oraz na mężczyźnie.

bCGXKCnh

Podniosły się wtedy głosy, że dom mody reklamuje swoje produkty promując przemoc seksualną. Stefano Gabbana publicznie przepraszał. Jak informował wtedy Newsweek, projektant wyraził żal, że ich reklama uznana została za pełną przemocy, a nie za "erotyczny sen, seksualną zabawę". W odpowiedzi powstała kampania, gdzie to kobiety molestowały mężczyzn.

Chyba nie o to chodziło krytykom, ale nowa kampania z odwróconymi rolami nie wywołała już takiego oburzenia.

Co ciekawe, zaledwie w dzień po wezwaniu do bojkotu ich produktów, Elton John został sfotografowany po zakupach w... butiku D&G. Zobacz: Elton John był na zakupach w... butiku Dolce&Gabbana! (FOTO)

bCGXKCni
bCGXKCnj
bCGXKCnk
bCGXKCnC
KOMENTARZE
(215)
gość
5 lata temu
Bez przesady, teraz będą wyciągać wszystkie brudy duetu D&G i powoli ich niszczyć. Też jestem gejem ale nie popieram adopcji dzieci przez związki homoseksualne.
gość
5 lata temu
Gangbang to zbiorowy gwałt? Chyba żyłam w błogiej nieświadomości ;)
Gość
5 lata temu
Fajni faceci na tych zdjęciach. :)
bCGXKCnD
gość
5 lata temu
dzisiejszy świat zwariował
Gość
5 lata temu
Gdzie się nie obejrzę tam gej. Trzeba pilnować dupki bo może być zonk
Najnowsze komentarze (215)
gość
5 lata temu
zboki
gość
5 lata temu
g****o gównem zwyciężaj
gość
5 lata temu
statysttycznie 9 na 10 osób jest zadowolona ze zbiorowego gwałtu :)
gość
5 lata temu
Kaśka Struss !!! :)
gość
5 lata temu
hhmm z takimi ciałkami hhmmm to można zwać jak zwać
gość
5 lata temu
Kasia Struss w kampanii Dolce&Gabbana? Gratulacje ;)
gość
5 lata temu
zdjęcia nie wyglądają na udawany gwałt tylko raczej na chęć uprawiania zbiorowego seksu :3
gość
5 lata temu
^ zmiana "pogladów" gdy twoje dziecko okazuje sie homoseksualista , powinna byc karana więzieniem.
bCGXKCnv
gość
5 lata temu
Świat oszalał ! Mam 20 lat...i jestem staroświecka? może! Normalne jest to że mężczyzna i kobieta tworzą związek kochają się i mają dzieci tak było jest i będzie! nie przez przypadek Bóg stworzył Adama i Ewe czemu nie Adama i Adama hmm? bo to nie jest normalne...
gość
5 lata temu
to wszystko to jest chore do czego świat zmierza ?
gość
5 lata temu
drodzy geje na pewno jesteście porządnymi ludzmi ale jak się będzie czuło dziecko , kiedy w szkole się rozniesie że ma dwóch tatusiów/
gość
5 lata temu
wg mnie D&G odnieśli się do posiadania dzieci z próbówek czy jak to tam nazwali wynajmowania macic przez pary homoseksualne a nie do in vitro par heteroseksualnych, dziadek Elton chyba ma problem ze zrozumieniem wypowiedzi innych
gość
5 lata temu
obrzydliwe sa te zdjecia!!!!!!!
gość
5 lata temu
dlaczego ci geje nie gwałca faceta? w*n od gwałćenia kobiet
...
Następna strona
bCGXKCnX